HABER AKIŞI

ÜMMET UYANMADIKÇA, KUDÜS ÖZGÜR OLAMAZ!

 Tarih: 17-04-2022 15:58:34  -   Güncelleme: 17-04-2022 16:21:00
Hacı Arıcı

Birlik vakfının düzenlemiş olduğu Özgür kötüsün şifresi Selahaddin’i EYYUBİ Konulu konferansa katıldım.Nureddin Taşkesen hocamızı dinledik.
Teşekkürümü peşinen arzedeyim.
Teşekkürler Birlik Vakfının Başkanı ve kıymetli heyeti,teşekkürler Nureddin hocam.
Keşke tüm STK lar bu duyarlılıkta olabilse siyonizmin karşısında olabilse…

Gazeteciler Şimon Perez’e
“Kur’an-ı Kerim sizin devletinizin yıkılacağını haber veriyor” diye hatırlattıklarında;
Perez şu cevabı veriyor:
“Kur’an’ın bahsettiği müslümanlar gelsin, düşünürüz!”

Hiçbir Ramazan ayı ya da mübarek gün ve geceler yok ki; Siyonizm küstahlığını yapmasın, zalimliğini icra etmesin. Yine aynı küstahlık, yine aynı zulüm…..
Siyonistler küstahlığını göstermese, zulmünü icra etmese; uykudaki biz Müslümanlar ne Mescid-i Aksa’yı, ne Kudüs’ü, ne Filistin’i, ne de Filistinli’yi hatırlamış olacağız. Ne zaman Siyonist Yahudi zalimlikte şiddetini artırsa, o zaman hepimizin Mescid-i Aksa, Kudüs, Filistin duyarlılığı artıyor… 

14 Mayıs 1948’de İsrail’in resmen kurulmasının ardından, ertesi gün Nekbe, yani Büyük Felaket gününde on binlerce Filistinli kendi topraklarında mülteci konumuna düştü. 1950’de Batı Kudüs’ü başkent ilan eden İsrail 1967 Altı Gün Savaşı’nda Doğu Kudüs’ü de işgal ederek şehrin tamamını ele geçirdi. Bölgeye 200 bin yerleşimci iskân ederek şehrin demografik yapısını tamamen değiştirdi.

Oysa ki Siyonist Yahudi İngilizlerin kurduğu devlet ile 1948’den 1950 e kadar İngilizlerin korumasında zalimliğini attığı adımlarla gösterdi.Daha sonra büyük şeytan ABD’nin himayesinde günümüze kadar zulmünü devam ettirdi.Ettirmeyede devam ediyor.
Aslında İsrail devlet te değil. ABD elini çekse, o topraklarda bir tane Yahudi bulamazsınız. Çünkü yeryüzünde ırka dayalı kendinden başkasını tanımayan tek millettir,çok korkaktır,Yahudiler…Sayıları da artmaz. Lanetlenmiş bir topluluktur.
1-İngilizlerin himayesinde kurulan bugünkü İsrail, ABD’nin himayesinde şimdilik varlığını sürdürüyor, zulmünü devam ettiriyor.
2-Müslümanların; Selahaddin Eyyubi olamamasından, duyarsızlığından ve sadece zulmün şiddetini hatırlamasıyla kaldığı müddetçe,müslüman eyleme geçmedikçe;Yahudi varlığını sürdürecek, zulmünü artıracak.
3-Kur’an-ı Kerim yıkılacağının müjdesini veriyor. (İsra Suresi, 17/6-7). Ya ABD yıkılacak, Yahudiler sahipsiz kalacak. 
Ya da müslümanlar Selahaddin Eyyubi gibi Kudüs’e duyarlı olacak,Yahudi Yahudiliğini yapamayacak,yok olup gidecek!
Selahaddin Eyyubi;”Kudüs işgal altınday ken bir müslüman nasıl tıka basa yiyebilir?Nasıl rahat uyuyabilir?Nasıl gülebilir?”derken sanki bugünkü biz müslümanlara  serzenişiydi…
Allah basireti bağlanmış uykuda olan biz Müslümanlara duyarlılık versin, uyanmak nasip etsin…
Samimi Mescid-i Aksa’nın, Kudüs’ün bekçilerine selam olsun…

Hacı ARICI 

  Bu yazı 4718 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
Henüz anket oluşturulmamış.
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı