HABER AKIŞI

İMH Teşkilat 2. Türkiye Buluşması gerçekleşti

 Tarih: 17-09-2019 02:04:54
İnsan ve Medeniyet Hareketi (İMH) Teşkilatlanma Komisyonu tarafından düzenlenen Teşkilat 2. Türkiye Buluşması, Anadolu'dan 30 il, İstanbul'dan 9 çatı kurum yöneticilerinin ve İMH Genel Merkezde görev yapan komisyon, birim üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

İMH Genel Merkezi Bahariye Mevlevihane’sinde 2 gün süren Teşkilat Buluşmasında eğitim, maliye ve teşkilat çalıştayları yapıldı. Enderun Özgün Eğitimciler Derneği İstanbul ve Anadolu'dan katılan öğretmenlerle eğitim konulu toplantılar gerçekleştirdi.

Erol DEMİR tarafından sunuculuğu gerçekleştirilen program Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Daha sonra İnsan ve Medeniyet Hareketi bünyesinde görev alan öncü isimlerin hayatlarına vurgu yapan, teşkilatlanmanın motivasyonunu arttıran sinevizyon gösterimi izlenildi.

Buluşmanın ilk gününde İMH YİK Üyesi Yusuf Bayram KARABOYUN kürsüye gelerek Teşkilatlanma Komisyonu adına selamlama konuşması gerçekleştirdi. Daha sonra kürsüye çıkan İMH YİK Başkanı Kemal ÖZDEN, İMH’nin gelecek vizyonundan bahsederek Anadolu'dan ve İstanbul'dan buluşmaya katılan tüm dostlara teşekkür etti.

Kemal ÖZDEN, yaptığı her işi ibadet bilinciyle yapan insanımızın en önemli özelliğinin eminlik vasfı olduğunu vurguladı. Kemal ÖZDEN, buluşmanın bereketli olmasını ve hayırlı sonuçlarla neticelenmesini dileyerek konuşmasını sonlandırdı.

Buluşmada İMH Anadolu Teşkilat Başkanlığı Hanım Sorumlusu Zülal BAKKAŞ görevini Rahime YÜKSEL'e devretti.

Buluşmanın son gününde yapılan çalıştayların ve toplantıların sonuç raporlarının değerlendirildiği bir toplantı yapıldı. 30 il, İstanbul'dan 9 çatı kurum yöneticilerinin katıldığı buluşma toplu resim çekimi ve boğaz turuyla sona erdi.

  Bu haber 408 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER STK-Vakıf-Oda-Birlik HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı