DOLAR 32,2362 0.05%
EURO 34,8819 -0.03%
ALTIN 2.460,670,00
BITCOIN 2228973-0,29%
İstanbul
21°

HAFİF YAĞMUR

03:45

İMSAK'A KALAN SÜRE

SUPSIS Canlı Destek ve Chatbot Sistemleri iletişim çözümleri ile dijital dünya pazarında fark yaratıyor
2485 okunma

SUPSIS Canlı Destek ve Chatbot Sistemleri iletişim çözümleri ile dijital dünya pazarında fark yaratıyor

ABONE OL
10/02/2023 11:24
SUPSIS Canlı Destek ve Chatbot Sistemleri iletişim çözümleri ile dijital dünya pazarında fark yaratıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gelişmiş yazılım ve çözüm planları ile zorlu bir sektörde faaliyet gösteren Supsis canlı destek hizmetleri bu alanda pazar payını büyütmeye devam ediyor. 2017 yılından bu yana canlı destek hizmetleri, chatbot sistemleri, sosyal medya entegrasyonları, görüntülü ve sesli görüşme, otomatik dil çevirisi gibi birçok hizmet sunan bu %100 yerli ve ileri teknoloji kullanarak yapılan hizmetleri Türkiye başta olmak üzeri toplamda 40’tan fazla ülkede kullanılmaktadır.

Esnaf Bülteni Dergisi’nin bu sayısında amacımız sizleri Dijital Ticaretin olmazsa olmazı bir yazılım olan Milli ve Yerli Türk Markası SUPSİS’i E-Ticaret Dünyasına kazandıran SOFTCAND’in Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Enes DUR ve SUPSİS ile tanıştırmak. Enes DUR ile yaptığımız bu söyleşiden sonra SUPSİS ile buluşan E-Ticaret siteleriniz hem daha işlevsel olacak hem de daha çok kazandıracak.

Bize şirketinizin kuruluş hikâyesinden başlayarak hangi konu üzerine çözümler aradığı hakkında bilgilendirir misiniz?

Softcand 2020 yılında canlı destek hizmetleri amacıyla alternatif yerli ve global ürün teknolojisi üretmek amacıyla kurulmuştur. Girişim öncesi, piyasadaki global markaların ürün ve hizmetlerinin analizlerini yapmış ve sektördeki boşlukları, müşterilerin beklentilerini tespit etmiştik. Daha sonra talepler neticesinde chatbot ve sosyal medya gibi ürünlerimizde geliştirdik.

Yapmış olduğumuz araştırmalar ve tüm bu değerlendirmeler sonrası, hem ihtiyaçlara uygun biçimde yüksek performanslı olarak geliştirilmiş, hem de maliyet avantajı sağlayacak ürün ve hizmetleri hedefleyen bir politika benimsedik. İnovasyona odaklanıp, yeni teknolojileri takip ederek, bu teknolojileri sektöre kazandırmak hem Türkiye’de hem de global pazarda, Softcand öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Sizce ürün ve hizmetleriyle, teknoloji kendi pazarınızda nasıl bir konuma sahip?

Kurulduğumuz günden bu yana, yerli üretimin ve teknolojik gelişimin öneminin farkındalığını taşıyarak, bu ideali şirket felsefemiz olarak benimsedik. Yaptığımız yatırımlar ve Ar-Ge çalışmalarının bir sonucu olarak, bugün sektördeki ithal canlı destek hizmetini azaltmış olmak Softcand ve bizler için oldukça gurur verici ve aynı zamanda bir motivasyon kaynağı olmaktadır.

Oldukça zor bir pazarda olmanıza rağmen yükselişinizi en önemli kaynağını ne olarak görmektesiniz?

Bir teknoloji firması olarak bizi başarıya götüren en önemli etkenin Ar-Ge çalışmalarımız olduğunu açıkça belirtebilirim. Mevcut Pazar ver ürünleri incelediğimizde gelişen teknolojiye ayak uydurulamadığı ve bu konuda çalışmalar olmadığı belirlemiş ve bunun üzerine yoğunluğumuzu artırdık. Müşterilerimiz memnun olması bizleri daha da mutlu ediyor ve motive oluyoruz.

Bugün bu önemli markaların Softcand’ı tercih etmesi, bizim teknolojimiz ve bizim çözümlerimize güvenerek bu ürünleri kullanmaları en büyük gurur kaynaklarımızdan. Bu başarının arkasında, hangi sebeple olursa olsun kaliteden asla taviz vermeyen bir ekibin emeği var.

Canlı destek hizmetlerinin sizce müşterilerinize katkısı nedir?

Müşteri destek hizmetlerini bir adım öteye taşımak ve müşterilere satış öncesinde ve daha sonraki kaliteli bir hizmet taktim etmek için yararlanabileceğiniz yöntemlerden biri de canlı destek sistemleridir. Canlı destek sistemini sitenize entegre ettiğinizde, müşterilerinize daha hızlı bir biçimde yanıt verebildiğiniz için onların akıllarındaki soruları yanıtlamış olacağınız gibi, bu yardımcı sürecinde onların satın alma kararlarını da etkileyebilirsiniz. Daha hızlı geri dönüşler daha hızlı çözümler sunabilirsiniz. Canlı destek hizmetlerini şirketlerin maliyetlerini düşürürken kullanıcıları da aldıkları hizmet den genel olarak memnun etmektedir. Canlı destek hizmetlerini sitelerinde entegre eden şirketlerden aldığımız geri dönüşler ise öncelikle şirket maliyetlerini düşürdüğü ayrıca müşterileri ile daha hızlı ve güvenli çözümler oluşturdukları yönündedir. Bu bağlamda hem kendi müşterilerimize hem kullanıcılara etki ederek her iki tarafında mutlu olmalarını sağlamaktadır.

CANLI DESTEK NEDİR?

Canlı destek, bir e-ticaret sitesinin ziyaretçileriyle anlık olarak iletişim kurmasını sağlamak için tasarlanan bir teknolojidir. Son zamanlarda pek çok firmanın tercih ettiği canlı destek sistemi ile ziyaretçilerinize anında destek ve bilgi sağlayarak müşteri sorunlarının hızlıca çözülmesini sağlarsınız.

Canlı destek, web sitesi dâhilinde açılır pencere özelliği içerir. Sohbet penceresi, web sitesinde bir ziyaretçi bulunduğunda otomatik olarak açılır ve ziyaretçiye yani potansiyel ve yeni müşteriye yardıma ihtiyacı olup olmadığını sorar. Canlı destek yazılımlarının kendine özgü özellikleri vardır. Supsis chatbot sisteminin anlık ziyaretçi takibi, ticket yönlendirme, otomatik dil çevirisi, ekran paylaşımı, görüntülü ya da sesli görüşme, arşivleme, raporlama, temsilciler arası iletişim gibi birçok özelliği bulunmaktadır. Paketlerimiz hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

CANLI DESTEK NASIL KURULUR?

Supsis canlı destek sistemini çok kısa bir sürede web sayfanıza kolayca entegre ederek birçok özelliğini ücretsiz kullanabilirsiniz. İnternet sitemizde size yönlendirilen adımları takip ederek demo sürümümüzü deneyebilirsiniz. 

CANLI DESTEK NASIL KULLANILIR?

Canlı destek teknolojisi doğru kurulduğunda ve kullanıldığında müşterilerin sorunlarını çözer ve onların satın alma kararlarını etkiler. Ancak sadece otomatik açılan bir pencerede sohbet başlatarak gelen soruları cevaplamak yeterli olmayacaktır. Bunun için yapay zeka teknolojisi içeren chatbotumuzu kullanabilirsiniz. Böylece sürekli çevrimiçi bir operatör istihdam etmenize gerek kalmaz. 7/24 müşterilerinizin soruları cevaplandırılır. Hazır metin kalıpları haricinde müşterinin sorduğu soruları chatbot yapay zekası doğru bir şekilde algılar ve müşterileri yönlendirir.

Canlı destek sistemini bir operatör kullanıyorsa hızlı cevap sistemi sayesinde aynı anda 10 kişiye cevap verebilir. Önceden tanımlanmış hazır mesajlar ile müşteri bekletilmez. Panel içerisindeki kısayol kullanımları büyük pratiklik sağlar. Departman tanımlama ve yönlendirme özelliği sayesinde müşterilerinin bıraktığı ilk mesajı anlamlandırarak ilgili departmana hızlıca ulaşmasını sağlar. Örneğin, müşteri fatura ödemek istiyorum; dediğinde operatör müşteriyi muhasebe birimine yönlendirecektir.

CANLI DESTEK NE İŞE YARAR?

Bir işletmenin müşterileriyle 7/24 iletişimde kalmasının birçok avantajı vardır. Web sitesine giren bir müşteri açılan sohbet penceresi ile firmayla istediği zaman iletişim kurabilir.

Sorularına ve taleplerine hızlı bir şekilde cevap bulan müşterinin firmaya olan memnuniyeti artacaktır. Bir çağrı merkezine bağlanmak ya da mail atarak bilgi almak hem uğraştırıcıdır hem de dönüşü daha geç olur. Müşteriler Supsis chatbot sayesinde çağrı merkezini aramaktan ya da ilgili birime mail atmaktan çok daha hızlı bir şekilde cevap alabilirler. Bu sistem sayesinde iş itibarınız da artacaktır.

Supsis sistemini web sayfanıza kurduktan sonra SMS ve mailin yanı sıra WhatsApp, Instagram, Messenger ve Telegram üzerinden gelen mesajları tek uygulama üzerinden cevaplayabilirsiniz. Böylece birçok uygulama üzerinden gelen mesajlar tek bir yerde toplanmış olur.

Investing’te yer alan bir araştırmaya göre; çağrı merkezlerinde gelen çağrılarda ortalama konuşma süresi 184 saniye. Bir operatör bir müşteriye ortalama 184 saniye ayırırken canlı destek sistemi sayesinde bir operatör aynı anda birden fazla kişiye cevap verebilir. Böylece müşteri hizmetleri ekibinin üretkenliği artar.

Supsis sisteminde yer alan akıllı tetikleyici sayesinde satışlarınızı artırabilirsiniz. Örneğin siteniz üzerinden satış yapıyorsunuz ve bir ziyaretçi sepetine ürün ekleyip belli bir süre hiçbir işlem yapmazsa akıllı tetikleyici devreye girer ve müşteriye “Size anında %10 indirim” gibi mesajlar göndererek onun alışverişi tamamlamasını sağlar. Böylece siz de satışlarınızı artırabilirsiniz.

Bahsettiğimiz özellikler ve daha fazlasını Supsis size ücretsiz olarak sunuyor. Siz de müşterilerinize canlı destek kurarak satışlarınızı artırabilir, rakiplerinizin önüne geçebilir, etkili ve güvenli müşteri ilişkileri oluşturabilirsiniz. Canlı Destek ve Chatbot Arasındaki Temel 5 Fark işletmenizde müşterileriniz ile iletişim ve destek için acaba Canlı destek sistemi mi yoksa Chatbot sistemi mi daha etkili olur? Sizlere canlı destek ve chatbot arasındaki temel farklardan, artı ve eksi yönlerinden bahsedeceğiz.

Kısaca belirtmek gerekirse canlı destek hattı, müşterilerinizin ve üyelerinizin sizler ya da sizlerin belirlediği tecrübeli kişiler ile iletişime geçebileceği en hızlı ve kolay alanlardan birisi. Daha önceki yazılarımızda belirtmiş olduğumuz çeşitli avantajlarına da değinecek olursak; güven oluşturma, hızlı destek, anlık takip, detaylı raporlamalar ile birçok faydasını görmektesiniz.

Peki Chatbot sistemlerinde bu faydalar söz konusu mu? İlk olarak 1950’lerin başlarında çıkan Chatbotlar son zamanlarda özellikle bankacılık ve e-ticaret sektörlerinde oldukça popüler olarak kullanılmaktadır. Sağlamış olduğu pratik çözümler ile müşteriler soru ve sorunlarını anlık çözmektedirler. Ayrıca yapay zeka ile öğrenme kabiliyetli bu chatbotlar şuan, eski sistemlerdeki gibi sizleri arka planda zorlamayacaktır.

Müşterileriniz anlık olarak bir chatbotla görüşme sağlarken çok hızlı ve pratik şekilde çözümlere kavuşabilmektedir. Peki bu chatbotlar bu kadar iyi ise neden hala canlı destek sistemi ve hatları kullanılmakta sorusunu sorar oluyoruz.

Öncelikle bu iki sistemin de birbirlerinden ayrı olarak avantajları ve dezavantajları mevcuttur. Gelin bunlara göz atalım:

Canlı Destek Sistemi Avantajları

Öncelikle bir canlı destek hattı müşterileriniz için her zaman daha güvenilir ve samimi karşılanacaktır. Bunun sebebi karşısında bir muhatap bulması ve bununla her konuda konuşup destek alabilmesidir.

Bir chatbot ile görüşürken sadece chatbot’un yetebileceği ya da anlayabileceği alanlarda destek alabilirken bir temsilci ile görüşürken her konuda destek alabilmektedir.

Sizler için avantajlarından başlıca olanı ise çağrı merkezi sistemine kıyasladığımızda gerçek insan – müşteri ilişkisi kategorisinde bir temsilciniz çağrı merkezi alanında aynı anda bir müşteri ile ilgilenebilirken, canlı destek hattında temsilcinin tecrübe yetisine göre bu sayı 20 lere çıkabilmektedir. Bu sizler için maliyet alanında ve belirli bir süre içerisinde ilgilenip çözülen sorun ve soru alanında çok fazla fayda sağlayacaktır.

Ayrıca yapılan araştırmalara göre insanların çoğu, çağrı merkezi aramaktansa direk olarak hızlı şekilde görüşebilecekleri yazışmalı destek hatlarını tercih etmektedirler. Eskiye nazaran artık bu sistemler gerektiğinde hiçbir uygulama indirmeden canlı destek alanı üzerinden görüntülü, sesli görüşmeler yapabiliyorlar. Ayrıca ses kaydı atma, dosya paylaşma ve ekran paylaşma gibi özellikleri de mevcut olduğundan sorunu çözmede bu özellikler çok daha etkili olmaktadır.

Gelelim Chatbot sistemine ve avantajlarına:

Chatbot Sistemi Avantajları

Sohbet robotları bildiğiniz üzere sohbet robotu olarak adlandırılmaktadır. Bu sohbet robotları son dönemlerde kendi aralarındaki kategorilerde en fazla yapay zeka tabanlı olarak kullanılmaktadır. Bunun sebebi ise şirketlerin veritabanlarıyla, sistemleriyle, kullanmış olduğu belirli sistemler ile (CRM, ERP vs..) kolay entegre olabilir olmasıdır.

Örneğin bir E-ticaret şirketi, chatbot sistemini kendi kullanmış olduğu sistemlere entegre ettiği zaman, kargo takipleri, sipariş takipleri, iptal iade sebepleri, stok verileri gibi daha birçok bilgiyi müşterileri başka herhangi bir yere yönlendirilmeden chatbot sistemi üzerinden çözebiliyor.

Bir şirket ise hangi alanda ne hizmet yaptığı önemsiz olarak, gerek kendi çalıştığı bayiler ile gerek müşterileri ile sohbet robotu sistemi üzerinden hızlı ve pratik işlemler sağlayabilmektedir.

Chatbot sisteminin avantajlı olmasının ayrı bir sebebi ise aynı anda sınırsız sayıda müşteri ile iletişim kurabiliyor olması ve bu müşterilerin isteklerini, taleplerini, şikayet ve önerilerini yerine getirebiliyor olmasıdır.

Chatbotlar tanımlayabildiğiniz ya da öğrenebildiği şekilde her işlemi yapabilmektedir. Bunun sizler için avantajı iş yükünüz hafifleyecek, temsilci maliyetleriniz düşecektir.

Müşteri bazlı baktığımız ise spesifik soru ve sorunlara olmadığı sürece gayet pratik şekilde sohbet robotu sistemi üzerinden tüm işlemlerini sağlayabilmek sizleri ve şirketinizi hız ve güven noktasında öne geçirecektir.

Peki, En İyisi Hangisi?

Sizlere bu noktada çözüm ve destek alanında en etkili nasıl bir sistem oluşturabilirsiniz, nasıl en iyi etkileşimler ile en iyi güveni ve hızı kazanabilirsiniz, değineceğiz.

İlk olarak, bildiğiniz üzere müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Bunu en üst seviyede şu şekilde kullanabilirsiniz:

Çok yoğun bir işleyişiniz var ise Chatbot sistemini aktif olarak kullanabilirsiniz evet ama bunu kullanırken mutlaka seçenekler arasında “temsilciye bağlan” seçeneği olmalıdır. Sebebi ise her müşterinin çözüm aradığı yol aynı olmamaktadır. Bazı durumlarda çok özel çok daha farklı talepler ve sorunlar söz konusu olabilmektedir veya müşteriniz size samimi olarak bir öneride bulunmak isteyebilir. Bu nedenle temsilcileriniz sohbet robotu kullansanız bile arka planda hazır bulunmalıdır.

Eğer orta ölçekli ve küçük bir işletme yapısına sahipseniz, sizlere direk olarak canlı destek hattını kullanmanızı önerebiliriz. Sebebi ise her zaman bire bir konuşmalar ile chatbot sisteminden bir tık yavaş olsa bile temsilciler ile çözüm sağlamak sizin müşterileriniz ile ilişkilerinizi son derece kuvvetlendirecektir. Daha samimi bir ortam olacaktır ve her görüşmenizde müşterilerinizden talep ederek geri bildirimler alarak, daha iyi nasıl destek ve satış sağlarım noktasında önemli ölçüde katkı sağlayacaktır.

Biliyorsunuz her ne kadar teknoloji gelişse de insanların arasında bazı kesimler bunu kullanmakta hoş olacak, bazı kesimler ise birebir muhatap arayarak iletişime geçmek isteyeceklerdir.

Eğer hala bir chatbot sistemi ya da canlı destek sistemi kullanmıyorsanız ücretsiz olarak Supsis’i deneyebilir ve bu sistemlerin müşteri memnuniyetine olan etkisini görebilirsiniz.

SUPSİS SİZE NELER KAZANDIRIR?

SUPSİS NEDİR?

Web ziyaretçileriniz sitenizde anlık neler yaptığını görüp, müşteri hizmetleri arasında geçen diyalogların takibi ve raporlanması konusunda geliştirilen Canlı Destek ve ChatBot iletişim sistemi uygulamasının ismidir.

SUPSİS’E NEDEN İHTİYAÇ DUYARSINIZ?

İLETİŞİM SORUNLARISUPSİS’İN ÇÖZÜM ALANLARI
ZAMAN KAYBI 1 çağrı merkezinde bir müşterinin size bağlanması yaklaşık 180 saniye sürer. TELEFONLARI CEVAPLAMASI İÇİN BİR ÇAĞRI MERKEZİ OLUŞTURMANIZ GEREKİR 1 çağrı merkezin elemanı bir müşteri ile ortalama 5 dakika ilgilenmektedir. ŞİFRELERİNİZ PAYLAŞMAK ZORUNDA KALIR VE TEMSİLCİNİZİ KONTROL EDEMEZSİNİZ Kaç kişi ile iletişime geçildi, kaçıyla konuşuldu, ne kadar bekletildi görülmez. Instagram, whatsapp sosyal medya şifrelerinizi verir ve konuşmalarını takip edemezsiniz. İLETİŞİM KAYIPLARI İletişim kayıpları, cevap verilmemiş sorular sebebi ile büyük iş fırsatlarını kaçırırlarANINDA CEVAP SUPSİS ile müşterinize 7/24 olarak siz veya supsis robotumuz cevap verir. VERİMLİLİĞİNİZ ARTAR Supsis ile 1 personel aynı anda 10 müşteriye cevap verir. PROFESYONEL MÜŞTERİ TAKİBİ  Müşteri Takibi Kaç kişi ile iletişime geçildi, kaç dakika bekletildi, iletişim bilgileri nelerdir kayıt altına alınır. Tek panelden yönetir, bütün konuşmaları izleyebilir, çalışanlarınızın performansını ölçersiniz.   BÜTÜN FIRSATLARI YAKALARSINIZ  7-24 hizmet vererek bütün fırsatları yakalar, hiçbir müşteriyi kaçırmazsınız.  

ÖZELLİKLERİMİZ

1*OTOMATİK DİL TANIMA VE ÇEVİRİ

Otomatik dil çevirici sayesinde siz ana diliniz ile yazıyorsunuz, karşı tarafa otomatik o dilde mesajlar gidiyor, aynı zamanda karşı taraf ana dili ile yazıyor size çevirilerek ana dilinizde ve mesajın orjinali geliyor.

2*GÖRÜNTÜLÜ VE SESLİ GÖRÜŞME

Görüntülü görüşmelerin yanında dilerseniz sesli görüşmeler yapabilir, ekran paylaşımı yaparak daha iyi destek olabilir ve chat içerisinden resim, ses kaydı, konum paylaşabilirsiniz. Tüm bu özellikler ücretsiz paketimizde sizler ve işinizin gelişmesi için sunulmaktadır.

3*RAPORLAMA

Supsis size hangi raporları sunuyor.

Temsilci çalışma saatleri gün içerisinde personelinizin yaptığı tüm hareketleri kaydediyor.

4*KISAYOL KULLANIMI

Çağrı merkezi çalışanları oluşturulan klavye kısayollarıyla yalnızca birkaç tuşa basarak müşterilere çok hızlı bir şekilde yanıt vermektedir.

5*ÇEVRİMDIŞI MOD

Çevrimdışı olduğunuzda size gönderilen mesajlara e mail ile cevap verebilirsiniz.

6*UZAKTAN İZLEME

Personelinizin müşteriler ile yaptığı görüşmeleri uzaktan izleyebilir çıktısınız alabilirsiniz.

7*TEMSİLCİLER ARASI MESAJLAŞMA

Personelleriniz başka bir programa ihtiyaç duymadan Supsis üzerinden birbirleriyle iletişim halinde olabilirler.

8*ZİYARETÇİ VE MÜŞTERİLERİNİZİ DEPARTMANLARA AYIRMA

Müşterileriniz ile ilgili notlar düşebilir ilgili birime anlık olarak kaydırabilirsiniz.

9*SPAM ZİYARETÇİ ENGELLEME

Temsilciler dilerse spam ziyaretçileri engelleyebilir yasaklı kelimeler oluşturabilir.

10*BİLDİRİMLER

Özelleştirebildiğiniz bildirim sesi ile temsilciye yeni ziyaretçi vs gibi anlık bildirimler gider.

11*PERSONEL YOĞUNLUK ORANINI HESAPLAMA

Sistemdeki çevrimiçi temsilcilerin toplam alabildiği konuşma sayısının doluluk oranıdır.
Personellerinizin ortalama ne kadar sürede müşterileri ile konuştuğunu, kaç sn de bir cevap üretiyor, müşteriyi bekletme oranı gibi birden fazla perfonmans ölçümü bulunmaktadır.

Kaç kere mola aldı, kaç dk mola aldı, hangi saatlerde mola aldı bunların hepsinden haberdar olmak ister misiniz?

12*KONUŞMA KAYITLARINI MAİL İLE ALMA

Müşteri temsilcisi ile yapılan konulma kayıtlarını dilerseniz ziyaretçi dilerseniz siz mail olarak alabilirsiniz.

13*KOLAY VE HIZLI ENTEGRASYON

Web sitesi sağlayıcıların mağazalarından ürünümüzü ücretsiz kurabileceğiniz gibi  bütün altyapılara uygun bir sistemdir.

14*ÖZELLEŞTİRME

Sohbet ekranını, baloncuklarınızı istediğiniz renk ve şekilde yapabilirsiniz.

15*MÜŞTERİ ANLIK TAKİBİ

Yaptığı sayfa yenileme hareketlerine kadar takip edebiliyorsunuz. Sisteminize gelen çağrı ticket ve chatlerin adetleri, günlere göre analizleri, gün içerisindeki yoğunluk haritası, personellerinize olan dağılım oranları gibi birçok rapora sahip olabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA ENTEGRASYONLARI

Instagram, Facebook, WhatsApp, Telegram, Twitter…

 • Bütün temsilcileriniz mesajlarınızı görür ve cevap verebilir.
 • Burada departmanlara göre kişi atayabilir, kısa yollar ile hızlıca cevap verebilirsiniz. Instagram şifrelerinizi personele vermenize gerek yok.
 • Bütün DM mesajlarınızı tek bir panel üzerinden cevaplayabilirsiniz.
 • Takip veya takipçi listenize mesaj gönderebilir ve gelen bütün mesajları panelinizden cevaplayabilirsiniz.
 • Hazır mesajları otomatik gönderebilirsiniz
 • Müşterilerinize ismi ile hitap edebilir, onları konumlarına göre etiketleyebilirsiniz.

CHATBOT

CHATBOT sistemimiz YAPAY ZEKA CHAT SİSTEMİ OLAN CHATCPT entegrasyonumuz mevcuttur.
Chatcpt insan dilini anladığı gibi insan gibi cevap verir.

Bu sayede müşterilerinizin sorularına hızlı yanıt verebilir ve müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz. SUPSIS ile doğru hızlı haberleşme ve mutlu sürekli müşteri!

Chatbotumuzun yapamadığı hiçbir senaryo yok!

Yapamadığımız senaryo olursa, ömür boyu ücretsiz kullan!

Örnek olarak chatbotun yapabildikleri:

 • Rezervasyon yapar
 • Destek sağlar
 • Randevu sistemi oluşturur takvim ile entegre eder.
 • Müşteri anketleri yapar
 • Satış yapar
 • Tıcket oluşturur
 • Kargo ve stok takibi yapar

WHATSAP PLUS

 • Rehberinizden seçtiğiniz kişilere mesaj gönderebilirsiniz.
 • 5 telefon numarası, 5 telefon, 5 temsilciye ihtiyacınız yok.
 • Tek bir telefon numarası ile tek bir panelden bütün WhatsApp mesajlarınızı görebilir ve cevap verebilirsiniz.
 • WhatsApp’tan buton göndererek hızlı ve kolay iletişim kurabilirsiniz.
 • Dilerseniz müşteri grupları oluşturup toplu mesaj göndermenize rağmen kişilerin isimleri ile hitap edebilirsiniz.
 • Resim dosya video kişi konum ve ses iletebilir veya alabilirsiniz.
 • Bütün bu özelliklerimiz ile artık iletişiminiz çok kolay.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250
300x250r