DOLAR 32,5110 -0.02%
EURO 34,9582 0.19%
ALTIN 2.434,32-0,03
BITCOIN 21186250,17%
İstanbul
29°

AÇIK

17:09

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

kurbanumraniye
KARLILIK ARTIŞI SAĞLAMANIN YOLU: “DOĞRU FİNANSAL YÖNETİM”
144 okunma

KARLILIK ARTIŞI SAĞLAMANIN YOLU: “DOĞRU FİNANSAL YÖNETİM”

ABONE OL
10/06/2023 14:31
KARLILIK ARTIŞI SAĞLAMANIN YOLU: “DOĞRU FİNANSAL YÖNETİM”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Teşvik ve hibeler sayesinde Mayıs ayında 52 firmanın personel istihdamına yönelik 2 milyon TL hibe ödemesi almasını sağlayan Finansal Yönetim Danışmanı Bikem İnce İnanç, 2014 yılından bu yana işletmelerin iş akışlarına global bir kimlik kazandırıyor ve sürdürülebilir büyüme sağlıyor.

Sürdürülebilir karlılık ile işletmelere yol haritası çizen Malogra Danışmanlık; finansal yetersizlikleri çeşitli modeller ve stratejiler ile çözüme kavuşturmaya devam ediyor. Başta finansal danışmanlık hizmeti olmak üzere; satın alma danışmanlığı, teşvik ve hibe danışmanlığı, mali danışmanlık, dış ticaret ve ihracat danışmanlığı, satış ve yönetim danışmanlığı ile eğitim danışmanlığı gibi alanlarda hizmet veren Malogra, doğru finans haritasının karlılığı desteklediğinin altını çiziyor.

Yatırımlarını en iyi şekilde yönetmek isteyenler, danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyuyor 

Kısa vadede bir finans planlaması oluşturmak ve uzun vadeli aksiyonlara karar vermek, bunun yanı sıra yatırımlarını en doğru şekilde yönetmek isteyenlere yönelik farklı stratejiler sunan Malogra Danışmanlık, özel olarak firmalara göre planlanan finansal yönetim çözümleri ile işletmelerin ömrünü uzatıyor. Düzenli olarak güncellenen değerlendirmeler doğrultusunda ihtiyaç ve beklentilere en uygun şekilde oluşturulan yol haritası işletmelerin sürdürülebilir ve uzun vadeli değer yaratmasına olanak sağlıyor.

Kişiye ve firmaya özel hazırlanan finansal çözümler ile doğru zamanda doğru kazanç!

Şirketlerin karlılığını maksimuma seviyeye çıkarmak için doğru adımlar atılmasının sürdürülebilir büyümeyi desteklediğini vurgulayan Malogra Danışmanlık Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Bikem İnce İnanç: ‘Hizmetlerimizin hepsi işletmelerin karlılık artışına katkı sağlayan hizmetler. Türkiye’deki işletmelerin genel sorunları ve yanlış yaptıkları alanlara ait geniş bir hizmet yelpazemiz var. Örnek vermek gerekirse; ülkemizdeki işletmelerin büyük kısmı ne yazık ki finans ile muhasebeyi birbirine karıştırıyor, oysa bunlar birlikte çalışması gereken ayrı iki disiplin. Firmalara finansal farkındalık katmak ve zorlu departman kurma/yönetme süreçlerini dışarıdan tıpkı bir departman hizmeti şeklinde sunmak üzerine çalışma modeli geliştirdik. Satın alma birimi de bu sorunlu alanlardan biri. Genel bir cümle var “satın alırken kazanmak” diye. Satın alırken kazanmak daha da önemlisi vade uyuşmazlıkları karşısında önlem alabilmek finans açısından çok önemli. Veriler bize şunu gösteriyor; firmaların zorlanma hatta kapanma nedenlerinin başında, finansal yönetim eksikliği geliyor ve bu eksikliğin ortalama %25’i de satın alma süreçlerindeki hatalardan kaynaklanıyor. Aynı şekilde teşvik ve hibeler için de firmalarda bir ön yargı söz konusu. Teşvik ve hibeler sayesinde elde edilen her bir lira doğrudan finansal yapıyı güçlendiriyor ve karlılığı artırıyor. Sadece Mayıs ayında 52 firmanın personel istihdamına yönelik toplamda 2.205.477,50 TL hibe ödemesi almasını sağladık.

Malogra Danışmanlık Hakkında:

Malogra Danışmanlık 2017 yılından beri işletmelere başta finansal danışmanlık hizmeti olmak üzere; satın alma danışmanlığı, teşvik ve hibe danışmanlığı, mali danışmanlık, yönetim danışmanlığı, dış ticaret ve ihracat danışmanlığı, satış yönetimi danışmanlığı ve eğitim danışmanlığı gibi alanlarda profesyonel hizmet sunuyor. İstanbul’da üç ofis, Ankara ve Diyarbakır’daki şube yapılanmaları ile Türkiye çapında hizmet sunan Malogra Danışmanlık, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250
300x250r