HABER AKIŞI

PARKEXPERT Yönetim Kurulu Başkanı Selami Balcı, LONCA İş Sohbetlerinde

 Tarih: 28-06-2020 22:06:00  -   Güncelleme: 30-06-2020 01:20:05
  HABER VİDEOSU
Esnaf Bülteni Dergisi’nin Sosyal Medya kanallarında başlattığı HD CANLI YAYIN, “LONCA İş Sohbetleri” PARKEXPERT Yönetim Kurulu Başkanı, Harita Mühendisi ve Şehir Plancı Selami BALCI ile LONCA İş Buluşmaları ve Sohbetleri Kurucusu ve Moderatörü Eşref KÜÇÜKATEŞ ile Gelişen, Büyüyen, Değişen Şehirlerde ve MEGA Kentlerde, birinci sorun olan ULAŞIM ve OTOPARK YÖNETİMİ başlıklı bir sohbet gerçekleştirdi.

“@esnaf_dergisi” İNSTAGRAM kanalından https://www.instagram.com/tv/CByjUe4nwkh/ ve “esnaf bülteni” YOUTUBE Kanalından https://www.youtube.com/watch?v=ISCKDubIhpQ canlı olarak yayınlanan Gelişen, Büyüyen, Değişen Şehirlerde ve MEGA Kentlerde, birinci sorun olan ULAŞIM ve OTOPARK YÖNETİMİ konulu bu sohbette yoğun ilgi ve katılımla izlendi.

LONCA İş Sohbetleri’nin moderatörlüğünü de yapan, LONCA İş Buluşmaları Kurucusu ve Yöneticisi Eşref Küçükateş;

29 HAZİRAN 2020 PAZARTESİ günü Saat 21.30 da; Her Pazartesi Türkiye’nin tek online iş ağı ve iş geliştirme toplantıları olan “LONCA İŞ BULUŞMALARI”nın yapılacağını... 

30 HAZİRAN 2020 SALI, Saat 21.30 da; “LONCA İş Sohbetleri” konuğunun, TARAKLI TERMAL Yönetim Kurulu Başkanı, Turizmci, İktisatçı Süleyman TUNÇ olacağını duyurdu.

2 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE, Saat 21.30 da; “LONCA İş Sohbetleri” konuğu, Yıldız Teknik Üniversitesi YTÜ Mekatronik Mühendisliği Bölümü Prof. Dr. Ahmet KOYUN ile 4. Hafta seminer-sohbet formatında CANLI YAYIN yapmaya devam edileceğini...

Gördüğü ilgiden ve sohbet tekliflerinden memnun olduğunu belirten Eşref KÜÇÜKATEŞ planlanmış programlarla CANLI YAYIN LONCA İş Sohbetlerine devam edeceklerini söyledi.

Eşref KÜÇÜKATEŞ; “LONCA İş Sohbetleri’nde ilginç konu ve söylemlerin canlı yayında tamamen doğaçlama ve kurgulanmadan dinleyenlerle paylaşılması çok önemli. Bu sohbetler ev, işyeri, ofis ortamındaki aile samimiyetini ortaya koyması ve dinleyenlere yaşatması hedefledikleri sadık dinleyici ve takipçi kitlesinin oluşmasında büyük rol oynuyor. Amacımız, sanal dünyanın yapay ve faydası olmayan, boşa zaman harcatan unsurların yerini alarak faydalı ve ilgi çeken gündemdeki konu ve özelliklede ekonomiyle ilgili yeni normale hep birlikte hazırlanmak” dedi.

SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZ

Youtube kanalı adresi:  Esnaf Bülteni  https://www.youtube.com/channel/UChOlqBxRr41NSO17BAYtw5Q/videos

Instagram adresi: esnaf dergisi bülteni  @esnaf_dergisi  https://www.instagram.com/esnaf_dergisi/    

https://www.instagram.com/esnaf_dergisi/channel/

Facebook adresi: Esnaf Bülteni Dergisi  @esnafdergisi  https://www.facebook.com/esnafdergisi/

Twitter adresi: Esnaf Bülteni Dergisi  @esnaf_gazetesi

https://twitter.com/esnaf_gazetesi

  Bu haber 108720 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Röportaj HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı