DOLAR 32,8793 0.12%
EURO 35,7668 0.28%
ALTIN 2.530,680,08
BITCOIN 2155255-0,55%
İstanbul
29°

AÇIK

03:57

İMSAK'A KALAN SÜRE

SARAY yenilikçi iç ve dış cephe çözümleri ile Avrasya Pencere-Kapı ve Cam Fuarı’nda
205 okunma

SARAY yenilikçi iç ve dış cephe çözümleri ile Avrasya Pencere-Kapı ve Cam Fuarı’nda

ABONE OL
01/11/2023 19:23
SARAY yenilikçi iç ve dış cephe çözümleri ile Avrasya Pencere-Kapı ve Cam Fuarı’nda
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Alüminyum sektörünün köklü markası SARAY, 11-14 Kasım tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde eşzamanlı olarak düzenlenen Avrasya Pencere-Kapı ve Cam Fuarı’nda yüksek performanslı inovatif sistemleri ile endüstriyel profillerini müşterilerinin beğenisine sunacak. SARAY, fuarda 7. Salon, 711 no’lu standda yer alıyor. 

Geliştirdiği öncü ve yenilikçi iç ve dış cephe çözümleriyle 40 yılı aşkın süredir geleceğin mimari yapılarının inşa edilmesinde büyük rol oynayan SARAY, Avrasya Pencere-Kapı ve Cam Fuarı ziyaretçilerine; kapı, pencere, cephe ve küpeşte sistemleri, alümimyum çit, alüminyum kompozit panel, PVC kapı ve pencere sistemleri, panjur ve pergole sistemleri ile makine ve endüstri sektörlerinin ihtiyacı olan şekil ve büyüklükte endüstriyel profiller sergilemeye hazırlanıyor.

Yapı sektörünün ihtiyaç ve taleplerini en üst düzeyde karşılanma hedefiyle Ar-GE çalışmalarında özellikle daha çevreci ve yüksek performans değerlerine sahip ürünlere odaklanan SARAY, bu bakış açısıyla son dönemde ürettiği sürme, kapı ve çit sistemlerini Türkiye’de ilk kez sektör ile buluşturacak.   

SARAY’ın yeni nesil sürme sistemi “HSS 110” farklı sürme tiplerini tek sistemde topluyor

SARAY tarafından geliştirilen yeni nesil sürme sistemi HSS 110, daha fazla gün ışığının içeri girmesini destekleyen yenilikçi bir tasarım anlayışı ile hayata geçirildi. Basit sürme ve kaldır-sür açılım tipinde kanatların aynı mekânda tek bir sistem çatısı altında beraber uygulanmasına olanak vererek projelerde maliyet kontrolü de sağlayan sistem, kullanım kolaylığıyla öne çıkıyor.

“PANORAMA Katlanır Kapı Sistemi” minimal tasarım anlayışını estetik çizgiler ile birleştiriyor

SARAY’ın, fuarda yine ilk kez sektörle tanıştıracağı PANORAMA Katlanır Kapı Sistemi, 3 metre yüksekliğe kadar olan mekanlarda kullanılabilen ve kanat başına maksimum 150 kg taşıma kapasitesine sahip bir sistem. Dış hava koşullarına dayanıklılık, sisteme dışarıdan gelebilecek yoğun su girişlerine entegre gizli mazgal dere detayı ve düşük bakım maliyeti özellikleri ile kullanıcılara yüksek performans ve uzun ömürlü işlevsellik sunuyor.

Yaşam alanlarının güvenliği ve mahremiyeti için “SARAY Alüminyum Çit Sistemleri”

SARAY ürün gamına ilk kez eklenen Alüminyum Çit Sistemleri, basit kurulumu ve sağlam yapısı ile mimari gereksinimleri kolayca karşılayabilecek şekilde tasarlandı. Farklı boyutlardaki ana taşıyıcı profiller ile 200 cm yüksekliğe kadar çıkabilen çitler, RAL kartelasında bulunan tüm renklere boyanabildiği gibi, ahşap desen efektli olarak da üretilerek kullanıldığı mekanlara uyum sağlıyor.

Cephe kaplama sistemlerinde mimarlara alternatif çözümler: SARAY VERTICAL ve COTTA

Köşe dönüşlü alanlara özel çözüm detayları ile yapıyı bir kabuk gibi tamamen sarabilen SARAY VERTICAL Cephe Kaplama Sistemi,  bu özelliği ile alternatif cephe kaplama çözümleri arasında öne çıkarak, tercih ediliyor. Diğer cephe kaplama yapı elemanlarına göre daha hafif olan sistem, uygulama kolaylığı ile cephelere hızla yenilikçi ve modern bir görünüm sağlıyor.

SARAY’ın Ar-Ge çalışmalarının bir ürünü olarak mimarlara alternatif bir cephe kaplama sistemi sunan  SARAY COTTA ise tuğla veya ahşap görünümlü olarak üretilebiliyor. Mimari proje ve cephenin durumuna göre istenilen boyutlarda üretilebilen profiller, projelerde işçilik, zaman ve maliyet açısından büyük avantaj sağlıyor.

Yıllık 90 bin ton alüminyum profil, 20 bin ton endüstriyel profil, 20 bin ton PVC profil, 16 milyon metretül panjur ve 3,5 milyon metrekare alüminyum kompozit panel üretim kapasitesi bulunan alüminyum sektörünün köklü markası SARAY, Avrasya Pencere-Kapı ve Cam Fuarı’ndaki standında ziyaretçilere ayrıca PVC kapı ve pencere, panjur, kepenk ve pergola sistemleri ile makine ve endüstri sektörlerinin ihtiyacı olan şekil ve büyüklükteki endüstriyel profilleri sergileyecek.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250
300x250r