DOLAR 32,2170 0.1%
EURO 35,0530 0.54%
ALTIN 2.452,90-0,34
BITCOIN 22540600,25%
İstanbul
21°

PARÇALI BULUTLU

17:02

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

94 okunma

Dünya asansör ticareti Asansör İstanbul’da

ABONE OL
11/09/2022 19:38
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Alanında dünyanın en büyükleri arasında yer alan 17. Uluslararası Asansör İstanbul, sektöründe 2022’in ilk küresel yüz yüze ticaret buluşması olacak. Fuar kapsamında uygulanan Overseas Buyer programı ile doğrudan satın alma yetkisine sahip yurt dışından binlerce profesyonel iş insanı, Asansör İstanbul’un katılımcı firmalarıyla birebir ticaret görüşmeleri yapmak üzere Türkiye’ye gelecek. Tarsus Turkey tarafından, AYSAD’ın (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) desteğiyle 10-13 Mart 2022 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleşecek fuar, toplam 60 bin metrekare alan ve 8 salonda düzenlenecek. Milyonlarca dolarlık ihracata ev sahipliği yapmaya hazırlanan Asansör İstanbul 2022’de, konut ve ticari bina asansörlerinden hastane asansörlerine, ev içi asansör ve kişisel taşıyıcılardan oto asansörlerine, yük ve servis asansörlerinden engelli asansörlerine kadar tüm yeni makine, ekipman ve teknolojiler bir arada sergilenecek.

Uluslararası asansör ve yürüyen merdiven endüstrisi, tüm dünyanın buluşma noktası olan İstanbul’un ev sahipliği yapacağı 17. Asansör İstanbul’da bir araya geliyor. Alanında 2022’in ilk yüz yüze global buluşması olacak fuarın, katılımcılarına ve ziyaretçilerine eşsiz ticaret fırsatları sunacağını söyleyen Tarsus Turkey Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, “Pandeminin büyük oranda kontrol altına alınmasının hemen ardından, ertelenmiş taleplerin satın almaya döndüğü bir döneme denk gelecek Asansör İstanbul 2022, milyonlarca dolarlık ticarete ev sahipliği yapacak. Hem katılımcılarımız hem de ziyaretçilerimiz birbirinden değerli iş fırsatları yakalayacak. Eylül ayında düzenlediğimiz fuarlarda bunu bizzat deneyimledik. Hem ziyaretçi hem de katılımcı bazında rekorlar kıran iki başarılı organizasyonu geride bıraktık. Şunu net olarak gördük ki fuarsız geçen iki yıl, sektörler için satın alma taleplerinin biriktiği bir süreç oldu. Asansör ve yürüyen merdiven endüstrisinde 2022 ile birlikte büyük bir hareketlilik bekleniyor. Mart ayında gerçekleştireceğimiz Asansör İstanbul, bu hareketliliğin ilk adresi olacak” dedi.

Aytemur; “Eylül’deki uluslararası fuarlarımızda da etkinliği kanıtlanan Trust Tarsus sayesinde katılımcı ve ziyaretçilerimizi güvenli bir Asansör İstanbul bekliyor”

COVID 19 sonrası uluslararası ölçekte fuarlar için önceliklerinin, herkesin güvende kalmasını sağlamak olduğunu vurgulayan Aytemur, Dünya Sağlık Örgütü. T.C. Sağlık Bakanlığı ve TOBB’un direktifleri ile birlikte SISO, IAEE, UFI ve AEO gibi uluslararası sektörel birlikler tarafından üretilen operasyonel yönergelere dayanarak TRUST TARSUS adını verdikleri bir dizi önlemler paketi hazırladıklarını söyledi.  Gerekli tüm önlemleri alarak Eylül ayında SIGN İstanbul ve Zuchex fuarlarını başarıyla gerçekleştirdiklerini belirten Aytemur, “10 – 13 Mart 2022 tarihlerindeki 17. Uluslararası Asansör Fuarı Asansör İstanbul’da, tüm katılımcılarımızı ve ziyaretçilerimizi güvenle ağırlamaya hazırız” dedi.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP
    300x250
    300x250r