DOLAR 32,5165 -0.03%
EURO 34,7854 0.17%
ALTIN 2.435,080,11
BITCOIN 21732422,44%
İstanbul
19°

KAPALI

04:36

İMSAK'A KALAN SÜRE

Ahmet BÜLBÜL, GOPTV “DÖNÜŞÜYORUZ” programında Eşref Küçükateş’in konuğu oldu
1346 okunma

Ahmet BÜLBÜL, GOPTV “DÖNÜŞÜYORUZ” programında Eşref Küçükateş’in konuğu oldu

ABONE OL
20/07/2023 22:36
Ahmet BÜLBÜL, GOPTV “DÖNÜŞÜYORUZ” programında Eşref Küçükateş’in konuğu oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gaziosmanpaşa Belediyesi Teknik Başkan Yardımcısı Ahmet BÜLBÜL, Esnaf Bülteni Dergisi İmtiyaz Sahibi ve Yeniden İnşa Derneği (YENİDER) Genel Başkanı Eşref Küçükateş’in GOPTV’de hazırlayıp sunduğu Canlı Yayınlanan “DÖNÜŞÜYORUZ” isimli programa konuk oldu.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın kurulmasına öncülük ettiği Gaziosmanpaşa’nın Televizyonu GOPTV ekranlarında Eşref Küçükateş’in hazırlayıp sunduğu “DÖNÜŞÜYORUZ” isimli canlı yayın programının ikincisine Gaziosmanpaşa Belediyesi Teknik Başkan Yardımcısı Ahmet BÜLBÜL konuk oldu.

Gaziosmanpaşa’da riskli yapı stoğu bitmek üzere:

6 Şubat’ta meydana gelerek yerelde 13 Milyon genelde 85 Milyon vatandaşımızı etkileyen” deprem ile Deprem Ülkesi Türkiye’de, İstanbul’da ve Gaziosmanpaşa’da geciken “KENTSEL DÖNÜŞÜM” ile gecikme nedenlerini açılan dava süreçlerini ve gerçekleşme oranlarını konuştuk.

Gaziosmanpaşa da gerçekleşen kentsel dönüşüm’de bitmiş projelerin yaklaşık 17 Milyarlık bir yatırıma denk geldiğini söyleyen Ahmet Bülbül: “Gaziosmanpaşa devam eden ve başlayacak olan projelerle birlikte olası depreme en hazır ilçe konumuna gelecek” dedi.

1974 Kahraman Maraş Doğumlu olan Gaziosmanpaşa Belediyesi Teknik Başkan Yardımcısı Ahmet Bülbül Belediye Başkanı Hasana Tahsin Usta’nın vizyonundan ve eser bırakma odaklı yöneticiliğinden aldığı güç ve destekle Gaziosmanpaşa’nın Kentsel Dönüşümünde gösterdiği başarıda emeği geçenlerden ve en çok çalışanlardan birisi.

AHMET BÜLBÜL 9 YILDIR AYNI GÖREVDE

Herkesin malumu 2013 yılında İstanbul’da Kentsel Dönüşüm’ün başladığı ilk ilçe Gaziosmanpaşa oldu. Gaziosmanpaşa’nın %40’ı Riskli Alan ilan edildi ve 2013 yılında 10 ayrı alanda, aynı anda uzlaşılan ve boşaltılan evlerin yıkımı gerçekleşti.

2014 yılında gerçekleşen yerel seçimlerde “Türkiye’de BÜYÜK USTA Gaziosmanpaşa’da Hasan Tahsin Usta” sloganıyla Belediye Başkanlığı’nı kazanmasının ardından kendisi gibi işinin ehli liyakat sahibi bir kadro kurmuş ve Ahmet Bülbül’ü de Gaziosmanpaşa Belediyesi Teknik Başkan Yardımcılığına atamıştı.

KENTSEL DÖNÜŞÜM KONULU CANLI YAYININDA EN SON PROGRAMA BELEDİYE BAŞKANI HASAN TAHSİN USTA’YI KONUK OLARAK DAVET EDECEĞİZ.

DÖNÜŞÜYORUZ Canlı Yayınında Kentsel Dönüşüm konusunu birkaç Program konuşacağız.

Ülkemizdeki ve Gaziosmanpaşa’daki Kentsel Dönüşümün en başından itibaren yönetici olarak içinde olan Ahmet Bülbül’ün anlatacak çok şeyi olduğuna ilk programda gördük. Bu konuyu bütün emek verenleriyle konuştuktan sonra bu konunun kapanış programına Belediye Başkanımız Hasan Tahsin Ustayı davet edeceğiz. Umarım yoğun iş programı arasında bize zaman ayırıp Gaziosmanpaşa’da Kentsel Dönüşümü bu işin ustası ve uzmanı olan Belediye Başkanımızdan da dinler sizlerle buluştururuz.  

“DÖNÜŞÜYORUZ” CANLI YAYIN PROGRAMININ İÇERİĞİNDE NELER OLACAK:

Programı hazırlayıp sunan Eşref Küçükateş’ten kısaca bahsedelim önce: “25 yıllık STK tecrübesine sahip, 13 yıldır Dijital ve Basılı Medya Mensubu, 11 Yaşında Tahtakale de başlayan 52 yıllık Ticari tecrübeye sahip, halen Enerji – Ulaşım – Mimari Plan Tadilleri ve Proje alanlarında ticari faaliyetleri devam eden, iş geliştirme alanında uzmanlaşmış, güçlü iletişimi ve iş ağı geliştirme sosyal faaliyetleriyle ile iş dünyasının yakinen tanıdığı bir iş insanı”.

Eşref Küçükateş, tam 10 yıldır Gaziosmanpaşa’da Kentsel Dönüşümü yaşayan ve Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın başarılı girişimleriyle sorun olmaktan çıkışına tanıklık etmiş 63 yıllık bir Gaziosmanpaşalı…

Bu canlı yayınlar serisinde öncelikle Gaziosmanpaşa’da yaşanan “KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ” ve Türkiye’de özellikle Deprem Bölgesinde söz verilen Deprem Konutları ile yarısı bizden yarısı sizden kampanyası ile diğer kentsel dönüşüm alternatiflerini en ince ayrıntısına kadar sizlerin bilgi ve beğenisine sunacağız.

Gaziosmanpaşa’da sadece KENTSEL DÖNÜŞÜM’ mü oluyor tabi ki değil. Gaziosmanpaşa’da “GERİ DÖNÜŞÜM” var ve bu dönüşüme katılan destek veren 10 BİNLERCE Gaziosmanpaşalı var.

İsrafı ve Çevre Kirliliğini engelleyen GERİ DÖNÜŞÜMÜ KONUŞACAĞIZ…

Gaziosmanpaşa’da ve ülkemizde TEKNOLOJİ ve DİJİTALDE DÖNÜŞÜYORUZ. Ticarette, İletişimde, Üretimde, Hizmette, Eğitimde, Tanıtımda, Savunmada, TEKNOLOJİDE ve DİJİTALDE DÖNÜŞÜMÜ KONUŞACAĞIZ.

Maliyet unsurlarını dışa bağımlılığımızı göz önüne alarak Enerji Üretiminde Güneş, Rüzgâr, Termal ile YEŞİL ENERJİ ÜRETİMİNE DÖNÜŞÜMÜ KONUŞACAĞIZ…

Yerel Gıda Sistemlerinin oluşumunu, susuz, topraksız gıda üretim sistemlerini, organik, doğal, GIDA ÜRETİMİNE DÖNÜŞÜMÜ KONUŞACAĞIZ.

Köylü ve kırsal ağırlıklı nüfustan, şehir yoğunluklu nüfusa DÖNÜŞÜMÜ KONUŞACAĞIZ.

