HABER AKIŞI

Milli ve Yerli Esnaf’a Reklam BEDAVA

 Tarih: 04-12-2016 19:24:00  -   Güncelleme: 05-12-2016 22:48:00
Esnaf bülteni dergisi sahibi ve Yeniden İnşa Derneği Genel Başkanı Eşref Küçükateş kendini “Milli ve Yerli” hisseden tüm esnaflara dolarınızı bozdurun reklamınızı ücretsiz yayınlayalım diye seslendi.

“Milli ve Yerli Esnaf Buluşmaları” sohbet toplantılarının düzenleyicisi Eşref Küçükateş 15 Temmuz’dan itibaren nöbete devam ediyoruz mesajını vermek için bu toplantıların isminin önüne TÜRKİYE NÖBETİ ibaresini ekledi.

TÜRKİYE NÖBETİ “Milli ve Yerli Esnaf Buluşmaları” sohbet toplantılarının en son onur konuğu Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila AYDINER olmuştu.  http://www.esnafbulteni.com/results.php?baslik=milli+ve+yerli

Esnaf Bülteni’nden 3 BİN Dolar Bozduran Esnafa Bedava Reklam kampanyası

Eşref Küçükateş şimdi de yeni bir kampanya başlattı. Eşref KÜÇÜKATEŞ dolar stoklayan veya dolara yatırım yapanların Milli ve Yerli olamayacağını ifade etti. 15 Temmuz gibi teyakkuzda olmamız gereken ve dolara karşı başlatılan savaşa destek veren duyarlı davranan her esnaf, sanatkâr, tüccar, tacir, üretici yani girişimci olan kendi işini kuran, kendini ve başkalarını istihdam edenlerden her kim “BİN DOLAR” bozdurduğunu makbuzla gösteren herkesin reklamını www.esnafbulteni.com da bir hafta süresince yayınlayacağız.

Küçükateş 3 BİN dolar için bir hafta reklam. Eğer esnaf 6 bin dolar bozdurursa 2 hafta, 12 bin dolar bozdurursa 1 ay ücretsiz yayınlayacağız.

Ayrıca dolarını bozduran esnafların listesi haber olarak hem www.esnafbulteni.com da hem de esnaf bülteni dergisinde yayınlanacak.

http://www.esnafbulteni.com/s/esnaf-gazetesi-oku-28.html

DOLARINI BOZDURAN ESNAFLAR BİZE NASIL ULAŞACAK:

