DOLAR 32,8432 0.21%
EURO 35,2231 0.35%
ALTIN 2.444,14-0,55
BITCOIN 2159946-0,90%
İstanbul
28°

AÇIK

20:45

AKŞAM'A KALAN SÜRE

kurbanumraniye
105 okunma

Parkexpert’in 2021 yılını değerlendirme toplantısında takım ruhu, birlik, dostluk ve özveri vardı!

ABONE OL
16/06/2022 09:56
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Akşam yemeği ile başlayan sohbet ve ikili konuşmaların ardından toplantı salonuna geçildi. Toplantıya katılan tüm çalışanlar kısaca kendilerini tanıttı ve saha yönetimi sırasında karşılaştıkları sorunlar ile çözüm önerilerini dile getirdiler.

BAŞARININ SIRRI TAKIM ÇALIŞMASI;

Tüm çalışanlar 2021 yılında gerçekleşen başarının tesadüf olmadığını önemle vurgulayarak bu başarının takım çalışmasının ve takım içi yardımlaşmanın kusursuz uygulandığı için gerçekleştiğini söylediler.

2022 hedeflerini de dile getiren tüm takım arkadaşları başarıyı defalarca katlamak için gereken neyse yapacaklarını söylediler.

Parkexpert Kurucu ortağı, İş geliştirme ve Kurumsal iletişim sorumlusu Eşref Küçükateş Pandemi döneminde açılan işyerlerinin Allah’ın bir Lütfu olduğunu belirterek birçok arkadaşımızın istihdamına vesile olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Tüm personeldeki takım ruhu ve arkadaş dayanışmasının her şeyden önemli olduğunu belirten Eşref Küçükateş bu birlik ve dayanışma her işyerinde huzur ve mutluluk için şart dedi. Birbirini hoş gören, birbirinin eksiğini hiçbir karşılık beklemeden ve özveriyle gideren çalışanlar arasında oluşacak dostluğun tadı da kalitesi de çok yüksek olur dedi.

Eşref Küçükateş bu sevgi ve dayanışma ortamının 2022 yılında da artarak devam etmesini temenni etti ve tüm takım arkadaşlarına şükranlarını sundu.

Parkexpert Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı Harita Mühendisi Dr. Selami Balcı’da Salgın döneminde kurulan ve çok zor günlerin başarıyla aşıldığı işletmede tüm çalışanların büyük emeği ve rolü olduğunu belirtti.

2021 yılında hem kuruluşumuzu hem teknik ve kurumsal altyapımızı hem de sahadaki ve müşteri iletişimindeki eksiklerimizi gidermek için eğitimlerimizi tamamladık.

Selami Balcı hedeflerinin Türkiye’de işlem yapan en büyük 2. Şirket olmak için çalışacaklarını belirterek; “2022 yılında da eğitimi ön planda tutacağız. İstihdamı arttırmak için gerekli olan tüm girişim ve iyileştirmeleri yapacağız, 2021’de yakaladığımız müşteri memnuniyeti oranını arttıracağız, insan kaynakları iyileştirilecek, yeni yıla hiçbir çalışan acaba ve tereddütle girmeyecek, yeni işletmeler açılacak, takım arkadaşlarımızın bazıları farklı alanlarda değerlendirilecek, 2022 yılında daha fazla sosyal organizasyonlar düzenlenecek. Tüm faaliyet ve aktivitelerde 2021 yılı performansı referans olarak alınacak dedi.

Mehmet Altay ayın elemanı seçildi:

Konuşmaların ardından Eşref Küçükateş Ayın Personeli Belgesini Mehmet Altay’a takdim etti. Daha sonra günün anısına gerçekleşen hatıra fotoğraflarının ardından takım ruhu ve dayanışması daha da perçinlenmiş olarak gelecek günlerin hayırlar getirmesi temennisiyle toplantı sona erdi.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP
    300x250
    300x250r