DOLAR 33,1952 -0.11%
EURO 36,0226 -0.6%
ALTIN 2.548,96-1,98
BITCOIN 22043760,01%
İstanbul
29°

AÇIK

13:16

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

MİMSAN, 23-26 Kasım’da ENTECH Fuarı’nda!
321 okunma

MİMSAN, 23-26 Kasım’da ENTECH Fuarı’nda!

ABONE OL
19/11/2022 18:43
MİMSAN, 23-26 Kasım’da ENTECH Fuarı’nda!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Türkiye Belediyeler birliği tarafından desteklenen ENTECH Fuarı, 23-26 Kasım tarihleri arasında Ankara’da Congresium – ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek. Atıktan enerji alanında yerli teknolojinin öncü markası MİMSAN’da ENTECH Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Avrasya’nın en büyük ticaret platformu olan ENTECH Fuarı, 23 – 26 Kasım tarihleri arasında Ankara’da Congresium – ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda enerji sektörünün profesyonellerini yeniden bir araya getirecek. Atıktan enerji alanında yerli teknolojinin öncü markası MİMSAN’da ENTECH Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Biyokütleden enerji santrali alanında başarılı projelere imza atan MİMSAN Grup, dört gün sürecek fuar süresince standını ziyaret eden sektör profesyonellerine; zirai atıkların, orman atıklarının, arıtma çamurunun ve şehir çöplerinin bertaraf edilmesini sağlayan biyokütle enerji santrallerini anlatacak.

Enerji sektörünün önemli fuarları arasında yer alan Entech Fuarı’nda; Türkiye, Balkanlar, BDT Ülkeleri, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Uzak Doğu, Batı Avrupa ve Amerika’dan sektör profesyonelleri ile bir araya gelecek olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirten MİMSAN Grup Satış ve Pazarlama Müdürü Hacer İlhan Yiğit, sözlerine şöyle devam etti: “MİMSAN Grup olarak Türkiye’de kurulumunu gerçekleştirdiğimiz biyokütle enerji santrali projelerine; dizayndan imalata, saha montajından devreye almaya kadar tüm aşamalarında anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Yurt dışındaki projelerde ise daha çok ekipman tedarikçisi konumunda yer alıyoruz.
Sektörümüzün dünyaya tanıtılmasına katkı sağlayan bu tür organizasyonlarda yer alarak; biyokütleden enerji alanında ki gücümüzü dünyaya duyurmayı, mevcut pazarlardaki iş hacmimizi geliştirmeyi ve yeni pazarlarda iş bağlantıları kurmayı hedefliyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

MİMSAN Grup hakkında detaylı bilgi almak için www.mimsangrup.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250
300x250r