DOLAR 33,0413 0.65%
EURO 36,0249 0.4%
ALTIN 2.559,200,41
BITCOIN 19881831,92%
İstanbul
28°

AÇIK

20:45

AKŞAM'A KALAN SÜRE

126 okunma

Dünya Ülkeleri İşbirliği Geliştirmek Üzere RS Otomotiv Grubu’nu Ziyaret Etti!

ABONE OL
23/05/2022 23:26
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İlk görüşmelerin tamamlandığını ve prensip anlaşmalarının başarılı şekilde gerçekleştirildiğini ifade eden RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, “Pandemi sonrası ortaya çıkan küresel enflasyon, çip ve ham madde krizleri, tedarik zinciri sıkıntıları satış sonrası hizmetlerde ve sigortacılıkta küresel çapta yeni çözüm ihtiyacı doğurdu. Yerli ve milli kaynaklarla geliştirdiğimiz onarım teknikleri ve birçok yenilikçi satış sonrası hizmetimiz yurtdışındaki yatırımcıların ilgisini çekmeye başladı. Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında, birçok dünya ülkesinde Türk bayrağını dalgalandırmak istiyoruz.” açıklamasında bulundu.

Global bir marka olma yolundaki ilk adımını, 2017 yılında Çekya’da açılan RS Servis şubesiyle atan RS Otomotiv Grubu, dünya ülkelerine açılarak hasar onarımındaki tecrübesi ve kalitesini küresel bir çerçevede sunmaya başladı.

 

İlk etapta Filistin, Hindistan, Bahreyn, Irak ve İsveç olmak üzere bir dizi ülke ile ilk görüşmelerini ve prensip anlaşmalarını başarılı bir şekilde tamamlayan grup şirketi, bu ülkelerden gelen yeni partnerlerini İstanbul Maltepe’de bulunan genel merkezinde ağırladı. RS Servis’in kendine has onarım tekniklerini yerinde gören yabancı yatırımcıların tüm onarım süreçlerinden etkilendiğini belirten RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, “Pandemi sonrasında tüm dünyanın aynı anda büyük bir değişime uğraması; otomotiv ve sigortacılık sektöründe kısmen zorunlu kısmen istekli olarak bir takım değişikliğe geçmesini kaçınılmaz hale getirdi. Kuzey ülkelerindeki savaş, küresel enflasyon, çip krizi, lojistik sıkıntılar ve bir dizi diğer olumsuz gelişmeler araçlarda kaza sonrası parça değişimi yapmak yerine onarımı zorunlu bir hale getirdi. Ancak bu zorunluluk tüm tarafların sonuç olarak kazandığı bir statüye evrildi, tüm dünya onarımın ne kadar önemli ve kıymetli olduğu konusunda bir farkındalık kazandı ve adeta hemfikir oldu, bizlerse önce onarım felsefesini kurulduğumuz ilk günden bu yana benimsemiş bir şirketiz.” dedi.

En iyi yaptığımız işle bayrağımızı dünya ülkelerinde dalgalandıracağız

 

“İşte biz de en iyi yaptığımız iş olan bu alanda, önce onarım felsefesini ülkemize kazandırdığımız gibi, yerli ve milli değere sahip bir şirket olarak büyük bir gururla bilgi ve tecrübemizi ihraç etmenin tam zamanı olduğunu düşünerek işbirlikleri geliştirmeye başladık.” şeklinde konuşmasına devam eden Ünaldı, “Bu amaçla harekete geçerek son dönemde satın almış olduğumuz Met Teknik firmasını  bünyemize kattık ve sigorta şirketleriyle nihai tüketiciler olan araç sahiplerinin özellikle hasar hizmetini uçtan uca, tek merkezden almasını sağlayacak güçlü bir ekosistem oluşturduk. Mini Onarım, Boyasız Onarım, Mobil Parça Onarımı, MR Termografik Görüntüleme Cihazı ile yeni nesil ekspertiz hizmetleri, teknik eğitimlerimiz ve halen geliştirdiğimiz bir dizi yenilikçi hizmeti yurtdışında da vermeye başlıyoruz. 2023 hedefimiz, Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı şerefine bayrağımızı diğer ülkelerde de dalgalandırarak bu gururu hep birlikte yaşamak.” ifadelerini kullandı.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP
    300x250
    300x250r