DOLAR 32,7878 1.53%
EURO 35,1602 0.53%
ALTIN 2.456,522,76
BITCOIN 21628920,38%
İstanbul
26°

AÇIK

03:24

İMSAK'A KALAN SÜRE

kurbanumraniye
EGİAD’a Taze Kan Geldi
192 okunma

EGİAD’a Taze Kan Geldi

ABONE OL
27/12/2022 19:44
EGİAD’a Taze Kan Geldi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

2022’de 70 yeni üyenin EGİAD ailesine katılmasıyla taze kan kazanan EGİAD Ege Genç İş İnsanları Derneği, son üyeleriyle kaynaşma toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıya EGİAD Başkanı Alp Avni Yelkenbiçer, Başkan Vekilleri Kaan Özhelvacı, Fatih Mehmet Sancak, Frederic Pagy, Genel Sekreter Prof. Dr. Fatih Dalkılıç, Yönetim Kurulu Üyeleri Özveri Okay, Müge Şahin, Yağmur Yarol, Mert Hacıraifoğlu, Pınar Berberoğlu, Sosyal İlişkiler Komisyonu Başkanı İlker Erdiliballı, Sanayi Dijitalleşme ve Sürdürülebilirlik Komisyonu Başkan Vekili Remzi Uslu ev sahipliği yaptı. Etkinliğe, Ersin Çilengiroğlu, Aytaç Aygün, Beril Karaman, Büşra Eroğlu, Sertaç Sakallı, Ozan Keser, Mehmet Durmuşoğlu, Ozan İnaç, Erhan Ertekin, Buse Aşnük, Murat Deha Değer, Evrim Uslu, Şima Ulaş, Barış Topsakal, Ersin Gözlüklü, Karya Oklay, Kaan Karagülle, Aytaç Berk Kacatoros, Berna Çoban, Asil Baha Karagülle iştirak etti.

32 yıllık EGİAD geçmişindeki en yüksek katılımla daha da güçlendiklerini dile getiren EGİAD Başkanı Alp Avni Yelkenbiçer, yeni üyelerin entegrasyonu için farklı etkinlikler düzenlemeye özen gösterdiklerini dile getirdi. EGİAD faaliyetleri, komisyon çalışmaları, EİGAD Melekleri ve paydaşlarla ilişkilere yönelik ayrıntılı bilgi veren EGİAD Başkanı Yelkenbiçer, “Genelde STK’larda üyeler bir araya geldiklerinde, sosyalleşmeyi ve network fırsatlarının ortaya çıkarılmasını sağlamak oldukça zordur özellikle bu kişiler birbirine yabancıysa ya da birlikte yakın çalışma ortamında olmayan kişilerse bu daha da zordur. Ancak EGİAD’da komisyonlarımız sayesinde kişiler arası bariyerleri de ortadan kaldırıyoruz. Hem dostluk hem ticaret gelişimi hızlı ve kalıcı oluyor. Kurumsal kültür çalışmalarımız kapsamında gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimize katılımınızı bekliyoruz” dedi.

Her sektörden temsilcinin faaliyette bulunduğu büyük bir STK olarak çalıştıklarını belirten Yelkenbiçer, bağımsız ve gönüllü sivil toplumun gücüne inanan, örgütlü olmanın önemini anlamış, bölgesinin ve ülkesinin sorunlarını dert edinmiş, sorunların değil, çözümün bir parçası olmaya çalışan iş insanları olarak bir arada bulunduklarını dile getirerek, “EGİAD olarak İzmir’de ortaya koyduğumuz enerjiyi üyelerimizin oluşturduğu sinerjiden almaktayız. Bölge çapında bir sinerji yaratmayı hedefleyen bir kurum olarak EGİAD’ın daha etkin çalışması ve üyelerinin oluşturduğu güç birliğinin geliştirilmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Dernekler arası iş birliği ile benim değil bizim kültürüyle hareket ederek hem derneğimizi büyütüyor hem üyelerimizi güçlendiriyor, ortak sesi oluyoruz.” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250
300x250r