DOLAR 32,7878 1.53%
EURO 35,1602 0.53%
ALTIN 2.456,522,76
BITCOIN 21676441,33%
İstanbul
25°

AÇIK

20:45

AKŞAM'A KALAN SÜRE

kurbanumraniye
Ahmet BÜLBÜL, GOPTV’de Canlı Yayınlanan “DÖNÜŞÜYORUZ” programına konuk olacak
1364 okunma

Ahmet BÜLBÜL, GOPTV’de Canlı Yayınlanan “DÖNÜŞÜYORUZ” programına konuk olacak

ABONE OL
20/06/2023 21:07
Ahmet BÜLBÜL, GOPTV’de Canlı Yayınlanan “DÖNÜŞÜYORUZ” programına konuk olacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gaziosmanpaşa Belediyesi Teknik Başkan Yardımcısı Ahmet BÜLBÜL, Esnaf Bülteni Dergisi İmtiyaz Sahibi ve Yeniden İnşa Derneği (YENİDER) Genel Başkanı Eşref Küçükateş’in Gaziosmanpaşa Belediyesinin Güzide Kurumu GOPTV’de hazırlayıp sunduğu canlı yayınlanan “DÖNÜŞÜYORUZ” isimli programa 22 Haziran Perşembe günü saat 14.00’te konuk olacak.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın kurulmasına öncülük ettiği Gaziosmanpaşa’nın Televizyonu GOPTV ekranlarında Eşref Küçükateş’in hazırlayıp sunduğu “DÖNÜŞÜYORUZ” isimli canlı yayın programının ikincisine Gaziosmanpaşa Belediyesi Teknik Başkan Yardımcısı Ahmet BÜLBÜL konuk olacak.

“DÖNÜŞÜYORUZ” isimli programda “İstanbul’da beklenen depremin gölgesinde gerçekleşen “KENTSEL DÖNÜŞÜM”ü ve 6 Şubat’ta meydana gelerek yerelde 13 Milyon genelde 85 Milyon vatandaşımızı etkileyen” depremi ele alacağız.

1974 Kahraman Maraş Doğumlu olan Gaziosmanpaşa Belediyesi Teknik Başkan Yardımcısı Ahmet Bülbül Belediye Başkanı Hasana Tahsin Usta’nın vizyonundan ve eser bırakma odaklı yöneticiliğinden aldığı güç ve destekle Gaziosmanpaşa’nın Kentsel Dönüşümünde gösterdiği başarıda emeği geçenlerden ve en çok çalışanlardan birisi.

Herkesin malumu 2013 yılında İstanbul’da Kentsel Dönüşüm’ün başladığı ilk ilçe Gaziosmanpaşa oldu. Gaziosmanpaşa’nın %40’ı Riskli Alan ilan edildi ve 2013 yılında 10 ayrı alanda, aynı anda uzlaşılan ve boşaltılan evlerin yıkımı gerçekleşti.

2014 yılında gerçekleşen yerel seçimlerde Hasan Tahsin Usta’nın Belediye Başkanlığı’nı kazanması ile Ahmet Bülbül Gaziosmanpaşa Belediyesi Teknik Başkan Yardımcılığına atandı.

Ülkemizdeki ve Gaziosmanpaşa’daki Kentsel Dönüşümün en başından itibaren yönetici olarak içinde olan Ahmet Bülbül’ün anlatacak çok şeyi olduğuna inanarak GOPTV izleyicileri ile buluşturma davetimizi kabul etti ve 22 Haziran Perşembe Günü Saat 14.00’te hep birlikte olacağız.

PROGRAMIN İSMİ NEDEN “DÖNÜŞÜYORUZ” VE İÇERİĞİNDE NELER OLACAK:

Programı hazırlayıp sunan Eşref Küçükateş’ten kısaca bahsedelim önce: “25 yıllık STK tecrübesine sahip, 13 yıldır Dijital ve Basılı Medya Mensubu, 11 Yaşında Tahtakale de başlayan 52 yıllık Ticari tecrübeye sahip, halen Enerji – Ulaşım – Mimari Plan Tadilleri ve Proje alanlarında ticari faaliyetleri devam eden, iş geliştirme alanında uzmanlaşmış, güçlü iletişimi ve iş ağı geliştirme sosyal faaliyetleriyle ile iş dünyasının yakinen tanıdığı bir iş insanı”.

Eşref Küçükateş, tam 10 yıldır Gaziosmanpaşa’da Kentsel Dönüşümü yaşayan ve Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın başarılı girişimleriyle sorun olmaktan çıkışına tanıklık etmiş 63 yıllık bir Gaziosmanpaşalı…

Bu canlı yayınlar serisinde öncelikle Gaziosmanpaşa’da yaşanan “KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ” ve Türkiye’de özellikle Deprem Bölgesinde söz verilen Deprem Konutları ile yarısı bizden yarısı sizden kampanyası ile diğer kentsel dönüşüm alternatiflerini en ince ayrıntısına kadar sizlerin bilgi ve beğenisine sunacağız.

Gaziosmanpaşa’da sadece KENTSEL DÖNÜŞÜM’ mü oluyor tabi ki değil. Gaziosmanpaşa’da “GERİ DÖNÜŞÜM” var ve bu dönüşüme katılan destek veren 10 BİNLERCE Gaziosmanpaşalı var.

İsrafı ve Çevre Kirliliğini engelleyen GERİ DÖNÜŞÜMÜ KONUŞACAĞIZ…

Gaziosmanpaşa’da ve ülkemizde TEKNOLOJİ ve DİJİTALDE DÖNÜŞÜYORUZ. Ticarette, İletişimde, Üretimde, Hizmette, Eğitimde, Tanıtımda, Savunmada, TEKNOLOJİDE ve DİJİTALDE DÖNÜŞÜMÜ KONUŞACAĞIZ.

Maliyet unsurlarını dışa bağımlılığımızı göz önüne alarak Enerji Üretiminde Güneş, Rüzgâr, Termal ile YEŞİL ENERJİ ÜRETİMİNE DÖNÜŞÜMÜ KONUŞACAĞIZ…

Yerel Gıda Sistemlerinin oluşumunu, susuz, topraksız gıda üretim sistemlerini, organik, doğal, GIDA ÜRETİMİNE DÖNÜŞÜMÜ KONUŞACAĞIZ.

Köylü ve kırsal ağırlıklı nüfustan, şehir yoğunluklu nüfusa DÖNÜŞÜMÜ KONUŞACAĞIZ.

Her türlü savunma ve sanayi ürününde dışa bağımlılıktan yerli ve milli oranların yükselmesiyle yaşadığımız dönüşümü konuşacağız…

DÖNÜŞÜYORUZ isimli canlı yayın programında DÖNÜŞÜME uğrayan ve bizim yaşantımızı alışkanlıklarımızı DÖNÜŞTÜREN DEĞİŞTİREN konularla 15 günde bir Perşembe Günleri saat 14.00’te karşınızda olacağız.

İkincisi 22 Haziran 2023 Perşembe günü saat 14.00’te gerçekleşecek olan DÖNÜŞÜYORUZ programının Üçüncüsü . Konuk isimleri kesinleştikçe sizlere duyurulacaktır.

Ahmet Bülbül Kimdir:

07.06.1974 tarihinde Kahramanmaraş’ta doğdu. Kahramanmaraş İstiklal İlkokulu, Kahramanmaraş Ortaokulu, Kahramanmaraş Fatih Lisesini (1992) bitirdi. Aynı yıl yüksek öğretim lisans eğitimime İTÜ İnşaat Fakültesi’nde başladı.

Yüksek öğretimimi 1992-1996 yılları arasında (İ.T.Ü) İstanbul Teknik Üniversitesi, İnşaat Fakültesi, Geomatik Mühendisliği bölümünde tamamladı ve müteakibinde 1997 senesinde İnşaat Fakültesi’nden derece ile mezun olarak sonrasında İ.T.Ü. İnşaat Fakültesi Ulaştırma Mühendisliği’nde Yüksek Lisans eğitimime başladı. Kültür Üniversitesi İnşaat Fakültesi Geomatik Anabilim Dalında Yüksek Lisansımı tamamladı.

Öğrenciliği döneminde ve sonrasında Eğitim, Kültürel ve Sosyal faaliyetler de bulunan birçok dernek ve vakıf bünyesinde idari görevler aldı. Bununla birlikte “Kahramanmaraş Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Maraşder ” de de bir dönem Yönetim Kurulu Üyesi olarak sosyal çalışmalarda bulundu. Sonrasında Kentmaraş Derneği Kurucu Başkanlığını yaptı. Halen bu dernek bünyesinde sosyal faaliyet çalışmalarını sürmektedir.

1997 senesinde kamu görevlisi olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Altyapı Hizmetleri Müdürlüğünde Kontrol Mühendisi olarak çalışma hayatına başladığından bu yana 200’ye yakın şantiyede işin projelendirme, kamulaştırma, yapımı dahil inşaatın tamamlanma ve hizmete alınması sürecinde fiilen Mühendis olarak çalıştı. Bu şantiyeler arasında “Metrobus İnşaatları, Karayolu Tünel İnşaatları, Anaarter Yollar ve Otoyollar, Katlı Kavşak İnşaatları, Hemzemin Kavşak İnşaatları, Dere Islahları, Haliç Temizlik İnşaatı, Altyapı Inşaatları …” gibi önemli çalışmalar sayılabilir.

2010 Senesinde Marmara Üniversitesi Yapı İşleri Ve Teknik Daire Başkanlığı görevine, sonrasında ise yatırımlardan sorumlu “Genel Sekreter Yardımcılığı” görevine 2013 yılında atandı. Bu görev esnasında Fakülte Bina İnşaatları, Sağlık Kampüsü İnşaatı, 720 Yataklı Eğitim Araştırma Hastanesi, Enstitü Binaları, Diş Hekimliği Fakültesi ve Diş Hastanesi İnşaat, Kültür Merkezi İnşaatları, Bilişim Merkezi İnşaatı, … gibi çok sayıda nitelikli üst yapı binalarının yapımı işini tamamladı.

Bu ve benzeri çalışmalar ile birlikte birçok defa yurtiçi ve yurtdışı sempozyum ve çalıştaylarda ülkemizi ve çalıştığı kurumları büyük bir onur ve gururla temsil etti. 08.05.2014 tarihi itibarı ile Gaziosmanpaşa İlçe Belediyesi Teknik Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

Eşref Küçükateş ile “DÖNÜŞÜYORUZ” Canlı Yayını GOPTV’de başladı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250
300x250r