DOLAR 32,6108 0.25%
EURO 35,1270 0.35%
ALTIN 2.453,470,87
BITCOIN 21358340,10%
İstanbul
26°

AÇIK

13:11

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

kurbanumraniye
iyzico Kadın Girişimci Destek Programı’na başvurular 31 Ocak’a kadar devam ediyor 
129 okunma

iyzico Kadın Girişimci Destek Programı’na başvurular 31 Ocak’a kadar devam ediyor 

ABONE OL
16/01/2024 17:17
iyzico Kadın Girişimci Destek Programı’na başvurular 31 Ocak’a kadar devam ediyor 
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye’nin lider ödeme sistemleri şirketi iyzico’nun ‘Kadın Girişimci Destek Programı’nın 6’ncı başvuru dönemi başladı. Kadınların ülkenin ekonomik kalkınmasında öneminin vurgulanması ve finansal olarak güçlenmelerine destek olmak amacıyla başlatılan ‘iyzico Kadın Girişimci Destek Program’a bugüne kadar 500’ün üzerinde kadın girişimci katıldı ve 80 milyon TL değerinde iş hacmi yaratıldı. 

Türkiye’nin lider ödeme sistemleri şirketi iyzico’nun hayata geçirdiği ‘Kadın Girişimci Destek Programı’nın yeni dönem kayıtları başladı. 31 Ocak’a kadar başvuruların https://www.iyzico.com/isim-icin/kadin-girisimci adresinden devam ettiği programa kabul edilen kadın girişimciler, ilk dönemlerde olduğu gibi iyzico’nun sunduğu finanstan eğitime, pazarlama ve tanıtımdan özel indirimlere kadar birçok avantajdan yararlanabilecek. 

Kendi işini kurmak isteyene ücretsiz eğitim

#KadınGirişimcininYanındayız sloganıyla hayallerinin peşinden gitmek isteyen kadın girişimciler ayrıca iyzico’nun e-ticaret dünyasında fırsatlar sunan ‘iyzico ile Öde’ ürünüyle müşterilerine farklı ödeme alternatifleri sunabilecek. Program çerçevesinde kadınlar ilk 6 ay içerisinde 100 bin TL’ye kadar ulaşan işlem hacimlerinde sıfır komisyon desteğine sahip olurken tanıtım desteği, dijital pazarlama ve online satış alanlarında ücretsiz eğitimler de alabilecek.

Kadın girişimcilerin hep yanında

iyzico, geliştirdiği güvenli, erişilebilir ve yenilikçi teknolojilerle internet alışveriş deneyimini hem kullanıcılar hem de üye iş yerleri için kolaylaştırıyor. Bu yıl sektörde 10. yılını kutlayan iyzico, kadınların iş dünyasında güçlendirilmesinde önemli bir role sahip kadın girişimcileri desteklemeyi sürdürüyor. Fintek sektöründe öncü bir marka olarak, finansal hizmetleri hem bireyler hem de şirketler için dönüştüren ve dijitalleşmelerinde onlara liderlik etmeyi amaçlayan iyzico, ‘Kadın Girişimci Destek Programı’ ile bugüne kadar 500’ün üzerinde kadın girişimciye ulaştı ve 80 milyon TL değerinde iş hacmi yaratıldı.

 Şebnem Dağ Güven: “Kadın girişimcileri desteklemeye devam edeceğiz”

iyzico Genel Müdür Yardımcısı Şebnem Dağ Güven, girişimcilik ekosisteminde özellikle kadın girişimcilere büyük önem verdiklerini belirterek şunları söyledi: “iyzico olarak, kadınların önüne çıkan her türlü engel ve önyargıları aşmaları için fırsatlar sunmayı önemsiyoruz. Hayata geçirdiğimiz bu projeyle girişimcilik ekosisteminde toplumsal cinsiyet eşitliğine katkıda bulunmayı hedefledik. iyzico etki raporlarına baktığımızda, kadın girişimcilerin büyüme hızı erkek girişimcilerin büyüme hızından iki kat daha fazla. Kadın girişimcilere yeni kaynaklar sağlamak ve yaratılan faydaların artarak büyümesine destek olmak amacıyla partnerlerimizle birlikte “iyzico Kadın Girişimci Destek Programı”nı başlattık. Önceki dönemlerde aldığımız olumlu geri bildirimlerin ardından altıncı dönem başvurularımız da hızla başladı.”

Güven, “Dijitalleşmenin de getirdiği imkanlar sayesinde kadın girişimcilerimizin ürettiği ürünlerini ulaşabildikleri platformlarda gelire dönüştürmeleri ve ülke ekonomisine de katkı sağlamaları için imkân sağlıyoruz. Bu doğrultuda birçok kadın girişimcimizin iş hayatına ve ekonomiye katılımlarında öncü bir rol üsteniyoruz “iyzico Kadın Girişimci Destek Programı” projesiyle önümüzdeki dönemde de daha fazla kadın girişimciye ulaşmaya, girişimci kadınlarına büyümesine ve dijitalleşmesine destek olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu. 

6 ayda bir olmak üzere yılda iki defa yeni kadın girişimcileri programa dahil ederek kadın girişimcilere olan kapsamlı desteğini sürdüren iyzico; Good4Trust,  ParaşütMükellefWebtures, Geliver, YouthallMagnetiq gibi pek çok iş ortağının sunduğu özel eğitimler ve indirim fırsatlarını, programa dahil olan kadın girişimcilere ulaştırmaya devam edecek.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250
300x250r