HABER AKIŞI

Esnaf Bülteni Dergisi, LONCA İş Sohbetleri’ni başlattı

 Tarih: 20-05-2020 18:57:00  -   Güncelleme: 25-07-2020 18:11:14
“Esnaf Bülteni Dergisi” Korona Virüs sürecinde zor günler yaşayan her sektörden iş insanlarıyla hem dertleşmek hem de sorunlarını dile getirmeye fırsat vermek amacıyla instagram ve youtube’de CANLI YAYIN “LONCA İş Sohbetlerini” başlattı.

“@esnaf_dergisi” instagram adresinden ve “esnaf bülteni” youtube adresinden canlı olarak yayınlanan LONCA İş Sohbetlerinin birbirinden değerli konuklarıyla tamamen doğaçlama ve bir ev ziyareti bir ofis, işyeri ziyareti gibi sıcak samimi sohbet ortamı oluşturan program moderatörü ve LONCA İş Buluşmaları Yönetim Kurulu Başkanı Eşref Küçükateş bayrama kadar her akşam konuk almaya devam edecek.

Geçtiğimiz günlerde sırasıyla Merter Sanayici ve İşadamları Derneği (MESİAD) Başkanı Yusuf GECÜ ile başlayan sohbetlere şimdiye kadar Ayakkabıcılar Kooperatifi ve Sanayicileri (AYKOSAN) Başkanı Mehmet Necmi USLU,  Baklavacılar ve Tatlıcılar Derneği (BAKTAD) Başkanı Mehmet YILDIRIM, SURİÇİ Gurubu Derneği Başkanı Recep DELİKAYA, Bayrampaşa Sanayici ve İş Adamları Derneği (BATİAD) Başkanı Bekir Taner ATEŞ, Eğitimci/ Yazar/ Psk. Dns./ Profesyonel Koç Çetin DENİZ, İNANÇ Derneği Başkanı Nejdet KÜLÜNK, KOBİDER Başkanı Nurettin ÖZGENÇ, TÜGEM Platformu ve SADKOM Başkanı Raşit YEMİŞEN ve son olarak ta FORMULA BİLİŞİM Bilgi Güvenliği Uzmanı Onur KARAAHMETOĞLU ile iki akşam birer saatlik CANLI YAYIN yapan Eşref Küçükateş Ramazan bayramına kadar ara vermeden programlarına devam edecek.

Gördüğü ilgiden ve sohbet tekliflerinden memnun olduğunu belirten Eşref KÜÇÜKATEŞ Bayramdan sonrada gündüz ve gece planlanmış programlarla CANLI YAYIN LONCA İş Sohbetlerine devam edeceklerini söyledi.

LONCA İş Sohbetleri’nde ilginç konu ve söylemlerin canlı yayında tamamen doğaçlama ve kurgulanmadan dinleyenlerle paylaşılması ev, işyeri, ofis ortamındaki aile samimiyetini ortaya koyması ve dinleyenlere yaşatması hedefledikleri sadık dinleyici ve takipçi kitlesinin oluşmasında büyük rol oynadığını belirten Eşref KÜÇÜKATEŞ; “Amacımız insanların sanal dünyada yapay ve faydası olmayan fakat zaman harcama ve eğlendiren unsurların yerini alarak faydalı ve ilgi çeken gündemdeki konu ve özelliklede ekonomiyle ilgili yeni normale hepbirlikte hazırlanmak” dedi.

“AVM ‘mi? AVC ‘mi?” konusunu işledik...

AVM ’lerin gündemi yoğun olarak meşgul ettiği bu günlerde herkese söz hakkı vererek önce “AVC” NEDİR? Diye sorduk ve açıklamalarda bulunduk. Önümüzdeki haftadan itibaren aynı konu ve başka can alıcı konularda “HERKESE AÇIK MİKRAFON” sohbetimize devam edeceğiz...

AVM ‘mi? AVC ‘mi? video linki; https://www.instagram.com/tv/CAQqzHXnBqW/?hl=tr

 

SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZ

Youtube kanalı adresi:  “Esnaf Bülteni” https://www.youtube.com/channel/UChOlqBxRr41NSO17BAYtw5Q?view_as=subscriber

Instagram adresi: @esnaf_dergisi https://www.instagram.com/esnaf_dergisi/channel/?hl=tr

Facebook adresi: Esnaf Bülteni Dergisi https://www.facebook.com/esnafdergisi/?ref=bookmarks

Twitter adresi: Esnaf Bülteni Dergisi  https://twitter.com/esnaf_gazetesi

Linkedin adresi: https://www.linkedin.com/in/e%C5%9Fref-k%C3%BC%C3%A7%C3%BCkate%C5%9F-33944465/detail/recent-activity/

  Bu haber 73937 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Röportaj HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı