HABER AKIŞI

İMES Başkanı Kemal Akar’a hayırlı olsun ziyareti;

 Tarih: 28-08-2021 23:53:23
İMES İşletme Kooperatifinin Temmuz ayında gerçekleşen Olağan Genel Kurulunda Yeniden Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Kemal AKAR’a İş Strateji Uzmanı Prof. Dr. Murat KASIMOĞLU ve LONCA İŞ PLATFORMU Kurucu Başkanı, İş Geliştirme Uzmanı ve İletişimci Eşref KÜÇÜKATEŞ hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İMES İşletme Kooperatifi içinde yer alan yönetim binasında gerçekleşen ziyarete Başkan Kemal AKAR ile birlikte İMES Yönetim Kurulu Üyesi Adnan KOÇAK ve İMES Denetim Kurulu Üyesi Murat YAĞCI da katıldı.

Ziyaret, Başkan Kemal Akar ve beraberindekilerin güler yüzü, sıcak ve samimi tavırları sayesinde çok verimli ve dostane bir ortamda gerçekleşti.

Sohbette hem kurumların hem de kişilerin yeteneklerinden özellikle İMES Sanayi Sitesi Üyelerinin ve İş İnsanlarının nasıl yararlanabileceği konusunda çalışmalar yapılabilmesi için fikir ve öneriler paylaşıldı.

Ülkemizin, İş İnsanımızın ve Şirketlerimizin yararına olabilecek fikir ve yeteneklerin hayata geçirilmesi için çalışmalar yapılabilmesi için ilerde tekrar bir araya gelinmesine karar verildi.

Ziyaret, anısına hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

  Bu haber 395 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER STK-Vakıf-Oda-Birlik HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı