DOLAR 32,5889 0.24%
EURO 35,1378 0.35%
ALTIN 2.450,650,76
BITCOIN 2129422-0,27%
İstanbul
26°

AÇIK

13:11

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

kurbanumraniye
LOGISTIKA EXPO: Rusya Moskova’da düzenlenecek fuarda lojistik firmaları için yeni fırsatlar
192 okunma

LOGISTIKA EXPO: Rusya Moskova’da düzenlenecek fuarda lojistik firmaları için yeni fırsatlar

ABONE OL
16/01/2024 18:08
LOGISTIKA EXPO: Rusya Moskova’da düzenlenecek fuarda lojistik firmaları için yeni fırsatlar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Uluslararası lojistik, taşımacılık, depolama teknolojisi ve ekipmanları fuarı Logistika Expo 28-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında Moskova Crocus Expo Fuar Alanında 1 ve 4 nolu salonlarda düzenlenecek.

İlk kez düzenlenecek olan LOGISTIKA EXPO fuarı, Uluslararası İş Makineleri ve Teknolojileri Fuarı – CTT Expo, Uluslararası Ticari Araçlar ve Teknolojileri Fuarı – COMvex, Uluslararası Otomotiv, Yedek Parça ve Aksesuarları Fuarı – CTO EXPO ile birlikte eş zamanlı olarak yan yana salonlarda düzenlenecek.

Logistika Expo’nun güncel katılımcıları arasında Comitas, LogistiX, Vertikal TD, Actio Rus, NOBLELIFT, RackFork, JAC, First Logistik, STS Logistics, Cayrus, Avrora, TSC ve diğerleri yer alıyor.

Logistika Expo’yu nakliye ve lojistik firmalarının yanı sıra, toptan ve perakende firmaları, çeşitli teknoloji firmaları, acenteler, distribütörler, tedarik zinciri yöneticileri gibi sektörün önemli karar vericilerinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Eş zamanlı olarak düzenlenecek 4 fuar Rusya ve Doğu Avrupa’daki en büyük endüstri fuarı olma özelliği taşıyacaktır. Fuarlar 2024 yılında toplam 15 salon, 200.000 m2 sergileme alanı ve dış alan olmak üzere, 75.000’den fazla ziyaretçiyi ve yaklaşık 1500 katılımcıyı ağırlayacaktır.

Türkiye Resmi Temsilciliği’nin Taneva Fuarcılık tarafından yürütüldüğü Logistika Expo Fuarı, Türk firmaları için çeşitli imkanlar sunuyor.

Taneva Fuarcılık kurucu ortağı Burak Tarkan Baydar tarafından yapılan açıklamada “Logistika Expo, özellikle lojistik ve taşımacılık firmaları, depolama çözümleri, tedarik zinciri yönetimi firmaları, taşımacılık ekipmanları sektörlerinde faaliyet gösteren Türk firmaları için büyük bir fırsat. Eş zamanlı olarak düzenlenecek 4 fuarın sinerjisi ziyaretçiler için eşsiz bir platform sunuyor.

Logistika Expo T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenen fuarlar listesinde yer alıyor. Bu 4 fuarda 10.000 m2’den fazla alanda 100’den fazla Türk firmasının katılımını bekliyoruz. “ dedi.

Sigma Expo Group hakkında bilgi:

Sigma Expo Group, en büyük endüstri fuarı etkinliği de dahil olmak üzere Rusya’daki önde gelen endüstri fuarlarının organizatörüdür: Uluslararası İş Makineleri ve Teknolojileri Fuarı – CTT Expo, Uluslararası Ticari Araçlar ve Teknolojileri Fuarı – COMvex, Uluslararası Otomotiv, Yedek Parça ve Aksesuarları Fuarı – CTO EXPO, Uluslararası Lojistik, Depolama ve Taşımacılık Fuarı – Logistika Expo

Taneva Fuarcılık hakkında bilgi:

Taneva Fuarcılık, bünyesinde bulundurduğu uluslararası fuarlar ile Türk firmalarının yurt dışı pazarlarındaki fuarlara katılımlarını sağlamaktadır. Türkiye Resmi Temsilciliği’ni yürüttüğü Sigma Expo Group firmasının fuarlarına her yıl 100’den fazla Türk firmasının katılımını sağlamaktadır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250
300x250r