DOLAR 33,1952 -0.11%
EURO 36,0226 -0.6%
ALTIN 2.548,96-1,98
BITCOIN 22011343,22%
İstanbul
29°

AÇIK

13:16

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

108 okunma

Nöbetlere, “MİLLİ ve YERLİ Esnaf Buluşmaları” ile devam!

ABONE OL
11/02/2023 22:16
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Esnaf Bülteni Dergisi’nin 2016 yılı Ocak ayında başlattığı ve Mayıs ayında 3 aylık yaz tatili arası verilen “Milli ve Yerli Esnaf Buluşmaları” sohbet toplantılarının 6.sı “Esnaf Bülteni Dergisi ve Yeniden İnşa Derneği” işbirliği ile 22 Eylül tarihinde yeniden başlıyor.   

Eylül ayında yeniden başlayacak olan, sezonun 5. ve son Milli ve Yerli Esnaf Buluşmaları Vezir Sofrası’nda gerçekleşmişti.

Aradan geçen 3 Aylık sürede ülkemizde ve dünyada birçok olaylar yaşandı.

Ramazan ayı ve Ramazan Bayramı’nın huşu içinde idrakinin ardından Vatan Hainlerinin organize ettiği 15 Temmuz İşgal girişiminde Ramazan ayında tazelediğimiz birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu 15 Temmuz gecesi doruğa taşıyarak MİLLİ BİRLİK DESTANI yazdık.

Nöbetlerimiz “Milli ve Yerli Esnaf Buluşmaları” ile devam ediyor;

26 gün süren MİLLİ BİRLİK nöbetinin ardından, Dünya Lideri Cumhurbaşkanımızın ilan ettiği virgülle bu nöbetler sadece meydanlarda, havaalanlarında, kışla önlerinde ve kritik noktalarda sona ermiş fakat MİLLİ ve MANEVİ BİRLİK RUHUNU canlı tutacak hayatın her alanında ve her mekânda devam edecek ve devam etmek zorundadır.

Devam etmek zorundadır, çünkü güzel vatanımızın hiçbir düşmanı 15 Temmuz’da yazdığımız destanın ardından siz çok güzel destan yazdınız artık sizi yok etmekten, vatanınızı bölmekten, bölemesek bile sizi zayıflatacak terörist ve ekonomik saldırılardan vazgeçeceğiz demediler demeyecekler.

İçerideki ve dışarıdaki vatan hainlerinin amacından vazgeçmeyeceğini yeni taktik, yeni senaryo, yeni planlar peşinde olduğunu bildiğimize göre MİLLİ ve MANEVİ BİRLİK RUHUNU canlı tutarak nöbetlerimize koyduğumuz virgülden itibaren hayatın her alanında ve her mekânda devam edeceğiz.

Yeniden İnşa Derneği ve Esnaf Bülteni Dergisi olarak nöbet şuuru ve bilinciyle 22 Eylül’den itibaren her ay gerçekleşecek olan “Milli ve Yerli Esnaf Buluşmaları” sohbet toplantılarını yeniden başlatıyoruz.

“Milli ve Yerli” kelimelerinin içinin doldurarak ve yaşantımızda uygulayarak ülkemiz üzerinde haince hesap ve planları olanlara karşı uyanık ve birlik içinde olmak düşüncesiyle bizimle birlikte olmak isteyen AHİ düşünceye sahip her meslekten, her iş kolundan, her sektörden kardeşlerimiz bu toplantılarımıza davetlidir.

Cumhurbaşkanımızın Milletvekilleri “Milli ve Yerli” olmalıdır sözünden sonra, her alanda “Milli ve Yerli” olana fazlasıyla ihtiyaç duyduğumuzu düşünerek kendisini “Milli ve Yerli” gören Dini, Dili, Irkı, Etnik kökeni ne olursa olsun her T.C. Vatandaşı sohbet toplantılarımıza katılmak için:

www.esnafbulteni.com ’a üye olabilir http://www.esnafbulteni.com/yeni-uyelik/ , veya http://www.esnafbulteni.com/iletisim/ Esnaf bülteni üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Dilerseniz www.yenideninsa.org üzerinden http://www.yenideninsa.org/iletisim ile de bizimle iletişim kurabilir http://www.yenideninsa.org/ziyaretci-defteri/1 ziyaretçi defterimize her konuda yazabilirsiniz.

Anketimize katılın “Milli ve Yerli” bir unvanı birlikte bulalım;

Ülkemizi ve insanımızı seviyoruz, devletimizin kıyamete kadar devamı için çalışmaya azimli ve kararlıyız, başkanlık sisteminin toplumumuz tarafından kabul görmüş olduğunu görmekten mutluyuz. Bu nedenle başkanlık sistemine geçelim mi diye değil de ilk seçilecek başkanının Unvanı’nın “Milli ve Yerli” olması gerektiğinden hareketle bir anket düzenledik. http://www.yenideninsa.org/anketler/yeni-sistemde-secilen-ilk-devlet-baskaninin-unvani-ne-olsun-2   

Sizde anketimize katılın veya yeni bir unvan önererek bize, geçmişimize ve devlet gelenek ve göreneklerimiz ile “Milli ve Yerli” devlet yapımıza en uygun unvanı birlikte bulalım.

Biz, Unutulmuş Kaybolmuş… Küresel – Kentsel – Kültürel Değerlerimizin “YENİDEN İNŞASI” için çalışıyoruz. Sizde AHİ’lik başta olmak kaybolmuş değerlerimizin yeniden canlanmasına katkı sunmak istiyorsanız bekliyoruz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP
    300x250
    300x250r