DOLAR 32,2015 0.05%
EURO 35,0172 0.43%
ALTIN 2.450,07-0,46
BITCOIN 2238407-0,91%
İstanbul
21°

PARÇALI BULUTLU

17:02

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

122 okunma

İSTANBUL AİLE VAKFI’NDAN CUMHURBAŞKANLIĞI GENELGESİNE DESTEK

ABONE OL
11/09/2022 21:39
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ailenin ihyası hususunu kendine şiar edinen ve bu alanda faaliyetler planlayan İstanbul Aile Vakfı, Türk aile yapısını korumaya yönelik çok önemli uyarılar içeren genelgeyi destekleyen açıklamalarda bulundu.

Türk aile yapısını korumaya yönelik bu genelgede Medya platformları ve televizyonların çeşitli yayın faaliyetleri ile anayasanın aileyi, gençliği ve çocukları koruma ilkelerini fütursuzca çiğnediklerini, çok izlenme/reyting uğruna en mahrem, en özel ve en temel aile ilkeleri ters yüz ettiklerini belirtti.

Türk Aile Vakfı Cumhurbaşkanlığının, Türk ailesini korumaya yönelik çocuklarımıza ve gençlerimize yönelen fesat akımlarına karşı Anayasal hakları gündeme getirmesini memnuniyetle karşıladıklarını. Milli ve manevi değerlerimizden ilham alan ailevi yapımıza sahip çıkma arayışını çok önemli bir teşebbüs olarak gördüklerini ve ‘’Siyaset, icraat mevkidir. Boşanma, cinsiyetsizlik, kaos, Batılı eşcinsel siyasetin dayatılması gibi taarruzlar karşında ailemiz kan kaybediyor. Toplumun en temel kurumu zayıflıyor. Bundan dolayı öncelikle dijital platformların seviyesiz ve sorumsuz yayınlarına karşı hemen harekete geçilmelidir.’’ Diyerek cumhurbaşkanlığının genelgesine destek olduklarını tamamen belirtmiştir ve ‘’ Özellikle evliliğin bütün mahremiyetini ve Türk aile yapısını ayaklar altına alan televizyon programlarına son verilmelidir. Bu hususta çıkarılan Genelgeyi olumlu bulmakla birlikte yeterli olmadığını, değindiğimiz hususları kapsayacak şekilde genişletilmesini talep ettiğimizi, kamuoyuna saygı ile duyuruyoruz.’’ Sözleriyle bu genelgenin hemen uygulanmasını istediklerini özellikle vurgulamışlardır.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP
    300x250
    300x250r