DOLAR 32,8304 0.03%
EURO 35,6360 -0.01%
ALTIN 2.528,31-0,64
BITCOIN 21681200,20%
İstanbul
29°

AÇIK

03:57

İMSAK'A KALAN SÜRE

127 okunma

“Hizmet Yerinde Görülür” Programlarında Kentsel Dönüşüm’deki başarı dikkat çekiyor…

ABONE OL
08/07/2022 21:51
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Basın Mensuplarına da “Hizmet Yerinde” gösterildi

Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Zekeriya Eroğlu’nun rehberliğinde Basın mensuplarına Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmetler ile projeler ve kentsel Dönüşümde gelinen son durum ”Yerinde gösterildi”.

Gaziosmanpaşa Belediyesinin çalışmaları ile biten ve devam eden projeleri yaklaşık 5 saat gezen Basın Mensupları gün sonunda Gaziosmanpaşa Millet Bahçesi’nde Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

Basın mensuplarıyla sıcak samimi bir ortamda sohbet şeklinde gerçekleşen yemekli toplantıda tüm soru ve hizmetlerle ilgili yorumları cevaplayan Başkan Usta 3 yılda yaptıkları çalışma ve hizmetlerin özetini de paylaştı. Yapılan hizmetlerle ilgili kısa bir tanıtım videosunu da izleyen basın mensupları Başkan Hasan Tahsin Usta’ya duyduğu sorumluluk bilinciyle hesap verircesine yaptığı bilgilendirmeler için teşekkür etti.

Yeniden İnşa Derneği Başkanı ve Esnaf Dergisi sahibi Eşref Küçükateş yemekten sonra Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’ya Esnaf’a ve AHİ’lik Kültürüne verdiği hizmetlerden dolayı “ŞEYH-ÜL MEŞAYIH” belgesi takdim etti.

Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin “Hizmet Yerinde Görülür” programları, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, basın mensupları ve ilçedeki kanaat önderlerinin katıldığı gezi programları ile devam etti. Programlara katılanlar Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından hizmete sunulan Farika Kitaplı Kahve, Gaziosmanpaşa Kültür ve Sanat Merkezi, bilgi evleri, camiler, parklar, otoparklar, spor kompleksleri, okullar ve semt konağı gibi birçok eseri yerinde görüp inceleme şansı buldu.

Geziler Toplumun tüm kesimleri ile yapılıyor…

Hasan Tahsin Usta, Gaziosmanpaşalıların, belediyenin hizmetleri ile proje ve çalışmalarını inceleme ve bilgi sahibi olma imkânı buldukları “Hizmet Yerinde Görülür” programları toplumun tüm kesimlerini kapsayarak devam edeceğini belirtti.

Başkan Usta: “Hizmet Yerinde Görülür programlarına, belediye meclis üyelerini, muhtarları, siz basın mensuplarını, ilçedeki kanaat önderlerine hizmetlerimiz gezdiriyoruz.

Sizlerden aldığımız gibi gezilerimize katılan herkesten soru, görüş ve önerilerini alıyor çalışmalarımıza ve iş planlarımıza bu doğrultuda yön veriyoruz. Gaziosmanpaşa’yı halkımızla birlikte onların istek ve önerileri doğrultusunda yönetmeye devam edeceğiz.”

Başkan Usta: “Kentsel dönüşümdeki başarımızda halkımızın sabrının ve hoşgörüsünün yanı sıra bize verdiği desteğin büyük payı var” dedi.  

ÇALIŞMALAR TAKDİR TOPLADI

Yapımı devam eden Farika Kitaplı Kahve 2, Gaziosmanpaşa Şehir Stadı, Enerji İndirme Merkezi, Küçükköy Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Kentsel Dönüşüm Projeleri, Kültür ve Sanat Merkezi, bilgi evleri, camiler, parklar, otoparklar, spor kompleksleri, okullar ve semt konağı gibi birçok eseri ve çok sayıda çalışmayı da inceleyen basın mensupları, Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin çalışmalarını takdir etti. Önümüzdeki süreçte “Hizmet Yerinde Görülür” programları toplumun tüm kesimini kapsayacak şekilde devam edecek.

 

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP
    300x250
    300x250r