HABER AKIŞI

Prof. Dr. Ahmet KOYUN, LONCA İş Sohbetlerinde; “Patron Bazlı Ortaklıktan, Bilgi Bazlı Ortaklıklara” nasıl geçeceğiz?!

 Tarih: 20-06-2020 19:27:56
  HABER VİDEOSU
Esnaf Bülteni Dergisi’nin İNSTAGRAM ve YOUTUBE’ta başlattığı HD CANLI YAYINI, “LONCA İş Sohbetleri’nde” Yıldız Teknik Üniversitesi YTÜ Mekatronik Mühendisliği Bölümü Prof. Dr. Ahmet KOYUN, LONCA İş Buluşmaları ve Sohbetleri Kurucusu ve Moderatörü Eşref KÜÇÜKATEŞ ile Ticari, Sanayi ve Proje işbirlikleri ve ortaklıklardaki PATRON BAZLI ORTAKLIKTAN, BİLGİ BAZLI ORTAKLIKLARA nasıl geçeceğiz başlıklı bir sohbet gerçekleştirdi.

“@esnaf_dergisi” İNSTAGRAM adresinden ve “esnaf bülteni” YOUTUBE Kanalından canlı olarak yayınlanan “LONCA İş Sohbetleri” isimli bu sohbette yoğun ilgi ve katılımla izlendi.

LONCA İş Sohbetleri’nin moderatörlüğünü de yapan, LONCA İş Buluşmaları Kurucusu ve Yöneticisi Eşref Küçükateş;

22 HAZİRAN 2020 PAZARTESİ günü Saat 21.30 da; Her Pazartesi Türkiye’nin tek online iş ağı ve iş geliştirme toplantıları olan “LONCA İŞ BULUŞMALARI”nın yapılacağını... 

23 HAZİRAN 2020 SALI, Saat 21.30 da; “LONCA İş Sohbetleri” konuğu, Avrupa Birliği Bakan yardımcısı, Siyasetçi, İktisatçı, Sigortacılıkta Duayen ve otorite olarak kabul edilmiş olan Alaattin BÜYÜKKAYA olacağını duyurdu.

25 HAZİRAN 2020 PERŞEMBE, Saat 21.30 da; “LONCA İş Sohbetleri” konuğu, Yıldız Teknik Üniversitesi YTÜ Mekatronik Mühendisliği Bölümü Prof. Dr. Ahmet KOYUN ile 4. Hafta seminer-sohbet formatında CANLI YAYIN yapmaya devam edileceğini...

Gördüğü ilgiden ve sohbet tekliflerinden memnun olduğunu belirten Eşref KÜÇÜKATEŞ planlanmış programlarla CANLI YAYIN LONCA İş Sohbetlerine devam edeceklerini söyledi.

Eşref KÜÇÜKATEŞ; “LONCA İş Sohbetleri’nde ilginç konu ve söylemlerin canlı yayında tamamen doğaçlama ve kurgulanmadan dinleyenlerle paylaşılması çok önemli. Bu sohbetler ev, işyeri, ofis ortamındaki aile samimiyetini ortaya koyması ve dinleyenlere yaşatması hedefledikleri sadık dinleyici ve takipçi kitlesinin oluşmasında büyük rol oynuyor. Amacımız, sanal dünyanın yapay ve faydası olmayan, boşa zaman harcatan unsurların yerini alarak faydalı ve ilgi çeken gündemdeki konu ve özelliklede ekonomiyle ilgili yeni normale hep birlikte hazırlanmak” dedi.

SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZ

Youtube kanalı adresi:  Esnaf Bülteni  https://www.youtube.com/channel/UChOlqBxRr41NSO17BAYtw5Q/videos

Instagram adresi: esnaf dergisi bülteni  @esnaf_dergisi  https://www.instagram.com/esnaf_dergisi/    

https://www.instagram.com/esnaf_dergisi/channel/

Facebook adresi: Esnaf Bülteni Dergisi  @esnafdergisi  https://www.facebook.com/esnafdergisi/

Twitter adresi: Esnaf Bülteni Dergisi  @esnaf_gazetesi

https://twitter.com/esnaf_gazetesi

  Bu haber 81701 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Röportaj HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı