DOLAR 32,2511 0.14%
EURO 35,0023 0.27%
ALTIN 2.417,880,36
BITCOIN 22267370,32%
İstanbul
20°

AZ BULUTLU

03:39

İMSAK'A KALAN SÜRE

BAYER’İN GEBZE FABRİKASINA EN BAŞARILI İHRACATÇI ÖDÜLÜ
224 okunma

BAYER’İN GEBZE FABRİKASINA EN BAŞARILI İHRACATÇI ÖDÜLÜ

ABONE OL
05/07/2023 08:17
BAYER’İN GEBZE FABRİKASINA EN BAŞARILI İHRACATÇI ÖDÜLÜ
0

BEĞENDİM

ABONE OL
  • Bayer’in Gebze’deki bitki koruma ürünleri fabrikası, İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) tarafından düzenlenen İKMİB İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’nde önemli bir başarıya imza attı. 
  • Bayer’in fabrikası, bu yıl sekizincisi gerçekleştirilen ödül töreninde “Haşere Öldürücüler ve Kovucular” kategorisinde 2022 yılının en başarılı ihracatçıları arasında birincilik ödülüne layık görüldü.

İstanbul, 4 Temmuz 2023 – Bayer’in Gebze’deki bitki koruma ürünleri fabrikası 2022 yılının en başarılı ihracatçıları arasında birincilik ödülünü almaya hak kazandı. İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) tarafından her yıl düzenlenen ve bu yıl sekizincisi gerçekleştirilen İKMİB İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’nde “Haşere Öldürücüler ve Kovucular’’ kategorisinde ödüle layık görüldü.   

Törende, Bayer adına ödülü alan Gebze Fabrika Lojistik ve Mali Kontrol Müdürü Burak Koçer, “Bu önemli ödülü almaktan mutluluk duyduk; birincilik ödülüne layık görülmek bizim için büyük bir onur. Bu başarı, fabrikamızın kaliteli üretim ve ihracat performansının takdir edilmesi bakımından çok değerli. Bayer olarak Türkiye’deki tarım sektörüne olan katkımızı artırmaya, küresel düzeyde teknolojiye ve çevresel standartlara sahip tesislerimizle üretmeye ve yenilikçi çözümler sunmaya devam edeceğiz” dedi. 

Bayer’in 1966 yılından bu yana faaliyette olan ve üretimi 40’tan fazla ülkeye ihraç edilen Gebze bitki koruma ürünleri fabrikası; 2022 yılında bir önceki yıla göre yüzde 156 artışla, Türkiye’den 27 ülkeye toplamda 238 milyon TL’lik ihracat gerçekleştirdi. Yatırımlarını genişleten fabrika, kapasite kullanımını ilerleyen dönemde yüzde 25 oranında arttırmayı planlanıyor. Türkiye’de tarım ürünleri tesisi bulunan tek çok uluslu şirket konumundaki Bayer, artan üretimle yeni dış pazarlara açılmayı ve Türkiye’den bitki koruma ürünleri ihracatının payını yükseltmeyi amaçlıyor.

Bayer Hakkında

Bayer, sağlık ve beslenme ile ilgili yaşam bilimleri alanlarında uzmanlaşmış küresel bir şirkettir. Ürün ve hizmetleri; artan ve yaşlanan küresel nüfus nedeniyle çağımızın önemli sorunlarına çözüm bulmaya katkıda bulunarak insanlara ve yaşadığımız gezegene destek olmayı amaçlamaktadır. Sürdürülebilir kalkınma ilkelerine bağlı olan şirket; faaliyet gösterdiği alanlarda olumlu etki yaratma konusunda kararlıdır. Bayer Grup, aynı zamanda inovasyon ve büyüme yoluyla değer yaratmayı ve kâr etme gücünü artırmayı hedeflemektedir. Bayer markası tüm dünyada güveni, kaliteyi ve güvenilirliği temsil etmektedir. 2022 mali yılı itibarıyla 101.000’e yakın çalışana ve 50,7 milyar Avro satış cirosuna sahip olan Bayer’in Ar-Ge harcaması ise 6,2 milyar Avro düzeyindedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250
300x250r