DOLAR 32,1926 -0.21%
EURO 34,9237 -0.12%
ALTIN 2.427,840,42
BITCOIN 22499471,67%
İstanbul
18°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

91 okunma

KÜFÜR TEK MİLLETTİR… İSTER’Mİ BARIŞ PINARI?

ABONE OL
11/02/2023 19:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

DOĞU TÜRKİSTAN, AFGANİSTAN, SURİYE, IRAK, MISIR, FİLİSTİN, ARAKAN, YEMEN, ÇEÇENİSTAN, TÜRKIYE, YENİ ZELANDA… KANAYAN YARAMIZ.

PEKİ, BUNU YAPANLAR KİMLER?

MÜSLÜMAN KANINA DOYMAYAN TEK MİLLET, KÂFİRLER…

BARIŞ PINARI’nı istemeyenler kimler?               

Yine tek millet olmuş Siyonizm’in öncülüğündeki kâfirlerle; sözde Müslüman özde münafık olan İslam ülkelerinin basiretsiz liderleri değil mi?

Kâfir hep kâfirdir. Onlar bin yıl öncesinde vurgulayarak, Endülüs- İslam ve Osmanlı -İslam- Türk düşmanlığını haykırarak toplu Müslüman katliamı yapmış, zulümlerini ve kinlerini her fırsatta kusmuşlardır.

Maalesef yüz yıldır da içimize soktukları sözde kurtarıcılar vasıtasıyla; vatan, bayrak ve ezan düşmanlıklarını, açıkça yetiştirdikleri havlayan bir güruh ile ortaya koymuşlardır. Her fırsatta içeriden ve dışarıdan haince saldırılarına devam etmektedirler.

Allah(cc)’ın Yüce Kur’an’da uyardığı üzere, bu küfür milletinin amacı bellidir.

Ey inananlar! Yahudi ve Hristiyanları dost edinmeyin. Onlar birbirlerinin dostudurlar. Sizden her kim onları dost edinirse, o onlardandır.” (Maide 51)

“Onların dinlerine uymadıkça, Yahudiler de Hristiyanlar da asla senden hoşnut olmazlar.” Yani Ya Muhammed ( S.A.V) onların sana, kendilerine getirmeni istedikleri ayetleri (mucizeleri) teklif etmelerinden maksatları iman etmek değildir. Aksine sen onlara bütün istediklerini getirsen yine de senden razı olmazlar. Onları razı ve hoşnut edecek tek bir şey, tuttuğun İslâm yolunu terk edip onlara uymaktır. Bakara 120’

Evet! Küfür Tek Bir Millettir!

Aralarında İmam Ebu Hanife, İmam Şafiî, İmam Davud, İmam Ahmed b. Hanbel’in de (Radiyallahu Aleyhim Ecmain) bulunduğu bir grup ilim adamı bu âyet-i kerimeye dayanarak küfrün tek bir millet olduğunu söylemişlerdir. Çünkü yüce Allah, “Onların milletine (dinine)” diye buyurarak “millet” kelimesini tekil olarak zikretmiştir.

Bunlar ayrıca, “Sizin dininiz sizin, benim dinim benim” (el-Kâfirûn, 109/6) buyruğunu, Hz. Peygamber’in de (sav) “İki ayrı millete mensup kimseler arasında mirasçılık olmaz.” hadisini de delil gösterirler. Yani burada iki ayrı milletten kasıt İslâm ve küfürdür.

İnşallah bizler de bu durum karşısında millet olarak, bin yıldır ecdadımızın İlahi Kelimetullah uğruna mücadele ettiği ve taşıdığı İslam sancağını yine taşıyacak, ay yıldızlı bayrağımızı ilelebet dalgalandırarak, hem ülkemizi, hem de bütün İslam dünyasını emperyalistlerin hegemonyasından kurtaracağız.

Unutmayalım ki, Rabbimizin Yüce Kuran’ında Maide Suresi 51.ayetinde buyurdukları 1400 yıl önceki hüküm, bugün de aynen geçerlidir.

Rabbim bizleri de uyandırsın ve rızasına muvafık yaşama nasip etsin.

SELAM MEHMETÇİĞE, SELAM İSLAMDA, VATANDA, BAYRAKTA BİRLEŞENLERE.

Hacı Arıcı

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP
    300x250
    300x250r