DOLAR 32,7878 1.53%
EURO 35,1602 0.53%
ALTIN 2.456,522,76
BITCOIN 21637951,05%
İstanbul
26°

AÇIK

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

kurbanumraniye
47 Ülkeden 3 Binden Fazla Satın Almacı, Eğitimdeki Ticaret Fırsatları İçin Geliyor!
595 okunma

47 Ülkeden 3 Binden Fazla Satın Almacı, Eğitimdeki Ticaret Fırsatları İçin Geliyor!

ABONE OL
28/12/2022 21:34
47 Ülkeden 3 Binden Fazla Satın Almacı, Eğitimdeki Ticaret Fırsatları İçin Geliyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Eğitim dünyası, yeni ticaret fırsatları için GESS Türkiye buluşmasını bekliyor. 25 – 27 Mayıs 2023 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek organizasyona 47 ülkeden 3 binden fazla satın almacının gelmesi bekleniyor.

“Türkiye’de geçen yıl eğitime harcanan rakam 344 milyar lirayı geçti. Örgün eğitimdeki 19 milyonu aşkın öğrenci 749 bin 454 derslikte öğrenim görüyor. Bu devasa hacim, hem yurt içi hem de yurt dışındaki yatırımcılardan büyük ilgi görüyor” diyen Tarsus Türkiye Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, GESS Türkiye buluşmasını, eğitim kurumlarının yeni dönem hazırlıklarına başladıkları bir takvimde gerçekleştirdiklerini söyledi. Fuarda, devlet ve özel okul yöneticileri, müdürleri, sahipleri, yatırımcıları ve satın alma kararı veren yöneticileriyle eğitim sektörüne ürün, teknoloji, hizmet ve uygulama sunan tedarikçileri bir araya getireceklerini ifade eden Aytemur, GESS Türkiye’nin katılımcıları ve ziyaretçileri için kazançlı bir buluşma olacağını açıkladı. 

Eğitim profesyonellerinin en yeni öğrenme teknolojilerini, yeni nesil eğitim uygulamalarını ve her kademedeki sınıflara yönelik heyecan verici ürünleri bir arada bulabileceği, aynı zamanda eğitimin geleceği ile ilgili zengin içerikli konferansları ücretsiz takip edebileceği tek platform olan GESS Türkiye,  25 – 27 Mayıs 2023 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar’da gerçekleştirilecek. Metaverse evreni, yapay zeka, artırılmış gerçeklik teknolojileri, kodlama, yazılım ve donanım, sanal gerçeklik teknolojileri, e-öğrenme ve STEAM uygulamaları başta olmak üzere eğitim dünyasına dair dijital yeniliklerin vitrine çıkacağı GESS Türkiye, 10 bin metrekare alanda düzenlenecek. 

Okul yöneticilerinden tedarik müdürlerine, bölüm başkanlarından dekanlara, zümre başkanlarından öğretmenlere kadar tüm seviyedeki eğitimciler için düzenlenen bir etkinlik olan GESS Türkiye Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı hakkında açıklamalarda bulunan Tarsus Türkiye Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, “Eğitimin tüm paydaşlarını bir araya getirmeyi hedefliyoruz. Bir yandan eğitimin geleceğini şekillendiren yeniliklere ev sahipliği yaparken, diğer yandan fuar sürecince gerçekleşecek satın almalarla sektörel ticarete de önemli miktarlarda katkı yapacağımıza inanıyorum” dedi. 

Dünya çapında düzenlenen GESS fuar ve konferansları serisinin Mayıs ayında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek Türkiye ayağı hakkında detaylı bilgi için www.gess-turkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

????????????????????????????????????

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250
300x250r