HABER AKIŞI

Esnaf Bülteni Dergisi’nin “LONCA İş Sohbetleri” hız kesmeden devam ediyor

 Tarih: 24-07-2020 23:54:00  -   Güncelleme: 26-07-2020 14:35:54
“Esnaf Bülteni Dergisi” her sektörden iş insanlarıyla hem dertleşmek hem sorunlarını dile getirmeye fırsat vermek, hem de yeni gelişmelere adapte ve yeni normal döneme hazır olunması amacıyla İNSTAGRAM ve YOUTUBE’ta başlattığı HD CANLI YAYIN’lar gördüğü yoğun ilgi, destek ve talep nedeniyle hız kesmeden “LONCA İş Sohbetleri” ismiyle devam ediyor.

“@esnaf_dergisi” İNSTAGRAM adresinden ve “esnaf bülteni” YOUTUBE Kanalından canlı olarak yayınlanan “LONCA İş Sohbetleri”nin birbirinden değerli konuklarıyla tamamen doğaçlama sıcak samimi sohbet ortamı oluşmakta.

Programımıza katılıp sohbet ettiğimiz değerli konuklarımızın görüş ve önerilerini meselelere bakış açılarını tamamen doğaçlama hiçbir sansür uygulanmadan yayımlanan YOUTUBE “esnaf bülteni” kanalımızdaki videolarından izleyebilirsiniz. 

Eşref Küçükateş; “LONCA İş Sohbetlerinde ilginç konu ve söylemlerin canlı yayında tamamen doğaçlama ve kurgulanmadan dinleyenlerle paylaşılması çok önemli. Bu sohbetler ev, işyeri, ofis ortamındaki samimiyeti ortaya koyması ve dinleyenlere yaşatması hedefledikleri sadık dinleyici ve takipçi kitlesinin oluşmasında büyük rol oynuyor. Amacımız, sanal dünyanın yapay ve faydası olmayan, boşa zaman harcatan unsurların yerini alarak faydalı ve ilgi çeken gündemdeki konuları ele alarak ve konukların değerli görüşlerini abone, üye ve takipçilerimize aktararak yeni normale hep birlikte hazırlanmayı hedefliyoruz” dedi.

YOUTUBE "esnaf bülteni" kanalı videoları linki  https://www.youtube.com/feed/my_videos

 

SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZ

Youtube kanalı: Esnaf Bülteni  https://www.youtube.com/channel/UChOlqBxRr41NSO17BAYtw5Q/videos

Instagram: esnaf dergisi bülteni  @esnaf_dergisi https://www.instagram.com/esnaf_dergisi/    

https://www.instagram.com/esnaf_dergisi/channel/

Facebook: Esnaf Bülteni Dergisi  @esnafdergisi  https://www.facebook.com/esnafdergisi/

Twitter: Esnaf Bülteni Dergisi  @esnaf_gazetesi  https://twitter.com/esnaf_gazetesi

  Bu haber 178888 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Röportaj HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı