DOLAR 32,2053 -0.22%
EURO 35,1156 -0.22%
ALTIN 2.498,171,32
BITCOIN 21602421,12%
İstanbul
18°

AÇIK

17:01

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

WİLO, ECOLUTİON DÖNEMİNİ BAŞLATTI
1103 okunma

WİLO, ECOLUTİON DÖNEMİNİ BAŞLATTI

ABONE OL
20/11/2022 06:38
WİLO, ECOLUTİON DÖNEMİNİ BAŞLATTI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İnovatif teknolojileriyle 150 yıldır tüm dünyada, 30 yıldır Türkiye’de pompa sistemlerinin öncü markası olarak faaliyetlerini sürdüren Wilo, çevre dostu ve verimli ürünleriyle sürdürülebilirliğe katkı sağlamaya devam ediyor. Yenilikçi teknolojiler ve enerji tasarruflu ürünler geliştirerek, kaynakları ve bulunduğu çevreyi bütüncül olarak korumayı hedefleyen Wilo, enerji tasarrufunda Ecolution dönemini başlattı.

Enerji fiyatlarındaki artışlar, değişen ekonomik şartlar ve enerji tasarruflu ürünlere yönelik farkındalığın artması nedeniyle Wilo, global arenada Ecolution kampanyası başlattı. Ecolution kelime kökeninde; ekonomi, inovasyon, ekolojik ve çözüm kelimelerinden meydana geliyor. Kampanyada bu kelimeler bazında çözüm üretme amacıyla oluşturulup; yeni nesil ve yüksek verimli ürünleri öne çıkartıp, maksimum enerji verimliliği ve tasarruf konusunda farkındalık oluşturmayı hedefliyor.

Tüm dünyada 2022 Haziran ayında başlatılan kampanya, 22 Avrupa ülkesinde yayınlanacak şekilde kurgulandı. Global arenada önemli bir yere sahip olan Ecolution kampanyası için Wilo; verimli pompa çözümlerindeki uzmanlığını öne çıkarmak için, Türkiye’nin de projeye entegrasyonunu sağlayarak, duyurularını sosyal mecralardan gerçekleştirdi.

Ekonomi ve ekoloji alanda yeni çözüm ”Ecolution”

Wilo verimli pompa çözümlerindeki uzmanlıklarını, çevreye değer katarak sağlamak ve Ecolution kampanyasıyla güçlendirmek için çalıştıklarını belirten Wilo Türkiye Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Banu Kiper; “Son zamanlarda çevremizde ve dünyada oluşan gelişmelerden dolayı enerji alanında fiyatlar önemli düzeyde artmakta. Ecolution kampanyamızla, gittikçe artan bu enerji fiyatları artışlarının bizlere yansımasını en aza indirmeyi, aynı zamanda kaynakların verimli kullanımını sağlayarak çevreye olan katkımızı arttırmayı hedefliyoruz. Kampanya kapsamında eski pompaları değiştirerek daha verimli ve enerji tasarruflu ürünlerimizle enerji tüketimini azaltmayı hedefliyoruz. En önemlisi de yüksek tasarruflu ürünlerimizle enerji kaynaklarının verimli kullanılmasını sağlayarak gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmayı amaçlıyoruz.” dedi.

“Eski pompaları değiştirerek enerji tüketiminde, %80’e varan tasarruf sağlıyoruz“

Ecolution kampanyasında sağladıkları verimliliği vurgulayan Kiper; “Birçok farklı uygulama alanında yüksek verimli pompa teknolojilerinde öncüyüz. Ecolution kampanyamızda; eski ve akıllı kontrol sistemleri içermeyen pompaları, son teknoloji akıllı kontrol olanakları sunan yeni pompalarımızla değiştirerek, enerji tüketimi ve verimlilikte yüzde 80’e varan tasarruf oranı sağlıyoruz. Böylece Wilo Türkiye olarak ürünlerin verimliliğini arttırıp, tasarruf sağlayarak sürdürülebilir bir gelecek için adım atmaya teşvik ediyoruz. Ecolution kampanyasıyla dünyamızı koruyor ve değişimi başlatmak için verimli çözümlerin altını çiziyoruz.” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250
300x250r