DOLAR 32,2053 -0.22%
EURO 35,1156 -0.22%
ALTIN 2.498,171,32
BITCOIN 21524471,92%
İstanbul
19°

AÇIK

03:53

İMSAK'A KALAN SÜRE

Türkiye’nin dijital iş ağı LONCA İş Geliştirme  Toplantıları loncanetwork.com ’da BAŞLADI
592 okunma

Türkiye’nin dijital iş ağı LONCA İş Geliştirme Toplantıları loncanetwork.com ’da BAŞLADI

ABONE OL
09/10/2023 17:05
Türkiye’nin dijital iş ağı LONCA İş Geliştirme  Toplantıları loncanetwork.com ’da BAŞLADI
3

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye’de bir ilk loncanetwork.com ve beeting.com işbirliği ile gerçekleşti…!

Eşref Küçükateş’in 2016 yılı Ocak ayında başlattığı Milli ve Yerli Esnaf Buluşmaları çeşitli aşamalardan ve yapılan çok sayıda toplantı ve buluşmanın ardından dijital dünyaya ayak uydurmaya ve geleceğin dijital iş ağını inşa etmeye karar vererek loncanetwork.com da “LONCA İŞ GELİŞTİRME TOPLANTILARI” adı ile başladı. 

BİRLİKTE BÜYÜMENİN KEYFİNİ ÇIKARTIN! TİCARETİN YENİ YOLU;

TANITIM EYLÜLDE YAPILDI

Birbirinden kıymetli katılımcıların konuşmalarıyla 5 – 6 – 7 Eylül 2023 tarihlerinde3 Gün saat 13:00 ile 17:00 saatleri arasında accessland.live – youtube ve faceebook tan izlenebilen canlı yayınla “Türkiye’nin Yeni Nesil Dijital İş Ağı – LONCA İŞ GELİŞTİRME TOPLANTILARI” açılış ve tanıtımı yapıldı.

5 EKİM 2023 TARİHİNDE LONCANETWORK.COM’DA BAŞLADI… 

İş dünyası yurt içi ve dışında daima networkunu genişletme gayretinde.  Gerek kurumsal, gerek bireysel olarak dernekler, odalar, çeşitli girişimler iş ağlarını yurt içinde ve dışında geliştirmeye, ihracatını artırmaya çalışıyor.

Bu hedefe hizmet etmek ve Türkiye’deki iş insanlarını bir araya toplamak ve birbiriyle buluşturmak için. loncanetwork.com internet sitesi ve aynı zamanda startup olan beeting dijital toplantı platformu Eşref Küçükateş’in önderliği ve organizasyonunda güç birliği ve işbirliği yaparak 5 Ekimde “LONCA İş Geliştirme Toplantıları” başladı.  

loncanetwork.com ve beeting ticaretin geliştirilmesi ve iş ağının geliştirilmesi çabalarına hizmet ederek, Türkiye’de ve yurt dışında faaliyet gösteren üretici, perakendeci, toptancı, ithalatçı ve ihracatçı iş insanlarını bir araya getirerek üretimlerini ve ticaretlerini arttırmalarına büyük destek ve olanak sağlayacaktır.

TİCARİ DOSTLUK VE İŞBİRLİĞİ BULUŞMALARI; “LONCA İş Geliştirme Toplantıları”nda Hem Ürünlerini Satmaya Hem De Arkadaşından İhtiyacı Olan Ürünü Almaya Gelenler En Çok Kazananlar Olacaktır!

Türkiye’de bir ilk loncanetwork.com ve beeting işbirliği ile gerçekleşti…!

“LONCA İş Geliştirme Toplantıları” için hazırlanan loncanetwork.com sitesini incelediğinizde online iş ağı toplantılarının yapılabilmesi için gerekli tüm imkan ve olanakları içinde barındırdığına şahit olacaksınız.

LONCA İŞ GELİŞTİRME TOPLANTILARI VE LONCANETWORK.COM ’DA NELER VAR?

loncanetwork.com ‘da; Yapay zekâ destek özelliklerine sahip beeting.com var.

beeting.com uygulaması sayesinde;

Toplantılarımızı kolayca planlayıp yönetebileceğiz. Notlarımızı kaydedip, görevleri atayabilir ve takvim entegrasyonuyla toplantıları takip edebiliyoruz. Fuarlar, kongreler, konferanslar gibi etkinliklerde size her detayı sunacağız. Programı takip edebilir, konuşmacılarla bağlantı kurabilir ve doğru kişilerle ağınızı genişletebilirsiniz. Toplantılarda alınan notlar otomatik olarak düzenlenecek ve kullanılabilir hale getirilecek. Arama özelliği ile de tüm notlara kolayca erişeceksiniz. Size doğru kişilerle bağlantı kurma imkânı sunacağız. loncanetwork.com ’da profesyonel ağınızı genişletebilir, işbirlikleri ve fırsatlar için yeni bağlantılar oluşturabilirsiniz.

loncanetwork.com; ile inanılmaz keyifli toplantılarda yeni iş insanlarıyla tanışacaksınız. Toplantı notlarımızı tutup, dokümanlarımızı düzenleyip, etkinlikleri otomatik takip edebilecek ve üyelerimizle bağlantılarınızı güçlendireceksiniz.

loncanetwork.com ‘da; toplantılarımızda maksimum verimlilik sağlayan video – ses kayıtları ile konuşulanları yazıya çeviren olanakları ile konuşulanların unutulması imkânsız toplantılar ve etkinlikler ile tanışacaksınız.

loncanetwork.com; beeting sayesinde online toplantı özelliğine ve dilediğinde dilediği sosyal medyada canlı yayın yapma özelliğine sahiptir.

loncanetwork.com ‘da; İş insanlarının ihtiyaç duyabileceği konusunun uzmanı danışmanlar, eğitimciler ve size hizmete hazır ekip arkadaşlarımız; Miraç Kodat, Ömer Faruk Güneş, Furkan Gündüz, Safa Merve Taşçı, Tümay MERCAN, Naci TANRISEVEN, Gurbet ALTAY, Sadettin TURHAN, Özkan KIRIMLI, Çetin DENİZ var.

loncanetwork.com ‘da; Logomuz LONCA ‘nın “O” harfinde kendine yer bulan kazan kazan felsefemizi oluşturan Derviş Kaşıklarından ilham alan Bizim Hikâyemiz ve ona göre hazırlanmış kurallarımız, düşünce yapımız ile sizinle tanışmaya can atan üyelerimiz var.

Lonca İş Geliştirme Toplantılarının Özelliği ve Önemi…

LONCA İş Geliştirme Toplantıları,“Türkiye’de ve yurt dışında faaliyet gösteren üretici, perakendeci, toptancı, ithalatçı ve ihracatçı iş insanlarını bir araya getirerek üretimlerini ve ticaretlerini arttırmayı hedeflemekte. 

Tüm iş insanlarımızın LONCA İş Geliştirme Toplantıları ile Dijital Çağa ve Dijital Ticarete ayak uydurmalarını, işlerini büyütmelerini, birbirleri ile olan iletişimlerini kesintisiz devam ettirmelerini, zamanın ve gelişmelerin gerisinde kalmayarak Dijital ve Teknolojik gelişmelerin içinde yer almalarını sağlamayı amaçlamakta.”

DAHA AZ ZAMANDA, DAHA ÇOK MÜŞTERİ, DAHA HIZLI VE DAHA UCUZ TEDARİK

Bundan sonra işinizi bırakmanıza, tatilinizi bölmenize, trafikte zaman harcamanıza, trafikle savaşmanıza gerek kalmayacak. DİJİTAL LONCA İŞ GELİŞTİRME TOPLANTILARI sayesinde daha az zaman harcayarak daha çok müşteriye ulaştığınız gibi ihtiyacınız olan her türlü hammadde ve malzeme çeşidini de daha hızlı ve daha ucuza bulma imkânı elde edeceksiniz.

NEREDEN NE ZAMAN KATILACAĞIM DİYE BİR SORUN YOK

Aracınızla seyahat ederken, trenden, gemiden, hava limanından, yurtiçinden veya yurtdışından güçlü internet olan her yerden toplantıya katılabilirsiniz. Ofisinizden, mağazanızdan, atölye veya fabrikanızdan, deponuzdan, pazarlama ekibinizle veya satın alma personelinizle, iş ortaklarınızla veya yönetim kurulu üyelerinizle yaptığınız toplantıdan katılarak sattığınız ve satın aldığınız ürünleri ulaşmak istediğiniz müşterilerinize tanıtabilirsiniz.

LONCA İŞ GELİŞTİRME TOPLANTILARINA KİMLER NASIL KATILABİLİR?

Dünyanın neresinde olursa olsun tedarikçi, üretici, toptancı, perakendeci, ithalatçı, ihracatçı veya hizmet sektöründe faaliyet gösteren tüm işletme sahipleri ile bu işletmelerde çalışan iş geliştirme, pazarlama, satın alma uzmanları ve diğer yöneticiler müracaat formundaki bilgileri eksiksiz doldurarak toplantılara kayıt olarak toplantılara katılabilirler.

Müracaat Formundaki bilgileri eksiksiz dolduran herkes Lansmana Özel İndirimden istifade ederek 10’lu – 20’li – 40’lı – 60’lı toplantı paketlerden birisini seçip kayıt olarak en fazla 25 kişinin bir arada olacağı toplantılara katılabilir.

DEPREM BÖLGESİNDEKİ İLLERİMİZDE BULUNAN İŞLETMELERE %50 İNDİRİM!

Lonca İş Geliştirme toplantılarına katılmak isteyen Deprem Bölgesinde faaliyet gösteren işletmeler 10 Haftalık, 20 Haftalık, 40 Haftalık, 60 Haftalık toplantı paketlerinden %50 indirim fırsatı ile satın alabilirler.  

HER HAFTA TOPLANTI GÜNÜ VE SAATİNİ SİZ SEÇİN

Sistem şöyle işliyor; İş insanlarından oluşacak her 30 kişi için aynı gün ve başka günler için toplantı saatleri belirlenip takvim oluşturuluyor. Üye olan her iş insanı bu toplantı takviminden kendine en uygun toplantı zamanını seçiyor.  Her iş insanının her hafta başka bir gurubun toplantısına katılma ve yeni kişilerle ve işletmelerle tanışma ve iş çevresini genişletmeimkanı var..

ONAYLADIĞI TOPLANTIYA KATILAMAYANLARIN HAKLARI KAYBOLMAYACAK

Üyelerin hepsi gelecek hafta katılacağı toplantıyı yayınlanan takvimden seçme hakkına sahip olacak. LONCA İş Geliştirme Toplantıları takvimde ilan edildiği saatte başlayıp ilan edildiği saatte toplantı sona erecek. Onayladığı toplantıya katılamayanların hakları kaybolmayacak

LONCA LOGOSUNUN ARKASINDAKİ HİKÂYE YAŞAM VE TİCARET YÖNTEMİMİZİ TANIMLIYOR

LONCA logomuzdaki “O” harfinin arkasında anlamlı bir hikâye var. Logomuzdaki ters kaşıklı “O” harfinin hikâyesi, ticaret felsefemizin ve misyonumuzun bir yansımasıdır. 

HİKÂYEMİZ ŞÖYLE;

Dervişe bir gün sormuşlar: Sevginin sadece sözünü edenlerle, onu yaşayanlar arasında ne fark vardır?

Size farkı gösteriyim deyip, önce sevgiyi dilden kalbine indirememiş olanları çağırarak onlara bir sofra hazırlamış. Hepsi sofrada yerlerini almışlar. Derken tabaklar içinde sıcak çorbalar gelmiş ve arkasından da derviş kaşıkları denilen bir metre boyunda kaşıklar.

Derviş bir şart koymuş: Bu kaşıkların ucundan tutup öyle yiyeceksiniz.

Peki, deyip çorbalarını içmeyi denemişler. Fakat kaşıklar uzun geldiğinden sıcak çorbayı döküp saçmaktan hem kendilerini yakmışlar hem de ağızlarına bir damla bile götürememişler. En sonunda bakmışlar olacak gibi değil sofradan aç kalkmışlar.

Daha sonra derviş, bu defa sevgiyi gerçekten bilenleri yemeğe çağırmış.

Yüzleri aydınlık, gözleri sevgi ile gülümseyen insanlar gelmiş, sofraya oturmuş. Onlara da aynı şartı dile getirmiş.Bu kaşıkların ucundan tutup öyle yiyeceksiniz.

Her biri uzun kaşığını çorbaya daldırmış, sonra karşısındaki kardeşine uzatarak çorbalarını içmişler Böylece her biri diğerini doyurmuş ve sofradan afiyetle şükrederek kalkmışlar.

Derviş sevgiyi gerçekten yaşayanların farkını soranlara;

İşte! Kim ki hayat sofrasında yalnız kendini görür ve doymayı düşünürse o aç kalacaktır. Ve kim kardeşini düşünür de doyurursa o da kardeşi tarafından doyurulacaktır. Şüphesiz şunu da unutmayın. Hayat pazarında her zaman alan değil veren kazançlıdır.

Kim ticaret hayatında yalnız kendini görüp ve kazanmayı düşünürse o kazanamayacak.

Kim kardeşini düşünür ve kazandırırsa, kardeşi de ona kazandıracaktır. Ticarette her zaman alan değil veren kazançlıdır.

TİCARİ DOSTLUK VE İŞBİRLİĞİ BULUŞMALARI;“LONCA İŞ GELİŞTİRME TOPLANTILARI”N DA HEM ÜRÜNLERİNİ SATMAYA HEM DE ARKADAŞINDAN İHTİYACI OLAN ÜRÜNÜ ALMAYA GELENLER EN ÇOK KAZANANLAR OLACAKTIR!

LONCA Düşünce Yapısı: LONCA İş Geliştirme Toplantıları DERVİŞ KAŞIKLARI Felsefesi ile AHİ Etiği ve Kurallarının Karışımıdır.

LONCA İş Geliştirme Toplantıları (LIG), DERVİŞ KAŞIKLARI’nın felsefesi ve AHİ’lik etik ve kurallarından yola çıkarak “Önce Başkaları Sonra Ben” karakterini ve davranış biçimini bünyesinde barındırıyor.

LIG’de diğer üyelere destek olmayı ön planda tutmak ve “Önce Al Sonra Sat” ilkesini benimsemek, aynı zamanda olumlu ve yardımsever olmaya çalışmak esastır. “Kazanmaya Yardım Ederseniz Kazanırsınız”, “Satın Alırsanız Satarsınız” ve “Satmaya Yardım Edin ve Satış Yapmanıza Yardım Edilir” ahlakı üyeler arasında karşılıklı bağımlılığı teşvik eder. Üyeler bu şekilde davrandıklarında sadece birbirlerine destek olmakla kalmıyor, aynı zamanda destek almanın kapısını da açarak şirketlerine iş yönlendirmelerinin istikrarlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyorlar.

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (1)


HIZLI YORUM YAP
300x250
300x250r