HABER AKIŞI

TÜRKİYE’NİN GENÇLERİ İLERİ ANALİZ ARAŞTIRMALARI SONUÇLANDI

 Tarih: 25-02-2020 00:04:00
Türkiye Gençlik STK’ları Platformu (TGSP) gençlik için çalışmalarına devam ediyor. TGSP Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Özdinç’in editörlüğünü yaptığı ‘Türkiye’nin Gençleri İleri Analiz Araştırmaları’ kitabının lansmanı Dedeman İstanbul Otel’de gerçekleşecek. TGSP Yönetimi ve Bilal Erdoğan’ın da katılım sağlayacağı lansmanda Türkiye’nin gençleri konuşulacak.

Türkiye Gençlik STK’ları Platformu (TGSP) ve çok sayıda akademisyenin çalışmalarının yer aldığı, ‘Türkiye’nin Gençleri - İleri Analizler’ araştırma kitabı lansmanı Gayrettepe Dedeman İstanbul Otel’de TGSP Yönetimi ile birlikte gerçekleşecek. TGSP Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Terzi ve Yönetim Kurulu Üyesi N. Bilal Erdoğan’ın da katılım sağlayacağı lansmanda ‘Türkiye’nin Gençleri’ hakkında yapılan detaylı araştırmanın sonuçları konuşulacak.

TGSP Yönetimi Türkiye genelinde 8000 gençle yapılan saha araştırmasının ardından titiz ve yoğun bir çalışmanın sonucunda ‘Türkiye’nin Gençleri İleri Analizler’ kitabının oluştuğunu ifade etti. Hedefi Türkiye’deki gençleri anlamak, tanımak ve beklentilerine karşılık vermek üzere yapılan analizler 12 ayrı başlıkta ve alanında uzman 13 akademisyen ile birlikte hazırlandı. Sahadan alınan verilerin “nasıl?”ını bilimsel analizler yoluyla arayan ve sonucunda çözüm üretmeyi amaçlayan çalışmanın ‘’Politika yapıcılara ve karar vericilere” rehber niteliği taşıdığı belirtildi.

Birçok önemli ismin katılacağı ‘Türkiye’nin Gençleri İleri Analizler’ kitap lansmanı Gayrettepe Dedeman İstanbul Otel’de gerçekleşecek.

  Bu haber 381 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER STK-Vakıf-Oda HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı