DOLAR 32,7158 1.36%
EURO 34,9700 0.18%
ALTIN 2.441,502,12
BITCOIN 21883760,48%
İstanbul
27°

HAFİF YAĞMUR

13:09

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

kurbanumraniye
OLUKLU MUKAVVA SEKTÖRÜ “OMÜD SEMPATİ ÜYELERİ TANITIM ETKİNLİĞİ’NDE” BULUŞTU
254 okunma

OLUKLU MUKAVVA SEKTÖRÜ “OMÜD SEMPATİ ÜYELERİ TANITIM ETKİNLİĞİ’NDE” BULUŞTU

ABONE OL
24/12/2022 11:22
OLUKLU MUKAVVA SEKTÖRÜ “OMÜD SEMPATİ ÜYELERİ TANITIM ETKİNLİĞİ’NDE” BULUŞTU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Oluklu mukavva sektörünü tek çatı altında toplayan, OD Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği, sektör üreticilerini ve tedarikçilerini bir araya getiren Sempati Üyeleri Tanıtım Etkinliği’ni gerçekleştirdi.

Otuz beş yıllık tecrübesiyle sektörü buluşturan etkinliklere ev sahipliği yapan OMÜD Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği, 14 Aralık Çarşamba günü Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Otel’de gerçekleştirdiği etkinlikte tüm oluklu mukavva sektörünü bir araya getirdi. Yoğun bir katılım ve ilgiyle gerçekleşen etkinliğe derneğin asil üyeleri, oluklu mukavva sektörünün önde gelen yöneticileri, fabrika müdürleri, üretim müdürleri, satın alma yetkilileri, sempati üyeleri, sektör paydaşları ve sektörel basın mensupları katıldı.

Sun Chemical’ın Ana Sponsor, Varaka’nın Altın Sponsor, BOBST, Cellmark, Fortex ve Perichem’in Gümüş Sponsor olarak destek verdiği Sempati Üyeleri Tanıtım Etkinliği’ne sektöre uzun yıllar emek vermiş duayen yöneticiler ve derneğin eski başkanları da katıldı. Etkinlikte firmalar kendi ürün ve hizmetlerini sunum yaparak tanıtıp, stand açma imkanı buldular. Etkinlik molalarında iş sohbetleri yapılarak stand ziyaretleri gerçekleştirildi.

Sempati Üyeleri Tanıtım Etkinliği’nde Ekonomist, Yazar, Topkapı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emre Alkin “Zor Zamanlarda Gemiyi Yüzdürme Sanatı” başlıklı konuşmasını yaptı. Konuşmasında ülkemizde ve Dünya’da yaşanan son gelişmeler ışığında ekonomik görünüme dair yorumlarını aktaran Alkin, önümüzdeki döneme dair beklentilerini ve bu koşullar çerçevesinde nasıl yol alınması gerektiğiyle ilgili tavsiyelerini paylaştı.  Katılımcıların soru ve cevaplarıyla son bulan oturum yoğun ilgiyle karşılandı.

Etkinlikte konuşan OMÜD Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Sükan, “OMÜD olarak 35 yıldır oluklu mukavvanın bilinirliğini artırmak ve sektörün gelişimine öncülük etmek için faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Derneğimizin çatısı altında kurulan komitelerimizle birlikte sektörümüzün gelişimine katkı sağlayacak birçok çalışmayı hayata geçiriyoruz. Bugün yenilenen formatıyla gerçekleştirdiğimiz Sempati Üyeleri Tanıtım Etkinliği, İnovasyon ve Operasyon Komitemizin çalışmalarının çıktısıdır.

Bu etkinlikte oluklu mukavva sektörüne tedarikçi olan tüm firmaları tanıdık, gelişmeleri dinledik, sektör temsilcilerinin birbirlerini yakından tanımalarını sağladık. Önümüzdeki dönemde bu etkinlikleri gerçekleştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Oluklu mukavva sektörünün geçmişten bu yana yatırımlara önem veren ve kendini sürekli geliştiren bir sektör olduğunun altını çizen Sükan, “Geleceğe yönelik tüm göstergeler özellikle şehirleşme, tüketim, ihracat ve e-ticaret alanındaki gelişmeler oluklu mukavva sektörünün büyümesine yönelik sinyaller veriyor. Sektörün yaptığı yatırımlar da hepimizin geleceğe dair güvenini perçinliyor.” şeklinde konuştu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250
300x250r