DOLAR 32,5168 0%
EURO 34,9918 0.27%
ALTIN 2.432,67-0,09
BITCOIN 21169740,06%
İstanbul
29°

AÇIK

17:09

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

kurbanumraniye
Kuveyt Türk mobil şubeden teminat başvuru hizmetini başlattı
164 okunma

Kuveyt Türk mobil şubeden teminat başvuru hizmetini başlattı

ABONE OL
07/09/2023 13:41
Kuveyt Türk mobil şubeden teminat başvuru hizmetini başlattı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İnovatif ürün ve hizmetleriyle öne çıkan Kuveyt Türk, teknolojik çözüm ve hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Tüzel müşteriler, internet şubenin yanı sıra artık Kuveyt Türk Mobil aracılığıyla da teminat mektubu başvurusunda bulunabiliyor. İnternet şubeden teminat mektubu verme oranını yüzde 70’e yükselten Kuveyt Türk, mobil şubeyle birlikte dijitalden teminat mektubu verme oranını yüzde 90’a ulaştırmayı hedefliyor. Mobilden yapılan başvurulara özel, teminat mektubu komisyonunda yüzde 25’e varan indirim uygulanacak.

Teknoloji ve inovasyonu odağına alarak müşterilerinin hayatını kolaylaştıran Kuveyt Türk, teminat mektubu ihtiyacı olan tüzel müşterileri için önemli bir yeniliği hayata geçirdi. Fiziki şubelerin yanı sıra daha önce internet şubeden teminat mektubu başvuru hizmetini aktif eden Kuveyt Türk, tüzel müşterilerinin teminat mektubu başvurularını Kuveyt Türk Mobil aracılığıyla da almaya başladı. Kuveyt Türk, düzenlediği kampanya kapsamında teminat mektubu komisyonunda, mobilden yapılan başvurulara özel yüzde 25’e varan indirim uygulayacak.

“Dijitalden teminat mektubu verme oranımızı yüzde 90’lara taşımayı hedefliyoruz”

Kuveyt Türk KOBİ Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman Delipoyraz, “Sektörde, müşterilerin taleplerini dijital başvurularla en hızlı şekilde karşılayan finans kuruluşlarından biriyiz. Bunun yanında birçok entegrasyon ve geliştirmeyle benzersiz müşteri deneyimi yaşatmayı ve müşterilerimizin işlerini her anlamda kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Tüzel müşterilerimiz, 2017 yılından bu yana fiziki şubelerimizin yanı sıra internet şubemiz üzerinden teminat mektubu başvurusu yapabiliyor ve tüm aşamaları uçtan uca kendileri tamamlayabiliyor. İnternet şubeden teminat verme oranımız yüzde 70’ler seviyesine ulaşmış durumda. Yeni bir aşamaya geçerek tüzel müşterilerimize internet şubenin yanı sıra mobil şubeden de teminat mektubu başvurusu yapma hizmeti sunmaya başladık. Böylece tüzel müşterilerimiz, başvuru sürecini Kuveyt Türk Mobil’den aktif ederek ve tüm süreçleri dijitalden yürüterek teminat mektuplarını kısa sürede teslim alabilme imkanına kavuştu. Dijitalden teminat mektubu verme oranımızı 2025 yılına kadar yüzde 90’lara taşımayı hedefliyoruz. Yenilikçi ürün ve hizmetlerimiz ile dijital dönüşümün sunduğu fırsatları müşterilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Kuveyt Türk Mobil’den teminat mektubu başvurusu nasıl yapılıyor?

  • Kuveyt Türk Mobil’deki Başvurularım menüsündeki Teminat Mektubu altında yer alan Teminat Mektubu Başvuru menüsü seçilir. Teminat mektubu bilgilerinin girişi yapılır.
  • Başvurusu yapılan teminat mektubunun durumu, Teminat Mektubu menüsü altında yer alan Teminat Başvuru İzleme menüsünden takip edilebilir.
  • Başvuru onaylandıktan sonra online teminat mektubu teslimi anlık gerçekleştirilirken fiziki mektup ise seçilen fiziki şubeden teslim alınır.

Kuveyt Türk Hakkında

Kuveyt Türk, 1989 yılında kurulmuştur. Seçkin finansal ürün ve hizmetlerini etkin şekilde tasarruf sahipleri ve yatırımcılarla buluşturan Kuveyt Türk, müşteri odaklı yaklaşımı, teknoloji-inovasyon çalışmaları ve dijital dönüşüm yolunda attığı adımlarla sektöründeki öncü konumunu sürdürmektedir. Altın bankacılığı alanında adım atan ilk katılım finans kuruluşu olan Kuveyt Türk, ayrıca dünyada ve Türkiye’de ilk sürdürülebilir sukuk işlemini gerçekleştirmiştir. Son 6 yıldır Türkiye’nin En İyi İşvereni ödülüne layık görülen Kuveyt Türk, 2021’de de ilk sırada Avrupa’nın En İyi İşvereni seçildi. Bugün itibarıyla Türkiye genelinde 441 şubesiyle ve dijital kanallarıyla müşterilerine hizmet veren Kuveyt Türk, yurt dışında ise Bahreyn şubesi ve Almanya’daki iştiraki KT Bank AG’yle faaliyetlerini sürdürmektedir. Operasyonel çalışmalarının yanı sıra toplumsal değerleri temel alarak ve kültürel varlıklara sahip çıkarak önemli sosyal sorumluluk projelerine imza atan Kuveyt Türk, “Değerlerimizle büyüyoruz” yaklaşımı doğrultusunda birçok restorasyon projesi üstlenmiş, insani yardım kampanyalarına destekte bulunmuş, kitap ve belgesel gibi kalıcı eserler ortaya koymuştur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250
300x250r