HABER AKIŞI

Esnaf Bülteni Dergisi’nin “LONCA İş Sohbetleri” hız kesmeden devam ediyor.

 Tarih: 15-06-2020 00:06:00  -   Güncelleme: 06-07-2020 01:17:07
  HABER VİDEOSU
“Esnaf Bülteni Dergisi” her sektörden iş insanlarıyla hem dertleşmek hem sorunlarını dile getirmeye fırsat vermek, hem de yeni gelişmelere adapte ve yeni normal döneme hazır olunması amacıyla İNSTAGRAM ve YOUTUBE’ta başlattığı HD CANLI YAYIN’lar gördüğü yoğun ilgi, destek ve talep nedeniyle hız kesmeden “LONCA İş Sohbetleri” ismiyle devam ediyor.

“@esnaf_dergisi” İNSTAGRAM adresinden ve “esnaf bülteni” YOUTUBE Kanalından canlı olarak yayınlanan “LONCA İş Sohbetleri”nin birbirinden değerli konuklarıyla tamamen doğaçlama sıcak samimi sohbet ortamı oluşmakta.

LONCA İş Sohbetleri moderatörü ve LONCA İş Buluşmaları Yönetim Kurulu Başkanı Eşref Küçükateş her pazartesi ZOOM üzerinden gerçekleşen ONLİNE TOPLANTIYI şu şekilde açıkladı;

2016 Yılı Ocak ayında başlattığımız ve her ay gerçekleşen Milli ve Yerli Esnaf Buluşmalarını 2019 yılı Aralık ayına kadar bu isimle devam ettirdik. 2020 Ocak ayında her hafta Salı sabahı saat 07.30 – 09.00 arasında gerçekleştirdiğimiz bu toplantıların ismini de LONCA İş Buluşmaları olarak değiştirerek 2020 Mart ayına kadar devam ettik. COVİT-19 Salgını başlamasıyla ara verdiğimiz bu toplantıları 2 aydır her pazartesi akşamı ONLİNE olarak yapmaktayız.  

“LONCA İŞ BULUŞMALARI” her hafta pazartesi akşamları iş insanlarının katılımıyla yapılan iş geliştirme toplantısı. (Bu toplantıya toplantı kurallarına riayet eden ve kabul eden her iş insanı katılabilir. Din, Dil, Irk, Mezhep ve Siyasi görüş sorulmaz, katılanların iş haricindeki konularda konuşmasına izin verilmez. Bu toplantılarda AHİ Teşkilatı kuralları geçerlidir ve toplantı AHİ duasıyla kapatılır.)

 

Daha önce programımıza katılıp sohbet ettiğimiz değerli konukları şöyle sıralayabiliriz;

Merter Sanayici ve İşadamları Derneği (MESİAD) Başkanı Yusuf GECÜ ile başlayan sohbetlere şimdiye kadar Ayakkabıcılar Kooperatifi ve Sanayicileri (AYKOSAN) Başkanı Mehmet Necmi USLU,  Baklavacılar ve Tatlıcılar Derneği (BAKTAD) Başkanı Mehmet YILDIRIM, SURİÇİ Gurubu Derneği Başkanı Recep DELİKAYA, Bayrampaşa Sanayici ve İş Adamları Derneği (BATİAD) Başkanı Bekir Taner ATEŞ, Eğitimci/ Yazar/ Psk. Dns./ Profesyonel Koç Çetin DENİZ, İNANÇ Derneği Başkanı Nejdet KÜLÜNK, KOBİDER Başkanı Nurettin ÖZGENÇ, TÜGEM Platformu ve SADKOM Başkanı Raşit YEMİŞEN, Bağımsız Denetçi, Mali Müşavir, Adli Bilirkişi Âdem ÖNDER, İTO meclis Üyesi, İTO 16. Oteller ve Turizm Komitesi başkanı Aydın KARACABAY, Dostlar Meclis Yönetim Kurulu Başkanı Av. Remzi YEDİKARDEŞ, Bayburt Yönetici ve Sanayici İş Adamları Derneği (BAYSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar YERLİKAYA, Bioenerji Eğitimi Uzmanı Hülya GÖZAÇAN, ve son olarak ta FORMULA BİLİŞİM Bilgi Güvenliği Uzmanı Onur KARAAHMETOĞLU, İstanbul Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Ümit ÜNAL, Yıldız Teknik Üniversitesi YTÜ Mekatronik Mühendisliği Bölümü Prof. Dr. Ahmet KOYUN, İstanbul Mobilya, Kâğıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği ile MOSDER Başkanı Ahmet GÜLEÇ, Turkish Technic Genel Müdür Danışmanı Halil TOKEL, Büyükkaya Brokerlik Ynetim Kurulu başkanı ve İstanbul Eski Milletvekili Alaattin BÜYÜKKAYA, PARKEXPERT Yönetim Kurulu Başkanı Selami BALCI, TARAKLI TERMAL Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman TUNÇ ile CANLI YAYIN yapan Eşref Küçükateş

LONCA İş Sohbetlerine devam edeceklerini söyledi.

 

Eşref KÜÇÜKATEŞ; “LONCA İş Sohbetleri’nde ilginç konu ve söylemlerin canlı yayında tamamen doğaçlama ve kurgulanmadan dinleyenlerle paylaşılması çok önemli. Bu sohbetler ev, işyeri, ofis ortamındaki aile samimiyetini ortaya koyması ve dinleyenlere yaşatması hedefledikleri sadık dinleyici ve takipçi kitlesinin oluşmasında büyük rol oynuyor. Amacımız, sanal dünyanın yapay ve faydası olmayan, boşa zaman harcatan unsurların yerini alarak faydalı ve ilgi çeken gündemdeki konu ve özelliklede ekonomiyle ilgili yeni normale hep birlikte hazırlanmak” dedi.

 

SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZ

Youtube kanalı: Esnaf Bülteni  https://www.youtube.com/channel/UChOlqBxRr41NSO17BAYtw5Q/videos

Instagram: esnaf dergisi bülteni  @esnaf_dergisi https://www.instagram.com/esnaf_dergisi/    

https://www.instagram.com/esnaf_dergisi/channel/

Facebook: Esnaf Bülteni Dergisi  @esnafdergisi  https://www.facebook.com/esnafdergisi/

Twitter: Esnaf Bülteni Dergisi  @esnaf_gazetesi  https://twitter.com/esnaf_gazetesi

 

  Bu haber 49404 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Röportaj HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı