DOLAR 32,5168 0%
EURO 34,9918 0.27%
ALTIN 2.432,67-0,09
BITCOIN 21169740,06%
İstanbul
29°

AÇIK

17:09

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

kurbanumraniye
SEKTÖRÜN KALBİ IBIA EXPO’ DA ATACAK
247 okunma

SEKTÖRÜN KALBİ IBIA EXPO’ DA ATACAK

ABONE OL
15/08/2023 11:09
SEKTÖRÜN KALBİ IBIA EXPO’ DA ATACAK
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Uluslararası Yatak Endüstrisi Derneği (IBIA) yönetim kurulu, 28 Eylül-1 Ekim tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde ikincisi düzenlenecek olan IBIA Expo Fuarı öncesi Bursa Sanayi ve Ticaret Odası’nda gerçekleştirdiği toplantıda üyelerini ve Bursa’da faaliyet gösteren firmaları bilgilendirdi. Toplantıda; ihracata ve ticaret hacmine sağladığı katkı kapsamında BİFAŞ tarafından IBIA- Uluslararası Yatak Endüstrisi Derneği işbirliğinde düzenlenecek olan IBIA EXPO’ nun, Türk yatak yan sanayi sektörüne önemli bir katkı sağlayacağına vurgu yapıldı.

“12 ÜLKEDE YOĞUN TANITIM FAALİYETİNDE BULUNDUK”

Bursa Sanayi ve Ticaret Odası’ nda gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Uluslararası Yatak Endüstrisi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Osman Güler; “Geçen yıl IBIA Expo’nun ilkini düzenlemiş olmamıza rağmen, 91 ülke ve 320 şehirden 22 binin üzerinde ziyaretçinin, 10 hedef ülkeden özel alım heyetlerinin ve profesyonellerin iştiraki ile başarılı bir fuar gerçekleştirdik. Sektörümüz arasında çok kuvvetli bir sinerji var ve bu da başarıyı getiriyor. Bu seneki fuarımıza da çok iyi hazırlandık. ABD ve Almanya başta olmak üzere 12 ülkede yoğun tanıtım faaliyetinde bulunduk. Dünya genelinde sektörün kalbi bu sene de 4 salonda 20 bin metrekarede düzenleyeceğimiz IBIA Expo’da atacak” şeklinde konuştu.

DÜNYA GENELİNDEKİ YATAK ENDÜSTRİSİNİ AĞIRLAYACAĞIZ

Fuar organizatörü ve BİFAŞ Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Vural ise 28 Eylül-1 Ekim tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde ikincisi düzenlenecek olan IBIA Expo Fuarı hazırlıkları kapsamında üyelere teknik bilgilendirmelerde bulundu. Vural; “Fuar katılımından, ziyaretçilerin ön rezervasyonlarına kadar yoğun talep alıyoruz. Dünya genelindeki yatak endüstrisini ağırlayacak olmanın heyecanı içindeyiz” ifadelerini kullandı.

Düzenlenen toplantı, üyelerin soru-cevap oturumu ve önümüzdeki döneme ilişkin planlanan çalışmalar hakkındaki bilgilendirmeler ile son buldu.

IBIA EXPO Hakkında:

BİFAŞ Fuarcılık tarafından bu yıl 2’ncisi düzenlenecek olan IBIA EXPO -Yatak Yan Sanayi ve Teknolojileri Fuarı, 300’ün üzerinde lider firma ve üreticinin katılımı ile 28 Eylül- 01 Ekim 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde hedef alıcı ülkelerden ağırlanacak binlerce ziyaretçisi ile sektör profesyonellerine kapılarını açacak.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250
300x250r