DOLAR 32,8342 0.19%
EURO 35,2429 0.41%
ALTIN 2.447,69-0,40
BITCOIN 21944490,70%
İstanbul
28°

AÇIK

03:24

İMSAK'A KALAN SÜRE

kurbanumraniye
127 okunma

AHİ Şiirimizi Türkiye’yi kalkındıranlara hediye etmeye devam ediyoruz…

ABONE OL
06/03/2022 03:32
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye’nin her karışında şiirimizde anlattığımız özelliklere sahip girişimci ve kendi işini kurup yıllarca devam ettirenler mevcut. Onlarla karşılaştığımızda Türkiye’nin tüm ekonomik saldırılara rağmen ayakta kalmasının sırrını daha iyi anlıyoruz. AHİ Ahlak Kültürünü hem kendilerinde hem de işletmelerinde, ticarethanelerinde yaşattıklarını görmek ise ayrı bir mutluluk.

İstanbul gibi bir metropolde bu özelliklere sahip kişilerin sayısı oldukça fazla onlardan biriside MALKAN Makina A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Alkan.

Eşref Küçükateş şirindeki bütün özelliklere sahip meslekte 60 yılını MALKAN MAKİNA A.Ş olarak 50 yılını tamamlayan ve bu 50 yıllık tecrübesini kitaplaştıran Mustafa Alkan’ı ziyaret ederek şiirini hediye etti. Mustafa Alkanda Eşref Küçükateş’e kitabını imzalayarak hediye etti.

Eşref Küçükateş, İş Strateji Uzmanı Prof. Dr. Murat Kasımoğlu ile birlikte Mustafa Alkan’ı LONCA İŞ SOHBETLERİ adlı ZOOM üzerinden gerçekleşen ve Youtube: Esnaf Bülteni kanalında “MALKAN Makinenin 50 yaşına geliş serüveni ile Şirketlerin Marka olabilme ve ömürlerini uzatabilmesinin yol haritasını” canlı olarak yayınlanan programda konuştuk.

Samsun Ayvacık’lı Mustafa Balcı’da Şiirimizde anlattığımız AHİ’lerden

Türkiye’nin her karışında şiirimizde anlattığımız özelliklere sahip girişimci ve kendi işini kurup yıllarca devam ettirenler var dedik ya işte ispatı.

Ayvacık’ın tüm köyleri hatta Samsun’a ve diğer ilçeler bağlı köyleri Ayvacık’a 60 yıldır gelip giden herkesin tanıdığı; Eşyasını, Mektubunu, Parasını çocuğunu, evinin anahtarını emanet ettiği BALCIOĞLU MARKETLERİ – MUSTAFA BALCI da şiirimizde anlattığımız AHİLERDEN.

Tüm krizlere rağmen, Market zincirlerin AHİ’lik ahlakı ile bağdaşmayan haksız rekabet uygulamalarına rağmen ayakta kalan ve Ayvacık ile çevre ilçe ve köylerine hizmet etmeye devam eden BALCIOĞLU MARKETLERİ – MUSTAFA BALCI’LARIN çoğalmasını AHİ ruhunun tüm sektör ve alanlara yayılmasını temenni ediyoruz.

Mustafa Balcıya da şiirimizi takdim etme fırsatı veren ve Mustafa Balcı’yı tanımamıza vesile olan dostumuz Selami Balcı’ya da bu vesileyle teşekkür ediyoruz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP
    300x250
    300x250r