 1. Bu haberin altına yapacağı yorumla

 2. Yeniden İnşa Derneği’nin ziyaretçi sayfasına bırakacağı bilgilerle

  http://www.yenideninsa.org/ziyaretci-defteri/1

 3. < > ve yenideninsa@gmail.com adreslerine göndereceği iletişim bilgileriyle, bize ulaşabilir.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Gündem HABERLERİ
  Gündem HABERLERİ
resim yok TOKİ restorasyona desteği artırdı TOKİ Başkanı Turan, 2005 ve 2006 yıllarında restorasyona sağladıkları 75 bin lir..
resim yok Şiddet gören kadınlar polise tek tuşla ulaşacak Şiddet gören veya görme ihtimali olan kadınlar, KADES sayesinde tek tuşla polise..
Aksaray'da yolcu otobüsü şarampole devrildi: 4 ölü, 37 yaralı Aksaray'da yolcu otobüsü şarampole devrildi: 4 ölü, 37 yaralı Aksaray'da bir yolcu otobüsünün şarampole devrilmesi sonucu 4 kişi hayatını kayb..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Afrin ve Sincar'da 3732 terörist etkisiz hale getirildi Cumhurbaşkanı Erdoğan: Afrin ve Sincar'da 3732 terörist etkisiz hale getirildi Cumhurbaşkanı Erdoğan Afrin ve Sincar'daki etkisiz hale getirilen terörist sayıs..
  Ekonomi HABERLERİ
Dropbox'ın ilk halka arzında hisseleri yüzde 50 prim yaptı Dropbox'ın ilk halka arzında hisseleri yüzde 50 prim yaptı Dropbox uygulamasını geliştiren şirketin ilk halka arzında hisseleri yüzde 50 pr..
ABD'den İran'a 'siber hırsızlık' yaptırımı ABD'den İran'a 'siber hırsızlık' yaptırımı Washington yönetimi, siber saldırılarla "fikri mülkiyet ve veri hırsızlığı" yapt..
Trump 1,3 trilyon dolarlık bütçeyi onayladı Trump 1,3 trilyon dolarlık bütçeyi onayladı ABD Başkanı Donald Trump, Kongre'de kabul edilen 1,3 trilyon dolarlık bütçe pak..
Trump'tan 1,3 trilyon dolarlık bütçe tasarısına veto tehdidi Trump'tan 1,3 trilyon dolarlık bütçe tasarısına veto tehdidi ABD Başkanı Trump, ABD Kongresi’nden geçen 1,3 trilyon dolarlık bütçeyi veto ede..
  STK-Vakıf-Oda HABERLERİ
ŞİRKET KURMAK KOLAYLAŞTI… ŞİRKET KURMAK KOLAYLAŞTI… -YATIRIM ORTAMINI İYİLEŞTİREN KANUNUN ARDINDAN ATO’DA ŞİRKET KURULUŞLARI TEK NOK..
Bahçıvan, İSO KOZA’da eğitim verilen girişimciler için sanayicilere seslendi Bahçıvan, İSO KOZA’da eğitim verilen girişimciler için sanayicilere seslendi “Fabrikalarımızın kapılarını gençlere açmalıyız” İstanbul Sanayi Odası (İSO), K..
İstanbul ‘güç birliği’ ile MIPIM’in ‘kalbi’ne yerleşti İstanbul ‘güç birliği’ ile MIPIM’in ‘kalbi’ne yerleşti Cannes, 13 Mart 2018 - Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM, Fransa’nın Can..
MÜSİAD’dan Mobilya ve Orman Ürünlerinde KDV İndirim Talebi MÜSİAD’dan Mobilya ve Orman Ürünlerinde KDV İndirim Talebi MÜSİAD Dayanıklı Tüketim Malları Mobilya ve Orman Ürünleri Sektör Kurulu Başkanı..
  Söyleşi HABERLERİ
DERSANKOOP ile İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde Başlayan değişimin adı TRİOS 2023 DERSANKOOP ile İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde Başlayan değişimin adı TRİOS 2023 DERSANKOOPERATİFİ Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Maşuk Gülaçar ile organize..
İkram Göktaş, Katılım Bankacılığında 2017’yi değerlendirdi ve 2018 hedeflerine ışık tuttu. İkram Göktaş, Katılım Bankacılığında 2017’yi değerlendirdi ve 2018 hedeflerine ışık tuttu. Vakıf Katılım Bankası Genel Müdürü İkram Göktaş, temel misyonlarının mevcut past..
Erdoğan, İBB Başkanı olduğunda 2 TON Baklava dağıtmıştım, 2019’da Başkan olunca 5 TON BAKLAVA dağıtacağım Erdoğan, İBB Başkanı olduğunda 2 TON Baklava dağıtmıştım, 2019’da Başkan olunca 5 TON BAKLAVA dağıtacağım Merter Sanayici ve İşadamları Derneği (MESİAD) Genel Başkanı Yusuf Gecü Cumhurba..
Gaziosmanpaşa’da yeni bir “PLEVNE Destanı” yazılıyor Gaziosmanpaşa’da yeni bir “PLEVNE Destanı” yazılıyor GOP PLEVNE Projesi 2012 senesinde gerçekleştirilen kentsel dönüşüm yıkımları son..
  Fuar-Kngr-Fest-Turizm HABERLERİ
Uçurtma Müzesi uçurtma mevsimine hazır Uçurtma Müzesi uçurtma mevsimine hazır Uçurtma kültürünü yaşatmak ve gelecek kuşaklara aktarmak için çalışan İstanbul U..
TEKNOFEST İSTANBUL için Geri Sayım Başladı TEKNOFEST İSTANBUL için Geri Sayım Başladı TEKNOFEST İSTANBUL Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nin tanıtım toplantısı..
