DOLAR 32,8304 0.03%
EURO 35,6360 -0.01%
ALTIN 2.528,31-0,64
BITCOIN 21681200,20%
İstanbul
29°

AÇIK

03:57

İMSAK'A KALAN SÜRE

KÖŞKEROĞLU’NDA BABADAN OĞULA ‘LEZZET’ TESLİMİ
123 okunma

KÖŞKEROĞLU’NDA BABADAN OĞULA ‘LEZZET’ TESLİMİ

ABONE OL
17/11/2023 00:22
KÖŞKEROĞLU’NDA BABADAN OĞULA ‘LEZZET’ TESLİMİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Köşkeroğlu, 2015 yılından bu yana markanın restoranlarının başında olan ve iki yıl önce de organizasyon ve ‘catering’ şirketlerinin başına geçen torun Eyüp Köşkeroğlu’nun yönetiminde yenilikçi stratejileri ve her geçen gün genişleyen ürün portföyüyle gelişmeye devam ediyor. ‘Köşkeroğlu Organizasyon’ ve ‘Köşkeroğlu Catering’ hizmetleriyle de özel düğünlere ve davetlere imza atan marka, uzun yıllara dayanan uzmanlığını İstanbullularla buluşturuyor.

Köşkeroğlu’nun ilk kez 1946 yılında Gaziantep’te başlayan lezzet macerası, şu anda İstanbul’da 7’ye ulaşan şubesiyle aynı heyecanla devam ediyor. Baklavayla başladığı tatlı hayatına 30 yıl önce eklediği restoran hizmetini de profesyonel olarak sürdüren Köşkeroğlu, 3 nesildir hiç değişmeyen üstün kalite anlayışını aynı titizlik ve standartta sürdürüyor. 2015 yılından bu yana Köşkeroğlu’nun restoranlarının başında olan iki yıl öncede organizasyon ve ‘catering’ şirketlerinin yöneticiliğini yapmaya başlayan 32 yaşındaki Eyüp Köşkeroğlu, Türkiye’de ve Avrupa’da üretim yapan en firmalar arasında yer aldıklarını belirtiyor: “Öncelikli hedefimiz bulunduğumuz yer ve pozisyon olarak aynı kaliteyi korumak ve hatta daha da artırmak. Daha sonraki süreçte de ürün portföyünü durmadan geliştirmek”…

Köşkeroğlu, aralarında Amerika, İngiltere, Kenya ve Rusya dışında Almanya, Fransa, Hollanda, İtalya, Romanya ve Bulgaristan’ın da olduğu Avrupa’nın ve dünyanın pek çok ülkesine ihracat yapıyor. Günlük 1 ton tatlı üretim kapasitesine sahip firmanın Ramazan ve diğer özel günlerde üretim kapasitesi 3 katına kadar çıkıyor. Tamamı kendilerine ait İstanbul’da Karaköy, Merter, Topçular, Başakşehir, İkitelli olmak üzere toplamda 7 şubesi bulunan Köşkeroğlu, marka olarak ‘franchaising’ vermiyor. Baklava ve restoran hizmeti olarak uzun yıllardır hizmet verdiklerini belirten Eyüp Köşkeroğlu, bu hizmetlerinin yanı sıra 2 yıldır da organizyon ve ‘catering’ olarak da düğün ve özel davetler düzenlediklerini söylüyor: “2019 yılında sektöre başka bir alandan giriş yaparak hem kendi müşterilerimizin hem de bizi bu alanda tercih edenlerin en özel günlerinde eşsiz planlamalarla yanlarında oluyoruz. Vizyonumuz bir marka olarak her zaman iyi hizmeti vermek”.

EYÜP KÖŞKEROĞLU KİMDİR?

1989 yılında dört kardeşin en küçüğü olarak Gaziantep’te dünyaya geldi. İlkokuldan itibaren Köşkeroğlu işletmesinin her biriminde çalıştı. Eğitimini küçük yaşta çalışma hayatına girmesi dolayısıyla 20 yaşından itibaren tamamladı. Önce ortaokulu dışarıdan bitirdi. Bir yandan çalışma hayatına devam ederken bir yandan da burslu olarak Nişantaşı Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Gastronomi Bölümü’nde eğitim aldı. Eğitim hayatındaki başarılarından dolayı üniversiteden mezun olduktan sonra pek çok üniversitede Türk Mutfağı başta olmak üzere dünya mutfakları alanında eğitimler verdi. 2015 yılından bu yana Köşkeroğlu markasına ait restoranların yöneticiliğini yapan Eyüp Köşkeroğlu, iki yıldır da organizasyon ve ‘catering’ şirketlerinin yöneticiliğini yapıyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250
300x250r