DOLAR 32,2053 -0.22%
EURO 35,1156 -0.22%
ALTIN 2.498,171,32
BITCOIN 21568131,06%
İstanbul
17°

AÇIK

13:05

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Kauçuk Sektörünün Liderleri Kauçuk Avrasya Fuarı’nda Buluşuyor!
125 okunma

Kauçuk Sektörünün Liderleri Kauçuk Avrasya Fuarı’nda Buluşuyor!

ABONE OL
10/04/2024 02:39
Kauçuk Sektörünün Liderleri Kauçuk Avrasya Fuarı’nda Buluşuyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yurt içinden ve yurt dışından sektörünün önemli firmaları, ürünlerini ve en son yeniliklerini 17-20 Nisan 2024 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Kauçuk Avrasya Fuarı’nda sergileyecek. 

11. kez düzenlenecek olan fuar, katılımcı ve ziyaretçilerini bir araya getirmeye hazırlanıyor. Fuar ziyaretçileri, yarının sorunlarını çözmemize ve geleceği aktif olarak şekillendirmemize yardımcı olan kauçuk ürünlerine yakından tanıklık edecek.

Tüyap Fuarcılık Grubu tarafından Kauçuk Derneği iş birliği ile düzenlenecek olan Kauçuk Avrasya Fuarı, nitelikli katılımcıları ve sektör profesyonellerini 11. kez bir araya getirmeye hazırlanıyor. Sektörün tüm paydaşlarını tek platformda buluşturan fuar, 17-20 Nisan tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Sektör profesyonellerine ev sahipliği yapacak olan fuar, vazgeçilmez bir ticari platform olarak öne çıkıyor. 

Kauçuk mamullerden kauçuk hammaddelerine, kauçuk makinelerinden laboratuvar teknolojilerine kadar sektörün tüm alanlarına hitap eden fuarda, bu yıl 30 ülkeden 200’ün üzerinde katılımcı firmanın ve 70 ülkeden 7.500’ün üzerinde ziyaretçinin bir araya gelmesi bekleniyor. Kauçuk sektöründe Avrasya’da düzenlenen tek fuar olma özelliği ile öne çıkan Kauçuk Avrasya Fuarı binlerce çeşit ürünü tek çatı altında inceleme, sektördeki yenilikleri yerinde takip etme, sektörün lider firmaları ile yeni iş bağlantıları kurma fırsatı sunuyor.

Fuara özellikle Almanya, Malezya, Hindistan, Cezayir, Irak, İtalya, Azerbaycan, Suudi Arabistan, Çin, Mısır ve Hollanda’dan çok sayıda katılımcı ve ziyaretçi bekleniyor. Ayrıca fuar iki gün boyunca alanında uzman kişiler tarafında konferans ve panellere ev sahipliği yapacak.

Fuarı ziyaret etmek isteyenler ücretsiz biletlerini www.kaucukistanbul.com adresinden alabilecekler. Kauçuk endüstrisinin Avrasya Bölgesi’nde tek fuarı olan Kauçuk Avrasya Fuarı üç gün boyunca 10.00-18.00 saatleri arasında, son gün 10.00-17.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Tüyap Hakkında:

Tüyap, Türkiye’nin ilk fuarcılık şirketi olarak 1979’da Bülent Ünal tarafından kuruldu. Bugüne kadar Türkiye’de fuarcılığın gelişimine öncülük ederek, 44 yılda yurt içinde ve yurt dışında çok sayıda fuar gerçekleştirdi. Bu fuarlarda, birçok ülkeden 350 binin üzerinde firmaya hizmet verdi ve 70 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırladı. Yurt içinde sahip olduğu ve işlettiği 5 fuar merkezi ve 6 ülkede sahip olduğu uluslararası ofisi ile düzenli ihtisas fuarları gerçekleştiren Tüyap, profesyonellerden oluşan kadrosu ile 100’ü aşkın meslek örgütü ile de uzun vadeli iş birlikleri yapıyor. Çin, Rusya ve Afrika’da ilk Türk ihraç ürünleri fuarlarını gerçekleştiren Tüyap, halen yılda ortalama 10 yurt dışı fuara Türk milli katılımı organize ediyor. Türkiye’de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruluşu olan Tüyap, dijital olanaklarını da seferber ederek hibrit fuarlar düzenlemeyi sürdürüyor. 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250
300x250r