DOLAR 32,7878 1.53%
EURO 35,1602 0.53%
ALTIN 2.456,522,76
BITCOIN 21661390,95%
İstanbul
26°

AÇIK

03:24

İMSAK'A KALAN SÜRE

kurbanumraniye
Eşref Küçükateş’in GOPTV’de sunduğu “DÖNÜŞÜYORUZ” Canlı Yayın programı dördüncü kez izleyiciyle buluştu…
5699 okunma

Eşref Küçükateş’in GOPTV’de sunduğu “DÖNÜŞÜYORUZ” Canlı Yayın programı dördüncü kez izleyiciyle buluştu…

ABONE OL
06/08/2023 08:33
Eşref Küçükateş’in GOPTV’de sunduğu “DÖNÜŞÜYORUZ” Canlı Yayın programı dördüncü kez izleyiciyle buluştu…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gaziosmanpaşa Belediyesi Yayın Organı Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın Gaziosmanpaşalının televizyonu diye isimlendirdiği GOPTV’de Esnaf Bülteni Dergisi İmtiyaz Sahibi ve Yeniden İnşa Derneği (YENİDER) Genel Başkanı Eşref Küçükateş’in hazırlayıp sunduğu “DÖNÜŞÜYORUZ” isimli canlı yayın programı dördüncü kez seyirciyle buluştu.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın kurulmasına öncülük ettiği Gaziosmanpaşa’nın Televizyonu GOPTV ekranlarında Eşref Küçükateş’in hazırlayıp sunduğu “DÖNÜŞÜYORUZ” isimli program dördüncü kez seyirciyle buluşarak ilgi çeken konuları alanında uzman ve yetkili konuklarla sürdürmeye devam ediyor.

DÖNÜŞÜYORUZ’un ilk konuğu Sarıgöl Mahalle Muhtarı Ünal Basın oldu;

Canlı yayınlanan “DÖNÜŞÜYORUZ” isimli programın ilk konusu “İstanbul’da beklenen depremin gölgesinde gerçekleşen “KENTSEL DÖNÜŞÜM” oldu. Dört Program boyunca Kentsel dönüşüm ve Gaziosmanpaşa’nın imarının işlendiği DÖNÜŞÜYORUZ Programının ilk Konuğu Sarıgöl Mahalle Muhtarı Ünal Basın oldu.

TEKNİK BAŞKAN YARDIMCISI AHMET BÜLBÜL DÖNÜŞÜYORUZ’A İKİ DEFA KATILDI;

Herkesin malumu 2013 yılında İstanbul’da Kentsel Dönüşüm’ün başladığı ilk ilçe Gaziosmanpaşa oldu. Gaziosmanpaşa’nın %40’ı Riskli Alan ilan edildi ve 2013 yılında 10 ayrı alanda, aynı anda uzlaşılan ve boşaltılan evlerin yıkımı gerçekleşti.

2014 yılında gerçekleşen yerel seçimlerde “Türkiye’de BÜYÜK USTA Gaziosmanpaşa’da Hasan Tahsin Usta” sloganıyla Belediye Başkanlığı’nı kazanmasının ardından kendisi gibi işinin ehli liyakat sahibi bir kadro kurmuş ve Ahmet Bülbül’ü de Gaziosmanpaşa Belediyesi Teknik Başkan Yardımcılığına atamıştı. Ahmet Bülbül 9 yıldır Teknik Başkan Yardımcılığı görevini başarıyla yerine getiriyor.

MUSTAFA KORAL, DÖRDÜNCÜ “DÖNÜŞÜYORUZ” PROGRAMININ KONUĞU OLDU;

Gaziosmanpaşa Belediyesi İmardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Koral, Esnaf Bülteni Dergisi İmtiyaz Sahibi ve Yeniden İnşa Derneği (YENİDER) Genel Başkanı Eşref Küçükateş’in GOPTV’de hazırlayıp sunduğu Canlı Yayınlanan “DÖNÜŞÜYORUZ” isimli programın dördüncüsünde riskli olmayan alanlardaki imarla ilgili müjdeler verdi.

DÖNÜŞÜYORUZ Programında Gaziosmanpaşa’nın konutlardan, Fabrikalara; Hastanelerden Okullara; Alt Yapılardan Üst yapılara kadar tüm yapı stokumuzu elden geçirerek riskli alan dışında kalanlara güçlendirme yapmaları veya yıkıp yeniden yapmaları konusunda uyarılarımızı yapmaya devam ediyoruz diyen Mustafa Koral, Moderatör Eşref Küçükateş’in sorularını içtenlikle cevapladı.

GOPTV “DÖNÜŞÜYORUZ” CANLI YAYININA BELEDİYE BAŞKANI HASAN TAHSİN USTA’YI DA DAVET EDECEĞİZ.

DÖNÜŞÜYORUZ Canlı Yayınında Kentsel Dönüşüm konusunu birkaç Program konuşacağız.

Ülkemizdeki ve Gaziosmanpaşa’daki Kentsel Dönüşümün en başından itibaren yönetici olarak içinde olan Ahmet Bülbül’ün anlatacak çok şeyi olduğuna ilk programda gördük. Bu konuyu bütün emek verenleriyle konuştuktan sonra bu konunun kapanış programına Belediye Başkanımız Hasan Tahsin Ustayı davet edeceğiz. Umarım yoğun iş programı arasında bize zaman ayırıp Gaziosmanpaşa’da Kentsel Dönüşümü bu işin ustası ve uzmanı olan Belediye Başkanımızdan da dinler sizlerle buluştururuz. 

Eşref Küçükateş, Programın isminin neden “DÖNÜŞÜYORUZ” olduğunu ve içeriğinde neler olacağını Esnaf Bülteni okurları için anlattı;

“Öncelikle, 25 yıllık STK tecrübesi, 13 yıllık Medya Mensubu, 11 Yaşında Tahtakale de başlayan 52 yıllık Ticari tecrübeye sahip faaliyetleri Enerji – Ulaşım – Mimari Plan Tadilleri ve Proje alanlarında devam eden iş insanı.

Tam 10 yıldır Gaziosmanpaşa’da Kentsel Dönüşümü yaşayan ve Belediye Başkanımız Hasan Tahsin Usta’nın başarılı girişimleriyle sorun olmaktan çıkışına tanıklık etmiş bir Gaziosmanpaşalı olarak…

Bu canlı yayınlar serisinde öncelikle Gaziosmanpaşa’da yaşanan “KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ” ve Türkiye’de özellikle Deprem Bölgesinde söz verilen Deprem Konutları ile yarısı bizden yarısı sizden kampanyası ile diğer kentsel dönüşüm alternatiflerini en ince ayrıntısına kadar sizlerin bilgi ve beğenisine sunacağız.

Gaziosmanpaşa’da sadece KENTSEL DÖNÜŞÜM’ mü oluyor tabi ki değil. Gaziosmanpaşa’da “GERİ DÖNÜŞÜM” var ve bu dönüşüme katılan destek veren 10 BİNLERCE Gaziosmanpaşalı var.

İsrafı ve Çevre Kirliliğini engelleyen GERİ DÖNÜŞÜMÜ KONUŞACAĞIZ…

Gaziosmanpaşa’da ve ülkemizde TEKNOLOJİ ve DİJİTALDE DÖNÜŞÜYORUZ. Ticarette, İletişimde, Üretimde, Hizmette, Eğitimde, Tanıtımda, Savunmada, TEKNOLOJİDE ve DİJİTALDE DÖNÜŞÜMÜ KONUŞACAĞIZ.

Maliyet unsurlarını dışa bağımlılığımızı göz önüne alarak Enerji Üretiminde Güneş, Rüzgâr, Termal ile YEŞİL ENERJİ ÜRETİMİNE DÖNÜŞÜMÜ KONUŞACAĞIZ…

Yerel Gıda Sistemlerinin oluşumunu, susuz, topraksız gıda üretim sistemlerini, organik, doğal, GIDA ÜRETİMİNE DÖNÜŞÜMÜ KONUŞACAĞIZ.

Köylü ve kırsal ağırlıklı nüfustan, şehir yoğunluklu nüfusa DÖNÜŞÜMÜ KONUŞACAĞIZ.

Her türlü savunma ve sanayi ürününde dışa bağımlılıktan yerli ve milli oranların yükselmesiyle yaşadığımız dönüşümü konuşacağız…

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP
    300x250
    300x250r