DOLAR 32,2353 0.13%
EURO 34,8576 -0.02%
ALTIN 2.415,500,25
BITCOIN 2179492-2,59%
İstanbul
18°

KAPALI

13:06

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı 7.yılında
140 okunma

Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı 7.yılında

ABONE OL
01/06/2023 21:36
Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı 7.yılında
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı 7.yılında TİGİAD İş Birliği ile Açtığı İş Sağlığı ve Güvenliği Salonu ile Sektörde Farkındalığı Arttırıyor!

Voli Fuar Hizmetleri tarafından düzenlenen Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı bu yıl bir ilke imza atarak İstanbul Fuar Merkezi’nin iki numaralı salonunda 9250 m2 alanda TİGİAD işbirliği ile İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı’na da ev sahipliği yapacak.

Sektör için büyük önem taşıyan, düzenli ve tedbirli bir iş hayatının kanun kapsamında da ele alınıp önemsendiği İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı sektörün tüm bileşenlerini aynı çatı altında bir araya getirmesinin yanı sıra sektör uzmanlarını ve seçkin markaları da bir araya getirerek iş sağlığı ve güvenliğine dair yenilikçi ürünleri katılımcı ve ziyaretçilerle buluşturacak.

Fuar, insan sağlığı ve çalışma verimini doğrudan etkileyen kişisel koruyucu donanımları ve son teknoloji ürünleri bir araya getirerek; koruyucu inovatif donanımların standartlarını belirleyerek geliştirmeyi ve sürekli kılmayı hedefliyor.

İş Sağlığı ve Güvenliğine yönelik çalışmalar ve ürünler katılımcılara sunulacak

Fuar, ülkemizde geçerli olan iş sağlığı ve güvenliği mevzuatı, standartları, özel sektörde karşılaşılan zorluklar, tamamlanması gereken eksiklikler, çözüm önerileri, bilimsel araştırmalar, gelişmeler ve teknolojik ilerlemeler sunularak bilgi paylaşımını amaçlıyor. Sektöre yönelik tüm konuların genel başlıklarının detaylı olarak ele alınacağı organizasyon sektöre artı değer katmayı hedefliyor.

Fuarla eş zamanlı gerçekleşecek konferans oturumları sektöre ışık tutacak

Türkiye İş Güvenliği ve İş Adamları (TİGİAD) katkıları ile gerçekleştirilecek fuar, eş zamanlı olarak konferans oturumlarına da ev sahipliği yapacak. Sektör uzmanlarının katılımı ile gerçekleştirilecek konferans oturumları, sektöre yönelik güncel mevzuatlar ve çözüm önerileriyle sektöre ışık tutmayı ve farkındalığı arttırmayı hedefliyor.

Fuar 24-27 Ağustos tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açıyor

İstanbul Fuar Merkezi’nin 2. salonunda 9250 m2 alanda 100’ ün üzerinde katılımcı firmaya ev sahipliği yapacak olan İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı ticari bir platform olmanın ötesinde sektöre yönelik tüm yeniliklerin sektör profesyonelleri ile paylaşıldığı bir platform olma özelliğini de taşıyor. Fuar 24-27 Ağustos 2023 tarihlerinde kapılarını açmaya hazırlanıyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250
300x250r