2017 yılında 475 fuar düzenlendi 2017 yılında 475 fuar düzenlendi Ticareti geliştirmek amacıyla açılan fuarlar iş dünyasının ilgi gösterdiği bir a..
Rekor katılımın olduğu KASTEXPO sona erdi! Rekor katılımın olduğu KASTEXPO sona erdi! Ekonomik hacim olarak 12 milyar dolarlık değere sahip, Kastamonulu sanayici ve i..
  Kentsel Dönüşüm HABERLERİ
GOP PLEVNE GAZİOSMANPAŞA’YA GÜVEN VERİYOR GOP PLEVNE GAZİOSMANPAŞA’YA GÜVEN VERİYOR İstanbul’da kentsel dönüşümün hızla devam ettiği ilçe Gaziosmanpaşa, bölgenin so..
Oktay Öz: “Kentsel Dönüşüm Rantsal Dönüşüm Değildir” Oktay Öz: “Kentsel Dönüşüm Rantsal Dönüşüm Değildir” Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünün en seçkin buluşmalarından biri sayılan Bos..
Türkiye’nin Tek Seferde Yapılan En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesi Gaziosmanpaşa’da Başlıyor Türkiye’nin Tek Seferde Yapılan En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesi Gaziosmanpaşa’da Başlıyor Gaziosmanpaşa Belediyesi, kentsel dönüşüm projelerini tanıtmaya devam ediyor. Bu..
Tozkoparan’daki Kentsel Dönüşüm Güngören’in yüzünü değiştirecek. Tozkoparan’daki Kentsel Dönüşüm Güngören’in yüzünü değiştirecek. Tozkoparan mahallesindeki dönüşüm projesiyle alakalı Güngören Belediye Başkanı Ş..
  Projeler HABERLERİ
ALBARAKA TÜRK “iALBATROS” projesine iki ödül birden ALBARAKA TÜRK “iALBATROS” projesine iki ödül birden Albaraka Türk’ün kendi kaynakları ile oluşturduğu iAlbatros projesi, IDC Türkiye..
Gaziosmanpaşa’ya MİSAL Türkiye’ye ÖRNEK dönüşüm Gaziosmanpaşa’ya MİSAL Türkiye’ye ÖRNEK dönüşüm Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi, “Ahes Misal İstanbul” adıyla Gazio..
7. AR-GE Proje Pazarı Ödülleri sahiplerini buldu 7. AR-GE Proje Pazarı Ödülleri sahiplerini buldu Türkiye’nin lokomotif sektörlerinden kimya sanayi, ihracatı sürdürülebilir kılma..
SİNPAŞ, iş dünyasına da alırken kazandırıyor! SİNPAŞ, iş dünyasına da alırken kazandırıyor! Gayrimenkul sektöründe yeniliklerin öncüsü Sinpaş Yapı, bugüne kadar yatırımcıla..
  Spor HABERLERİ
Titi, gelecekten umutlu Titi, gelecekten umutlu Bursaspor'un Brezilyalı savunma oyuncusu Titi, "Ligin sonuna kadar daha fazla pu..
resim yok Milliler, İrlanda'yı tek golle mağlup etti A Milli Futbol Takımı, hazırlık maçında İrlanda'yı Mehmet Topal'ın attığı golle ..
Eski kaleci Canizares'in 5 yaşındaki oğlu hayatını kaybetti Eski kaleci Canizares'in 5 yaşındaki oğlu hayatını kaybetti Bir dönem Real Madrid'in kalesini koruyan Canizares, 5 yaşındaki oğlu Santi'nin ..
Fenerbahçe Bolu'da farklı yenildi Fenerbahçe Bolu'da farklı yenildi Fenerbahçe, milli maçlar nedeniyle verilen arada yaptığı hazırlık müsabakasında ..
  Esnaf dergisi HABERLERİ
22. Milli ve Yerli Hayat İnşası Esnaf Buluşması Ekrem Erdem’in katılımıyla gerçekleşti 22. Milli ve Yerli Hayat İnşası Esnaf Buluşması Ekrem Erdem’in katılımıyla gerçekleşti Esnaf Bülteni Dergisinin her ay gerçekleştirdiği “Milli ve Yerli Hayat İnşası Es..
21. Milli ve Yerli Hayat İnşası Esnaf Buluşması Gökhan Murat Kalsın’ın katılımıyla gerçekleşti 21. Milli ve Yerli Hayat İnşası Esnaf Buluşması Gökhan Murat Kalsın’ın katılımıyla gerçekleşti Esnaf Bülteni Dergisinin her ay gerçekleştirdiği “Milli ve Yerli Hayat İnşası Es..
20. Milli ve Yerli Yasam Insası Bulusması Oktay ÇAĞATAY ve Hamza CEBECİ’nin katılımıyla gerçekleşti 20. Milli ve Yerli Yasam Insası Bulusması Oktay ÇAĞATAY ve Hamza CEBECİ’nin katılımıyla gerçekleşti Esnaf Bülteni Dergisinin her ay gerçekleştirdiği “Milli ve Yerli Yaşam İnşası Es..
Temel Hazıroğlu ONDOKUZUNCU Milli ve Yerli yaşam inşası buluşmalarında insanı ve finansı anlattı Temel Hazıroğlu ONDOKUZUNCU Milli ve Yerli yaşam inşası buluşmalarında insanı ve finansı anlattı Esnaf Bülteni Dergisinin her ay gerçekleştirdiği “Milli ve Yerli Yaşam İnşası Es..
Henüz anket oluşturulmamış.
 • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
 • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
 • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı