DOLAR 32,7878 1.53%
EURO 35,1602 0.53%
ALTIN 2.456,522,76
BITCOIN 21661390,95%
İstanbul
26°

AÇIK

03:24

İMSAK'A KALAN SÜRE

kurbanumraniye
TÜGİS, İşverenleri Müzakere Yöntemleri Hakkında Bilgilendirecek
168 okunma

TÜGİS, İşverenleri Müzakere Yöntemleri Hakkında Bilgilendirecek

ABONE OL
07/06/2023 15:33
TÜGİS, İşverenleri Müzakere Yöntemleri Hakkında Bilgilendirecek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye Gıda Sanayii İşverenleri Sendikası (TÜGİS), sendikacılık faaliyetlerinin yanı sıra üyelerinin gündemlerini takip ederek bilgilendirici çalışmalar yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda TÜGİS, özellikle işçi ve işverenler açısından sözleşme dönemlerinde oldukça önem kazanan müzakere teknikleri hakkında bilgiler sunacağı bir webinar düzenleyecek. 1 Haziran’da gerçekleşecek webinar, ücretsiz olarak tüm katılımcılara açık olacak. Webinarın detaylarını aktaran TÜGİS Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Sidar, müzakere tekniklerinin günlük yaşamdan iş yaşamına kadar farklı alanlarda gerekliliğini vurguladı.

Türkiye Gıda Sanayii İşverenleri Sendikası (TÜGİS), toplu iş sözleşmeleri gibi sendikal faaliyetlerle birlikte yeni nesil, aktif sendikacılık anlayışıyla işverenlerin gündemlerini yakından takip ediyor.  Bu kapsamda webinar serisine başlayan TÜGİS, ikinci webinarında hem işverenler hem de işçiler için önemli olan müzakere teknikleri hakkında bilgilendirme sağlayacak. Webinar içeriğinin detaylarını aktaran TÜGİS Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Sidar, ‘’Yeni nesil, aktif işveren sendikacılığı anlayışımızla sadece sözleşme dönemlerinde değil, işçi ve işverenler için önem arz eden tüm konularda çalışmalar gerçekleştiriyoruz. İşverenlerin gündemlerini yakından takip ederek doğru bilginin güvenilir kaynaklardan aktarılmasını önemsiyoruz. Bu kapsamda alanında uzman isimler ile EYT ile ilgili merak edilen soruları yanıtladık. Şimdi de özellikle toplu sözleşme dönemlerinde oldukça önem kazanan, aynı zamanda günlük hayatta bireysel olarak da yeni donanımlar edinmemizi sağlayacak müzakere teknikleri hakkında webinarımızı gerçekleştireceğiz’’ dedi.

Müzakere yetkinliği bir hayat becerisi

Webinarda Eğitmen Alper Arman tarafından, 5 temel müzakere tekniğinden bireysel müzakere tarzının keşfine, yaygın müzakere tekniklerinden iknanın gizli yanlarına kadar merak edilen konular ele alınacak. Webinara dair açıklamalarda bulunan Arman, başta işverenler olmak üzere müzakere yetkinliğini bir hayat becerisi olarak geliştirmek isteyen herkesin webinara davetli olduğunu belirtti.

TÜGİS Hakkında

Ülkemizin ilk işveren sendikalarından TÜGİS, aynı zamanda Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu’nun (TİSK) kurucu üyesidir. Üyeleri arasında ülkemizin önde gelen gıda üreticilerinin yer aldığı TÜGİS, yarım asrı aşkın süredir Türk gıda sanayiinin gelişmesi ve uluslararası pazarlardaki rekabet gücünün artırılması adına öncü çalışmalara imza atmaktadır. TÜGİS, faaliyetlerine başladığı 1961 yılından bu yana sosyal diyaloğa, çalışma barışına ve gıda sanayiinin gelişimine kesintisiz katkıda bulunan yenilikçi bir sivil toplum örgütüdür. 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250
300x250r