DOLAR 32,2065 -0.21%
EURO 35,0188 0.02%
ALTIN 2.432,540,60
BITCOIN 22525941,83%
İstanbul
18°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

Eşref Küçükateş ile “DÖNÜŞÜYORUZ” Canlı Yayını GOPTV’de başladı
853 okunma

Eşref Küçükateş ile “DÖNÜŞÜYORUZ” Canlı Yayını GOPTV’de başladı

ABONE OL
03/08/2023 21:24
Eşref Küçükateş ile “DÖNÜŞÜYORUZ” Canlı Yayını GOPTV’de başladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gaziosmanpaşa Belediyesinin Güzide Kurumu GOPTV’de 13 Yaşındaki Esnaf Bülteni Dergisi İmtiyaz Sahibi ve Yeniden İnşa Derneği (YENİDER) Genel Başkanı Eşref Küçükateş’in Hazırlayıp Sunduğu “DÖNÜŞÜYORUZ” isimli programın ilk konuğu Sarıgöl Mahalle Muhtarı Ünal BASIN oldu.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın kurulmasına öncülük ettiği Gaziosmanpaşa’nın Televizyonu GOPTV ekranlarında Eşref Küçükateş’in hazırlayıp sunduğu “DÖNÜŞÜYORUZ” isimli programın ilk yayını gerçekleşti.

Canlı yayınlanan “DÖNÜŞÜYORUZ” isimli programın ilk konusu “İstanbul’da beklenen depremin gölgesinde gerçekleşen “KENTSEL DÖNÜŞÜM” oldu.

Herkesin malumu 2013 yılında İstanbul’da Kentsel Dönüşüm’ün başladığı ilk ilçe Gaziosmanpaşa oldu. Gaziosmanpaşa’nın %40’ı Riskli Alan ilan edildi ve 2013 yılında 10 ayrı alanda, aynı anda uzlaşılan ve boşaltılan evlerin yıkımı gerçekleşti.

Bunları yaşayan Gaziosmanpaşalılar olarak ilk “DÖNÜŞÜYORUZ” canlı yayınında Gaziosmanpaşa’da “KENTSEL DÖNÜŞÜM”Ü ve yaşananları Sarıgöl Mahalle Muhtarı Ünal Basın’la enine boyuna dobra dobra konuştuk.

Eşref Küçükateş ve Sarıgöl Mahalle Muhtarı Ünal BASIN

Eşref Küçükateş, Programın isminin neden “DÖNÜŞÜYORUZ” olduğunu ve içeriğinde neler olacağını Esnaf Bülteni okurları için anlattı; “Öncelikle, 25 yıllık STK tecrübesi, 13 yıllık Medya Mensubu, 11 Yaşında Tahtakale de başlayan 52 yıllık Ticari tecrübeye sahip faaliyetleri Enerji – Ulaşım – Mimari Plan Tadilleri ve Proje alanlarında devam eden iş insanı. Tam 10 yıldır Gaziosmanpaşa’da Kentsel Dönüşümü yaşayan ve Belediye Başkanımız Hasan Tahsin Usta’nın başarılı girişimleriyle sorun olmaktan çıkışına tanıklık etmiş bir Gaziosmanpaşalı olarak…

Bu canlı yayınlar serisinde öncelikle Gaziosmanpaşa’da yaşanan “KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ” ve Türkiye’de özellikle Deprem Bölgesinde söz verilen Deprem Konutları ile yarısı bizden yarısı sizden kampanyası ile diğer kentsel dönüşüm alternatiflerini en ince ayrıntısına kadar sizlerin bilgi ve beğenisine sunacağız.

*Gaziosmanpaşa’da sadece KENTSEL DÖNÜŞÜM’ mü oluyor tabi ki değil. Gaziosmanpaşa’da “GERİ DÖNÜŞÜM” var ve bu dönüşüme katılan destek veren 10 BİNLERCE Gaziosmanpaşalı var. İsrafı ve Çevre Kirliliğini engelleyen GERİ DÖNÜŞÜMÜ KONUŞACAĞIZ…

*Gaziosmanpaşa’da ve ülkemizde TEKNOLOJİ ve DİJİTALDE DÖNÜŞÜYORUZ. Ticarette, İletişimde, Üretimde, Hizmette, Eğitimde, Tanıtımda, Savunmada, TEKNOLOJİDE ve DİJİTALDE DÖNÜŞÜMÜ KONUŞACAĞIZ.

*Maliyet unsurlarını dışa bağımlılığımızı göz önüne alarak Enerji Üretiminde Güneş, Rüzgâr, Termal ile YEŞİL ENERJİ ÜRETİMİNE DÖNÜŞÜMÜ KONUŞACAĞIZ…

*Yerel Gıda Sistemlerinin oluşumunu, susuz, topraksız gıda üretim sistemlerini, organik, doğal, GIDA ÜRETİMİNE DÖNÜŞÜMÜ KONUŞACAĞIZ.

*Köylü ve kırsal ağırlıklı nüfustan, şehir yoğunluklu nüfusa DÖNÜŞÜMÜ KONUŞACAĞIZ.

*Her türlü savunma ve sanayi ürününde dışa bağımlılıktan yerli ve milli oranların yükselmesiyle yaşadığımız dönüşümü konuşacağız...

DÖNÜŞÜYORUZ isimli canlı yayın programında DÖNÜŞÜME uğrayan ve bizim yaşantımızı alışkanlıklarımızı DÖNÜŞTÜREN DEĞİŞTİREN konularla 15 günde bir Perşembe Günleri saat 14.00’te karşınızda olacağız.

8 Haziran 2023 tarihinde gerçekleşen ilk DÖNÜŞÜYORUZ programının ikincisi 22 Haziran 2023 Perşembe günü saat 14.00 te kıymetli konuklarıyla gerçekleşecektir. Konuk isimleri kesinleştikçe sizlere duyurulacaktır. DÖNÜŞÜYORUZ canlı yayınında konuşulmasını istediğinin konuları cevaplanmasını istediğiniz soruları bize bu linkten iletebilirsiniz. https://www.esnafbulteni.com/iletisim/

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250
300x250r