DOLAR 32,4872 -0.06%
EURO 35,0705 0.22%
ALTIN 2.435,890,15
BITCOIN 2118938-0,67%
İstanbul
29°

AÇIK

13:11

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

kurbanumraniye
LONCA İş Geliştirme Toplantıları Eylül’de ACCESSLAND.LIVE da başlıyor
3868 okunma

LONCA İş Geliştirme Toplantıları Eylül’de ACCESSLAND.LIVE da başlıyor

ABONE OL
09/09/2023 14:01
LONCA İş Geliştirme Toplantıları Eylül’de ACCESSLAND.LIVE da başlıyor
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Eşref Küçükateş’in 2016 yılı Ocak ayında başlattığı Esnaf Buluşmaları, 5 – 6 – 7 Eylülde ACCESSLAND.LIVE Platformunda Dijital olarak gerçekleşecek “LONCA İş Geliştirme Toplantıları” tanıtım Lansmanından itibaren Türkiye’de iş yapma ve işleri büyütme şekli yeni bir ivme ve yeni bir hız kazanacak.

Katılım ve detaylar için TIKLAYINIZ (web linkidir)

LONCA İş Geliştirme Toplantıları’nın amacı; “Tüm iş insanlarımızın LONCA İş Geliştirme Toplantıları ile Dijital Çağa ve Dijital Ticarete ayak uydurmalarını, işlerini büyütmelerini, birbirleri ile olan iletişimlerini kesintisiz devam ettirmelerini, zamanın ve gelişmelerin gerisinde kalmayarak Dijital ve Teknolojik gelişmelerin içinde yer almalarını sağlamak” 

DAHA AZ ZAMANDA, DAHA ÇOK MÜŞTERİ, DAHA HIZLI VE UCUZ TEDARİK

Bundan sonra LONCA İş Geliştirme Toplantıları ile her hafta değişik kişi ve işletmelerle tanışmak için; işinizi bırakmanıza, tatilinizi bölmenize, trafikte zaman harcamanıza, trafikle savaşmanıza gerek kalmayacak. DİJİTAL LONCA İŞ GELİŞTİRME TOPLANTILARI sayesinde daha az zaman harcayarak daha çok müşteriye ulaştığınız gibi ihtiyacınız olan her türlü hammadde ve malzeme çeşidini de daha hızlı ve daha ucuza bulma imkanı elde edeceksiniz.

NEREDEN NE ZAMAN KATILACAĞIM DİYE BİR SORUN YOK

Aracınızla seyahat ederken, Trenden, Gemiden, Uçaktan, Yurtiçinden veya Yurtdışından güçlü internet olan her yerden toplantıya katılabilirsiniz. Dilediğiniz yerden veya o anda bulunduğunuz konumdan Ofisinizden, Mağazanızdan, Atölye veya Fabrikanızdan, Deponuzdan, pazarlamacınızla veya satın almacınızla veya iş ortaklarınızla veya yönetim kurulu üyelerinizle yaptığınız toplantıdan katılarak sattığınız ve satın aldığınız ürünleri tanıtabilirsiniz.

Katılım ve detaylar için TIKLAYINIZ (web linkidir)

13 EYLÜL ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 08.00 DE DİJİTAL TOPLANTILAR BAŞLIYOR

İlk LONCA İş Geliştirme Toplantısı 13 Eylül 2023 Çarşamba Günü Saat 08.00 – 09.30 arası ACCESSLAND.LIVE üzerinden gerçekleşecek. Her toplantıda en fazla 30 kişi olacak.

HER HAFTA TOPLANTI GÜNÜ VE SAATİNİ SİZ SEÇİN

İş insanlarından oluşacak her 30 kişi için aynı gün ve başka günler için toplantı saatleri belirlenip takvim oluşturulacak. Üye olan her iş insanı bu toplantı takviminden kendine en uygun toplantı zamanını seçebilecek.  Her iş insanının her hafta başka bir gurubun toplantısına katılma ve yeni kişilerle ve işletmelerle tanışma şansı olacak.

ONAYLADIĞI TOPLANTIYA KATILMAYANLARIN HAKLARI KAYBOLMAYACAK

Üyelerimizin hepsi gelecek hafta katılacağı toplantıyı yayınlana takvimden seçme hakkına sahip olacak. LONCA İş Geliştirme Toplantıları takvimde ilan edildiği saatte başlayıp ilan edildiği saatte toplantı sona erecek.

TOPLANTIYA KİMLER KATILABİLİR

En fazla 30 kişinin katılabileceği ve herkesin 3 dakika sunum hakkı olduğu toplantılara toplantı paketlerimizden her hangi birini satın alan katılabilir.

Toplantı Paketleri 3 haftalık, 10 Haftalık, 30 Haftalık, 60 Haftalık, 100 Haftalık ve DEPREM BÖLGESİ ÖZEL PAKETİ olarak hazırlanmıştır.

Ücretsiz üye olduğunuz ACCESSLAND.LIVE da LONCA içeriğine girerek bu toplantı paketlerinden size en uygun olanını seçebilirsiniz.

Toplantılar 3’lü paketx70= 210 TL. / 10’lu Paketx70=700 TL / 30’lu Paketx60=1.800 TL. / 60’lı Paketx50=3.000 TL. / 100’lü Paketx40=4.000 TL.

Her 10 Paket için bir sefer 10 dakikalık ekran paylaşımlı sunum hakkı elde edecektir. Örneğin 100’lü paket alan bir kişi 10 defa ekran paylaşımlı 10 dakikalık sunum hakkı elde edecektir.

Katılım ve detaylar için TIKLAYINIZ (web linkidir)

TOPLANTILARIMIZ KAYIT ALTINDA KİMSENİN KİMSEYİ UNUTMA ŞANSI YOK

LONCA İş Geliştirme Toplantıları bizim tarafımızdan sürekli kaydedilecek. Alt yapısını kullandığımız accessland.live platformu ayrıca bunları kayıt altına alıyor. Ayrıca sizde toplantının tamamını veya bir kısmını kaydedebilir daha sonra da kimler ne konuşmuş ne satıyor ne alıyor diye bakabilirsiniz. Ayrıca toplantı anında herkes birbiriyle yazışabilecek. Birbirine telefon numarası adres verebilecek. Daha sonra bu yazışmalara tekrar bakabilecek. Sağlam iş birlikleri ve dostluklar ile ticaretin başlaması için gerekli her türlü hazırlığı sizin için yaptık. 

TOPLANTILARIMIZ YAYINLANACAK

LONCA İş Geliştirme Toplantıları na katılan herkes kendi konuşmasını veya toplantının özel olmayan kısımlarını kendi youtube kanalından yayınlayabilir. Bu nedenle youtube kanalı olmayanlar hemen edinsinler. Ayrıca bizde toplantıları youtube kanallarımızda sosyal medya ağlarımızda, basılı ve görsel medyada yayınlamak için gerekli alt yapı yetenek ve tecrübeye sahibiz.

TÜRKİYE’DE TİCARET VE İŞLERİN BÜYÜME ŞEKLİNİ DEĞİŞTİRİYORUZ;

LONCA İş Geliştirme Toplantıları; Türkiye’de ve yurt dışında faaliyet gösteren üretici, perakendeci, toptancı, ithalatçı ve ihracatçı iş insanlarını bir araya getirerek üretimlerini ve ticaretlerini arttırmayı hedeflemektedir.

Haftada bir gerçekleşecek olan toplantılarımızda Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden katılacak olan iş insanları ile tanışarak işinizi büyütme fırsatı bulacaksınız.

Her toplantıda eğitim verecek akademisyen veya tecrübelerinin paylaşımını yapacak olan kendini kanıtlamış tecrübeli iş insanlarıyla birlikte olacaksınız. Bu toplantılarımız dijital içerik platformu ACCESSLAND.LIVE ‘da online olarak haftalık ve çeşitli zamanlarda ayrıca yapacağımız organizasyonlarla da B2B formatında fiziki toplantılarla gerçekleşecektir.

Katılım ve detaylar için TIKLAYINIZ (web linkidir)

İş Geliştirme Toplantıları fikrinin ortaya çıkışı;

Sizlere kısaca lonca iş geliştirme toplantıları fikrinin ortaya çıkışından ve başlama tarihinden bahsetmek istiyorum. Lonca İş Geliştirme toplantılarını Esnaf Bülteni Dergisi’nin bir etkinliği olarak başlattık. Başkanı olduğum Yeniden İnşa Derneği’nin de destekleriyle milli ve yerli esnaf buluşmaları ismiyle devam ettirdik. Kısa zamanda artan LONCA talep ve öneriler doğrultusunda haftalık iş toplantılarına dönüştü. Covid-19 salgını Türkiye’yi tehdit ettiği ve toplantı ve gösterilerinin yasaklandığı Mart 2020 tarihine kadar her salı sabahı gerçekleşti. Lonca İş Geliştirme toplantıları ile AHİ geleneği ve Ahilik ahlak ve ruhunu yaşatarak kaybolmaya yüz tutmuş değerlerimize sahip çıkmayı hedefledik.

