DOLAR 32,9375 0.29%
EURO 35,3847 0.66%
ALTIN 2.468,450,74
BITCOIN 1944178-7,32%
İstanbul
28°

AZ BULUTLU

03:25

İMSAK'A KALAN SÜRE

kurbanumraniye
137 okunma

TELKODER Başkanı Halil Nadir Teberci Güven tazeledi

ABONE OL
09/03/2022 11:07
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TELKODER’in yeni dönemine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Halil Nadir Teberci: “TELKODER 19 yıldır hem telekomünikasyon sektörü hem de Türkiye’nin geleceği için özveriyle ve iyi niyetle çalışıyor. Telekomünikasyon sektörünün büyümesi, dünya ülkeleriyle rekabet edebilecek konuma gelmesi, fiber altyapı çalışmalarının yaygınlaşması, uydu haberleşme hizmetlerinin gelişmesi ve Türkiye’nin verisinin Türkiye’de kalması vizyonuyla veri merkezlerinin desteklenmesi için çalışmalarımızı sağduyuyla sürdüreceğiz.” dedi.

Türkiye’de Telekomünikasyon Sektörü’nde 19 yıldır tam rekabetin sağlanması ve sektörün gelişmesi için çalışan TELKODER’in, 11. Olağan Genel Kurul toplantısında, Halil Nadir Teberci tekrar başkan seçilerek güven tazeledi. Alternatif işletmecilerden oluşan genel kurulda, 2022-2023 döneminde TELKODER’de görev yapacak yeni Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu üyeleri de seçildi. 

TELKODER’in yeni dönemde de Türkiye’nin geleceği ve telekomünikasyon sektörünün serbestleşmesi adına çok önemli çalışmalara ve başarılara liderlik edeceğinin altını çizen Halil Nadir Teberci “ TELKODER olarak yurttaşlarımızın en ileri ve en ucuz haberleşme olanaklarına kavuşması için serbestleşme ve rekabeti savunan anlayışımızı sürdürüp sektörde çözüme kavuşmayan sorunları dile getirmeye, sektörün gelişimini engelleyen konuları kamuoyuyla paylaşmaya, karar vericilere sektörün büyümesi için yapılması gerekenleri anlatmaya devam edeceğiz.” dedi.

İki yıl süreyle görev yapmak üzere seçilen TELKODER Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu üyeleri ise şöyle belirlendi:

Yönetim Kurulu/Asil Üyeler: Halil Nadir Teberci– Başkan, Ceren Okutan- Başkan Yardımcısı, Cenk Keylan– Sayman, Mehmet Ali Akarca- Üye, Fatma Köksoy- Üye

Yedek Üyeler: İlyas Turgut, Tolga Sönmezalp, Mehmet Fahri Can, Aslı Güreşcier, Salih Mert Tuncel                        

Denetleme Kurulu-Asil Üyeler: Bülent Şen- Başkan, Sevil Çiloğlu- Üye, Aydın İpekişleyen- Üye

Yedek Üyeler: Çağatay Erten, Mehmet Ali Koşar, İnanç Erol  

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP
    300x250
    300x250r