DOLAR 33,1952 -0.11%
EURO 36,0226 -0.6%
ALTIN 2.548,96-1,98
BITCOIN 21996983,43%
İstanbul
29°

AÇIK

13:16

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Büyükşehir Belediyesine bir Aday Adayı da Gaziosmanpaşa Belediyesinden!
2260 okunma

Büyükşehir Belediyesine bir Aday Adayı da Gaziosmanpaşa Belediyesinden!

ABONE OL
25/11/2023 22:59
Büyükşehir Belediyesine bir Aday Adayı da Gaziosmanpaşa Belediyesinden!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gaziosmanpaşa İlçesi Vali Fabrikası gibi bereketli bir ilçe… Gaziosmanpaşa’da görev yapan kaymakamların hemen hemen hepsi Vali’lik makamına terfi etmiştir. Gaziosmanpaşa bu yönüyle kendisine hizmet edenlerin ödüllendirildiği ilçe özelliğini uzun yıllar koruyacak.

Sadece vali mi?

Gaziosmanpaşa İlçesi aynı zamanda Milletvekilleriyle, Bakan Yardımcılarıyla, Bakanlarıyla, TBMM Gurup Başkan Vekilleriyle ülkesine hizmet yarışında olan siyasetçi fabrikası gibi.

Şimdide Gaziosmanpaşa Belediyesinde 10 yıldır İlçeye hizmet eden başta Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta olmak üzere tüm Başkan Yardımcıları Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapmaya layık aynı zamanda yetki ve tecrübeye sahip kişiler.

Özellikle Şehir Planlamada ve Kentsel Dönüşümde tüm olumsuzluk ve açılan engelleyen davalara rağmen üstün bir başarı sergilediler.

Üstelik tek bir m2 rezerv alanı kullanmadan “Yerinde Dönüşümle” hem de sadece hak sahiplerine bağımsız bölüm yaparak başardılar bunu.

Bu kişilerin Büyükşehir Belediyesine aday adayı olmaları tam zamanı ve en doğal hakları;

Gaziosmanpaşa İlçesine canla başla hizmet eden birisi “Büyükşehir Belediye Başkanı” olursa kimse şaşırmasın.

Çünkü bunun gerçekleşmesi konusu yazımın başında da belirttiğim gibi Gaziosmanpaşa İlçesinin genlerinde var.

Ayrıca Gaziosmanpaşalı bunun gerçekleşmesi için yürekten dua eder.

Şimdide Gaziosmanpaşalılar Yüksek Mühendis Ahmet Bülbül için dua ediyor, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı olsun diye.

Yüksek Mühendis Ahmet Bülbül bunu tüm özellikleriyle hak ediyor.

1998 Yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı çalışma ekiplerine dâhil oldu. Sonrasında İstanbul’un abisi Mimar Kadir Topbaş ile uzun yıllar çalışıp ustalaştı. 2005 yılından itibaren Gaziosmanpaşa Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevinde Hasan Tahsin Usta ile Uzmanlaştı.

Ahmet Bülbül, bu yetenek ve tecrübelerini 6 Şubat depreminde büyük yara alan 1974 yılında doğduğu şehir Kahramanmaraş’a aktarmak istemesi ayrıca takdir edilecek bir davranış.

İstanbul gibi bir ilin, Gaziosmanpaşa gibi bir ilçenin, Recep Tayyip Erdoğan – Kadir Topbaş – Hasan Tahsin Usta gibi Belediye Başkanlarının şehircilik ve insana hizmet anlayışını ülkemizin doğusuna taşıyarak doğu illerimiz inde kalkınma ve hizmet anlayışına yeni bir boyut yeni bir soluk katacağından emin olduğumuz bir kişi Yüksek Mühendis Ahmet Bülbül.

Bu Aday Adaylığına sadece Kahramanmaraş değil tüm doğu illeri sevinmeli. 2024 Yılı Mart ayından itibaren doğu illerimizde de belediyecilik anlayışı ve yönetimi tamamen değişecek ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Yolun açık olsun, Ahmet Bülbül, Gözünüz aydın Kahramanmaraş ve tüm komşu iller.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP
    300x250
    300x250r