HABER AKIŞI

Başkan Yusuf Gecü, “Kendi markalarımızı satabileceğimiz en iyi pazar Merter’dir

 Tarih: 02-10-2019 00:36:14
Cazibe merkezi olan yere talep çok olur. bu bilinçle merter’in çok daha gelişebilmesi için değerli yönetim kurulumuz ile birlikte yeni projeler üreteceğiz..!

Başkan Yusuf Gecü, “Kendi markalarımızı ve katma değeri yüksek ürünlerimizi satabileceğimiz en iyi pazar Merter’dir. Gerçekten Merter’in böyle bir konjönktürü var. Bu süreç içerisinde yaşadıklarımız, edindiğimiz tecrübeler bizlere çok daha ciddi sorumluluklar da getirmiştir.

Altını önemle çizmek isterim ki, bizler Merter’de ticaret yapıp rızkımızı buradan kazanıyorsak, Merter’in daha iyi konumda olabilmesi için, Merter’deki binlerce firmamızın da bizimle elele vererek Merter’in daha çok gelişmesi için bizzat girişimci olması gerekmektedir.
MESİAD, Merter’in en önemli bir sivil toplum kuruluşu ve iş dünyamızda da çok önemli bir konumu var. MESİAD çok büyük etkinlikleri yapabilecek potansiyeli olan güçlü bir dernek. Bu bilinç ve inançla üyelerimize ve tüm Merter’de ticaret yapan firmalarımıza önemli bir çağrıda bulunuyoruz. Hangi konuda bir projeniz varsa gelin onu hayata başlatmanız için size destek verelim.
Ben yönetimde değilim şeklinde bir algı oluşmamalı. Bizler Merter adına daha katılımcı bir anlayışı benimseyerek, Merter’in daha çok kalkınması için her doğru projenin de sonuna kadar yanında ve destekçisi olmak durumundayız.
Elimizde sorunların üstesinden gelebilecek etkin projeler yapabiliyoruz. Asıl önemli olan ise; bu projelere tüm Merter’i bütünüyle dahil edebilmektir.

İstiyoruz ki, elde edilecek başarılar tüm Merter’in, Merterlilerin olsun!

Bizler değerli yönetim kurulumuzla birlikte, Eğitimci hocalarımızla bunu yapmaya çalışıyoruz. En önemle üzerinde durduğum bir başka konu da; farklı düşünceleri tek kutupta bir araya getirip ortak güçlü bir ses çıkarabilmektir. Farklı düşüncelerden doğru uygulamaları ortaya koyabilmek çok önemlidir. Bunu yapabilecek bir sinerji ve enerjiyi de görüyorum.
İnşallah Allah’ın izni ve yardımıyla hep birlikte el ele vererek Merter’i bu günkü durumundan daha ilerilere taşıyarak tüm dünyanın bilinilirliği olan cazibe merkezi haline getireceğiz. Cazibe merkezi olan yere talep çok olur. Bu bilinçle hazırlayacağımız ve Merter’i ciddi anlamda pazarlayacak projelere vizyon sahibi firmalarımızdan da destek bekliyoruz.


Bugüne kadar desteklerini bizden hiç esirgemeyen tüm üyelerimize ve etkinliklerimizde bize destek veren firmalarımıza çok teşekkür ediyorum."

 

  Bu haber 375 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER STK-Vakıf-Oda-Birlik HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı