HABER AKIŞI

CMŞ Tül-Perde Fabrika Satış Mağazası fiyatlarıyla dar gelirlinin yüzünü güldürecek

 Tarih: 22-11-2019 01:24:20
Türkiye’de bir ilk olarak yeni bir konseptle Fabrika Satış Mağazalarını İstanbul İlçelerinde açmaya başlayan CMŞ Tül Perde dar gelirlilerin yüzünü güldürecek fiyatlarla hizmete başladı.

İlk Mağazasını İstanbul Bağcılar Güneşli’de açan CMŞ Firması ortağı ve üretici firma CİMAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuncer açılışta yaptığı konuşmada bu konseptin Türkiye’deki perde sistemini değiştireceğini, gerçekten üreticiden tüketiciye yeni trend ürünler ve bol desen çeşidi ile hitap ettiklerini, her aileye bütçesine İKİBİN TL tasarruf yaptıracaklarını, kaliteyi ucuza hızlı bir hizmetle sunacaklarını söyledi. Ülkede birçok sektörde yapılan bu uygulamayı CMS firmasının perde sektöründe uygulayacak” dedi.

Açılışa katılan ailelere seslenen Tuncer; “Piyasa fiyatlarının üçte bir fiyatına ürünleri sattıklarını ve ortalama her aileye sadece perdede İKİBİN TL kazanç sağlayacaklarını söyleyerek, Halep ordaysa arşın burada buyurun mağazamıza” dedi.

Tuncer; “Bu konseptin bütün ülkeye hızla yayılacağını şimdiden bayilik ve şube açma konusunda yoğun müracaat olduğunu en kısa zamanda birçok noktada CMŞ Tül Perde Fabrika Satış Mağazası açacaklarını söyledi. Konsepti tanıtırken biz katalok çöplüğünü ortadan kaldırdık. Bugün git yarın gel, ürün şu gün gelecek bizde yok. Her sergilenen ürün mevcut. Hemen alıp gidebilirsiniz. Mağazamız geniş ve ferah. Bu süreçte başta konseptin mimarı CMŞ Firma Ortağı, Cimaş Brode İstanbul Bölge Müdürü Şeyda Bektaş ve bütün emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği açılışta Mehter Alayı’nın muhteşem konserini dinlerken program sonuna kadar lokma tatlısı ikram edildi.

  Bu haber 9499 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Röportaj HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı