DOLAR 32,2053 -0.22%
EURO 35,1156 -0.22%
ALTIN 2.498,171,32
BITCOIN 21570561,46%
İstanbul
18°

AÇIK

20:22

AKŞAM'A KALAN SÜRE

93 okunma

Neden acı çekiyoruz!

ABONE OL
11/02/2023 17:30
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dünya’dan sadece geçiyoruz…

Oysa bizler Dünya’dan hiç gitmeyecek gibi hırsla yaşıyoruz. Cezamız ise mutsuzluk. Ne güzel söylüyor ayetinde “Huzuru ve mutluluğu ancak ben veririm” diyor yüce yaradan…

Aldığımız nefes için dahi Rabbimizin ikramına muhtaçken, nedir bu insanoğlunun cahil cesareti. İnadına umursamaz davranışı.

Delice bir cesaret değil  mi? Seni yaratana karşı gösterilen umursamaz tavırlar. İşte dünya bu yüzden acı çekiyor.

Çünkü nefisler öyle büyümüş ki şeytan insanı tuzağa hırsını güzel göstererek düşürüyor.

Ne zaman uyanacağız.

Yeteri kadar virüsler, açlık, şehitler vermedik mi? Ne zaman nefsimize dur diyeceğiz.

Burası geçici bir imtihan yeri, asıl kalıcı yurt ahiret yurdu diyerek birçok ayetinde bizi uyarıyor.

Hatta habibine, efendimize: “Ahiret hayati Senin için Dünya’dan daha hayırlıdır” diyor değil mi? Peki, ona söylerken bize söylemiyor mu?

“Kulu kul ile imtihan edeceğim, hanginizin iyi kul olduğunu görmek için ölümü ve ahireti yarattım demiyor mu?

İnsanlık bunları neden önemsemiyor?

Kuran-i Kerim insanlığa kılavuz olarak gönderildi ve yaptığımız hatta yapacağımız hatalara kadar bize haber verirken neden Türkçesi dâhil hepimiz bu kılavuzu okumuyoruz.

Biz hak ettiğimiz için acı çekiyoruz!

Cahilce davranarak kimse refah içinde yaşayamaz. İslamiyet en güzel en kolay Allah’a ulaşmanın yolu iken, Türkçesini bile okumadığın öğrenmediğin hayatına tatbik etmediğin bir dini yaşamak seni nasıl mutlu kılacak?

Oku! İkra!

Acı çekmekten ancak okuyup bilimi, ilimi ve hakikati bilerek kurtulabiliriz.

İnsanların algıları negatif düşüncelerden tıkandı. Anlatıyoruz ama anlayanlar bu yüzden az. Öyleyse öğrenme zamanı kendimizi silkeleyip “Ey Habibim ilim iste” diye buyuran Rabbimize uyup bizde ilim isteyecek, öğrenip hatalarımızdan arınacağız. Ki yine ayetlerinde “Zihninizi arındırın buyuruyor”.

Enerji kanallarımız özellikle 3. Göz ve Zihin enerji kanalımız (çakralar) tıkanınca nefsimizi kontrol etmemiz zorlaşıyor, vesvese insanı rahat bırakmıyor. Algılar kapanıyor ve insan hata üstüne hata yapıyor.

Enerji kanallarımızı açacağız, zihnimizi arındırmak için bilimsel tekniklerle yaptığım “Bilinçaltı temizliği seansı” ile arınabilir. Sizi üzen acı çektiren hatalarınızdan kurtulabilirsiniz. Nasıl yapıldığını detaylı bir şekilde bir sonraki yazımda anlatacağım. Sabırsızlıkla bekliyorsanız youtube Hülya Gözaçan kanalımda videoları izleyebilir detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Enerji kanallarınızı seansımda açıyorum ve gelen her danışan huzuru hissettiğini hatalarını anladığını söylüyor. Çünkü algıları tıkanmıştı ve terapiyle açılıyor.

Hayatı cahilce değil hayatı bilgiyle yaşayan acıdan kurtulur.

Sevgilerimle.

Bioenerji Eğitimi Uzmanı Hülya GÖZAÇAN  – gozacanhulya@gmail.com

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP
    300x250
    300x250r