Her türlü savunma ve sanayi ürününde dışa bağımlılıktan yerli ve milli oranların yükselmesiyle yaşadığımız dönüşümü konuşacağız…

DÖNÜŞÜYORUZ isimli canlı yayın programında DÖNÜŞÜME uğrayan ve bizim yaşantımızı alışkanlıklarımızı DÖNÜŞTÜREN DEĞİŞTİREN konularla 15 günde bir Perşembe Günleri saat 14.00’te karşınızda olacağız.

Üçüncüsü 6 Temmuz 2023 Perşembe günü saat 14.00’te gerçekleşecek olan DÖNÜŞÜYORUZ programının konuğu yine Gaziosmanpaşa Belediyesi Teknik Başkan Yardımcısı Ahmet Bülbül olacak.

Konuk isimleri kesinleştikçe sizlere duyuruları yapılacaktır.

Ahmet Bülbül Kimdir:

07.06.1974 tarihinde Kahramanmaraş’ta doğdu. Kahramanmaraş İstiklal İlkokulu, Kahramanmaraş Ortaokulu, Kahramanmaraş Fatih Lisesini (1992) bitirdi. Aynı yıl yüksek öğretim lisans eğitimime İTÜ İnşaat Fakültesi’nde başladı.

Yüksek öğretimimi 1992-1996 yılları arasında (İ.T.Ü) İstanbul Teknik Üniversitesi, İnşaat Fakültesi, Geomatik Mühendisliği bölümünde tamamladı ve müteakibinde 1997 senesinde İnşaat Fakültesi’nden derece ile mezun olarak sonrasında İ.T.Ü. İnşaat Fakültesi Ulaştırma Mühendisliği’nde Yüksek Lisans eğitimime başladı. Kültür Üniversitesi İnşaat Fakültesi Geomatik Anabilim Dalında Yüksek Lisansımı tamamladı.

Öğrenciliği döneminde ve sonrasında Eğitim, Kültürel ve Sosyal faaliyetler de bulunan birçok dernek ve vakıf bünyesinde idari görevler aldı. Bununla birlikte “Kahramanmaraş Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Maraşder ” de de bir dönem Yönetim Kurulu Üyesi olarak sosyal çalışmalarda bulundu. Sonrasında Kentmaraş Derneği Kurucu Başkanlığını yaptı. Halen bu dernek bünyesinde sosyal faaliyet çalışmalarını sürmektedir.

1997 senesinde kamu görevlisi olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Altyapı Hizmetleri Müdürlüğünde Kontrol Mühendisi olarak çalışma hayatına başladığından bu yana 200’ye yakın şantiyede işin projelendirme, kamulaştırma, yapımı dahil inşaatın tamamlanma ve hizmete alınması sürecinde fiilen Mühendis olarak çalıştı. Bu şantiyeler arasında “Metrobus İnşaatları, Karayolu Tünel İnşaatları, Anaarter Yollar ve Otoyollar, Katlı Kavşak İnşaatları, Hemzemin Kavşak İnşaatları, Dere Islahları, Haliç Temizlik İnşaatı, Altyapı Inşaatları …” gibi önemli çalışmalar sayılabilir.

2010 Senesinde Marmara Üniversitesi Yapı İşleri Ve Teknik Daire Başkanlığı görevine, sonrasında ise yatırımlardan sorumlu “Genel Sekreter Yardımcılığı” görevine 2013 yılında atandı. Bu görev esnasında Fakülte Bina İnşaatları, Sağlık Kampüsü İnşaatı, 720 Yataklı Eğitim Araştırma Hastanesi, Enstitü Binaları, Diş Hekimliği Fakültesi ve Diş Hastanesi İnşaat, Kültür Merkezi İnşaatları, Bilişim Merkezi İnşaatı, … gibi çok sayıda nitelikli üst yapı binalarının yapımı işini tamamladı.

Bu ve benzeri çalışmalar ile birlikte birçok defa yurtiçi ve yurtdışı sempozyum ve çalıştaylarda ülkemizi ve çalıştığı kurumları büyük bir onur ve gururla temsil etti. 08.05.2014 tarihi itibarı ile Gaziosmanpaşa İlçe Belediyesi Teknik Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.