DOLAR 33,1952 -0.11%
EURO 36,0226 -0.6%
ALTIN 2.548,96-1,98
BITCOIN 22043760,01%
İstanbul
29°

AÇIK

13:16

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Melek Yatırımcılar, Meleklerin Günü 2 Etkinliğinde Bir Araya Geliyor!
305 okunma

Melek Yatırımcılar, Meleklerin Günü 2 Etkinliğinde Bir Araya Geliyor!

ABONE OL
28/11/2022 13:36
Melek Yatırımcılar, Meleklerin Günü 2 Etkinliğinde Bir Araya Geliyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

helo! tarafından organize edilen, teknoloji yatırım sektöründeki paydaşları bir araya getirecek Meleklerin Günü etkinliğinin ikincisi gerçekleştirilecek. 30 Kasım Çarşamba günü 10:00-16:00 saatleri arasında Kolektif House Levent’te düzenlenecek olan etkinlik kapsamında sektörde tecrübe sahibi olan ve aktif olarak melek yatırım yapan isimler, melek yatırım yapmak isteyen 200+ kişiyle bir araya gelecek. Ekosistemdeki paydaşların karşılıklı tecrübe paylaşımında bulunma fırsatını yakalayacağı etkinliğin birçok yeni girişime katkı sağlaması bekleniyor.

Meleklerin Günü 2 kapsamında düzenlenecek panellerle Türkiye’nin tecrübeli melek yatırımcıları, iş insanları, melek yatırım ağları ve önde gelen yatırım fonu yöneticileri melek yatırım yolculuğu ile ilgili deneyimlerini aktaracak. Katılımcıların karşılıklı tecrübe paylaşımında bulunma fırsatını yakalayacağı etkinlikte Türkiye’deki melek yatırımcılık aktiviteleri ve ekosistemin güncel durumu konuşulacak.

Öte yandan sektörün öncü isimlerinden Ersin Pamuksüzer, Koray Bahar, Tuğrul Ağırbaş, Deniz Devrim Cengiz, Münir Kundakçı gibi isimlerin konuşmacı olacağı etkinlikte; kurumsal yatırımcılar ve risk sermaye fonlarının temsilcileri de yer alacak. 500 EE, Anadolu Efes, inventram, Kolektif House, startups.watch gibi yapıların da destekçi olarak yer aldığı etkinlik süresince Kurumsal Dünyanın Melekleri, Deneyimli Meleklerin Tecrübeleri ve Geleceğe Yatırım Yapmak gibi birçok panel düzenlenecek. Ayrıca katılımcılar, yatırım arayan 6 farklı girişimin gerçekleştireceği sunumları takip etme ve program sonunda bir araya gelme fırsatını yakalayacaklar.

helo! CEO’su Orhan Bayram “Meleklerin Günü ile melek yatırım yapmayı düşünen ancak tecrübesi ve bilgi birikimi az olan üst düzey yöneticilerin ve iş insanlarının sektör dinamikleri, gelişmeler ve oyuncular ile buluşacakları bir deneyim gününe hazırlanıyoruz. Hedefimiz daha fazla nitelikli bilgi birikimi ve sermayeyi girişimcilik ekosistemine kazandırmak.” dedi. 

Yoğun bir ilgiyle takip edilen Meleklerin Günü 2 için ön kayıtlar FounderPath üzerinden alınmaya devam ediyor. 200’den fazla yatırımcının bir araya geleceği etkinlikte sunum yapacak olan 6 girişimin belirlenmesi için ise başvuru süreci başlatıldı. 

Etkinlik ön kayıt formu: https://helo.land/meleklerin-gunu-2/ 

Girişim sunumu başvuru linki: https://link.helo.land/nauJ8y

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250
300x250r