DOLAR 33,1952 -0.11%
EURO 36,0226 -0.6%
ALTIN 2.548,96-1,98
BITCOIN 22036050,06%
İstanbul
29°

AÇIK

13:16

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

PERYÖN’ün (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) İletişim Çalışmalarını Idecon Idea&Congress Yürütecek!
153 okunma

PERYÖN’ün (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) İletişim Çalışmalarını Idecon Idea&Congress Yürütecek!

ABONE OL
16/06/2023 10:11
PERYÖN’ün (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) İletişim Çalışmalarını Idecon Idea&Congress Yürütecek!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

1972 yılında küçük bir grup, değerli bir hedefle yola çıkan, farklı sektörlerden işe ve insana inanan binlerce gönüllünün ortak aklıyla  yarım asrı aşkın süredir ‘şimdi ve gelecek için daha iyi bir çalışma hayatına liderlik etme’ misyonuyla çalışan, ‘İnsan’ı ve işi odağına alan yapısıyla üyelerine; referans kaynaklar, haberleşme, bilgi alışverişi ve geniş bir ağın yanı sıra kendilerini ifade etme özgürlüğü de sunan PERYÖN’ün (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) yeni dijital iletişim ajansı Idecon Idea & Congress oldu.

Idecon Idea & Congress; PERYÖN için; dijital strateji, dijital medya iletişimi, içerik yönetimi, dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi alanında hizmet verecek.


PERYÖN Hakkında:
İnsan yönetimi alanında kurulmuş ilk sivil toplum kuruluşu olan PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği), 50 yılı aşkın süredir Türkiye’de, dünya ve sektör ile entegre şekilde, şimdi ve gelecek için daha iyi bir çalışma hayatının oluşturulmasına liderlik ediyor. Düzenlediği İnsan Yönetimi Kongresi gibi etkinliklerle sektörün nabzını tutan dernek, PERYÖN İnsana Değer Ödülleri ile ‘insan’a değer veren çalışmaları onurlandırarak örnek uygulamaların yaygınlaşmasına destek oluyor. PERYÖN Akademi bünyesinde insan kaynağı yönetimi alanında mesleki yeterlililğin artmasına önemli katkı sağlarken, Strateji Turnuvası gibi etkinlikleri ile çalışanların stratejik liderlik yetkinliklerinin geliştirilmesine önemli katkıda bulunuyor. 

Fırsat eşitliği, toplumsal cinsiyet eşitliği, sürdürülebilirlik, dijitalleşme, değişen çalışma hayatı ve insan odaklılık başlıca odaklandığı konular olan PERYÖN, diğer sivil toplum kuruluşları, özel sektör ve kamu iş birliği ile düzenlediği projeler ile toplumsal fayda sağlarken, alanında uzman isimlerin katkısıyla çalışma hayatının iyileştirilmesi için politika önerileri de üretiyor.

1979’dan bu yana EAPM – European Association for People Management (Avrupa İnsan Yönetimi Derneği) üyesi olan PERYÖN’ün çalışmaları İç Anadolu, Ege, Güney Marmara şubeleri ve Gaziantep, Akdeniz temsilcikleri ile Türkiye geneline yayılıyor.

Idecon Idea & Congress Hakkında: Idecon Idea&Congress, 360° Marka İletişimi için gerekli ekip, ekipman ve ortak vizyona sahip güçlü bir yapı içerisinde katkı yaratmak isteyen bir fikir grubu olarak, “Etkin Marka Performansı” ilkesi etrafında konumlanmış iletişim ajansı; bütünsel bakış açısıyla hizmet vermektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250
300x250r