LONCA LOGOSUNUN HİKÂYESİ YAŞAM VE TİCARET TARZIMIZDIR;

LONCA logomuzun içindeki “O” harfinin çok anlamlı bir hikâyesi de var. Logomuzun “O” harfindeki ters kaşıklar ile bizim ticaret anlayışımız ile misyon ve felsefemizin hikayesi ise şöyle;

Dervişe bir gün sormuşlar sevginin, fedakârlığın, önce ben değil, önce sen demenin, sadece sözünü edenlerle, onu yaşayanlar arasında ne fark vardır? Derviş size farkı göstereyim diyerek sevgiyi, fedakârlığı, önce ben değil, önce sen diyebilmeyi dilden kalbine indirememiş olanları çağırarak onlara bir sofra hazırlamış. Hepsi sofrada yerlerini almışlar. Derken tabaklar içinde sıcak çorbalar gelmiş ve arkasından da derviş kaşıkları denilen o bir metre boyundaki kaşıklar. Derviş sofraya oturanlara şöyle bir şart koşmuş. Bu kaşıkların ucundan tutup öyle yiyeceksiniz. Peki deyip çorbaları içmeyi denemişler. Fakat kaşıklar uzun geldiğinden sıcak çorbaları döküp saçmaktan hem kendilerini yakmışlar hem de hiçbir şey ağızlarına bir damla bile götürememişler. En sonunda bakmışlar olacak gibi değil sofradan aç kalkmışlar.

Daha sonra derviş bu defa sevgiyi, fedakârlığı önce ben değil, önce sen diyebilenleri yemeğe çağırmış. Yüzleri aydınlık, gözleri sevgiyle gülümseyen insanlar gelmiş, sofraya oturmuş. Onlara da bu kaşıkların ucundan tutup yiyeceksiniz şartını dile getirmiş derviş. Her biri uzun kaşığını çorbaya daldırmış sonra karşısındaki kardeşine uzatarak çorbalarını içmişler. Böylece her biri diğerini doyurmuş ve sofradan afiyetle şükrederek kalkmışlar. Derviş, sevginin, fedakârlığın, önce ben değil, önce sen diyenlerle bunu gerçekten yaşayanların farkını soranlara işte kim ki hayat sofrasında yalnız kendini görür ve doymayı düşünürse o aç kalacaktır. Ve kim kardeşini düşünür ve doyurursa o da kardeşi tarafından doyurulacak.

Katılım ve detaylar için TIKLAYINIZ (web linkidir)

Şüphesiz şunu da unutmayın! “Hayat pazarında her zaman alan değil veren kazançlıdır.” diyerek sözlerini tamamlamış.

Kim ticaret hayatında yalnız kendisi kazanmayı düşünürse o kazanamayacak. Kim kardeşini düşünür ve kazandırırsa kardeşi de ona kazandıracaktır. LONCA İş Platformu bir derviş sofrasıdır. Sizleri bu sofrada kaşıklarınızı ellerinize alıp kardeşlerinizi doyurmaya bekliyoruz.

Bu iş geliştirme toplantılarında derviş kaşıklarından aldığımız ilhamla satın almak hedeflenecek. Toplantılara katılan iş insanları aynı zamanda satışlarını da gerçekleştirmiş olacaktır.

ACCESSLAND.LIVE ‘A ÜYE OLMAK ÜCRETSİZDİR.

İş insanlarının buluşması, tanışması, ticaretini ve iş ağını büyütmesini sağlamak için LONCA İş Geliştirme Toplantıları’nın ACCESSLAND.LIVE ‘da hazırladığı içeriğe kayıt olup toplantı satın alabilmek için ücretsiz ACCESLAND.LIVE dijital içerik platformuna üye olması gerekmektedir.

İşini büyütmek ve yeni iş insanları tanımak isteyen herkesi toplantılarımıza bekliyoruz.

Katılım ve detaylar için TIKLAYINIZ (web linkidir)

Accessland.Live Hakında

Nihal Temur Ocak tarafından Ekim 2021’de açılan ve yeni nesil içerik pazaryeri olarak faaliyet gösteren Accessland, interaktif canlı yayın, podcast,video,konferans gibi içerikler sunuyor. Bu programları site ziyaretçilerine ön ödemeli olarak satışa sunan Accessland, ücretsiz üye olan içerik üreticilerinin gelir etmesine olanak tanıyor.

Katılım ve detaylar için TIKLAYINIZ (web linkidir)

LONCA İŞ GELİŞTİRME TOPLANTISINA KATILARAK BİZLERİ ONURLANDIRACAK OLAN EKONOMİNİN VE TOPLUMUN ÖNDERLERİNE ŞÜKRANLARIMIZI SUNARIZ…

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP
    300x250
    300x250r