HABER AKIŞI

Ahmet GÜLEÇ, Esnaf Bülteni Dergisi’nin “LONCA İş Sohbetleri”nde

 Tarih: 17-06-2020 01:22:00  -   Güncelleme: 17-06-2020 13:24:15
  HABER VİDEOSU
Esnaf Bülteni Dergisi’nin İNSTAGRAM ve YOUTUBE’ta başlattığı HD CANLI YAYINI, “LONCA İş Sohbetleri’nde” İstanbul Mobilya, Kâğıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği ve Türkiye Mobilya Sanayicileri Federasyonu Başkanı Ahmet GÜLEÇ, LONCA İş Buluşmaları Kurucusu ve Yöneticisi Eşref KÜÇÜKATEŞ ile bir sohbet gerçekleştirdi.

“@esnaf_dergisi” İNSTAGRAM adresinden ve “esnaf bülteni” YOUTUBE Kanalından canlı olarak yayınlanan “LONCA İş Sohbetleri” isimli bu sohbette yoğun ilgi ve katılımla izlendi.

 

LONCA İş Sohbetleri moderatörü ve LONCA İş Buluşmaları Kurucusu ve Yöneticisi Eşref Küçükateş;

17 Haziran 2020 Çarşamba, Saat 21.30 da; “LONCA İş Sohbetleri” konuğu, Turkish Technic Genel Müdür Danışmanı Halil TOKEL olacağını...

18 Haziran 2020 Perşembe, Saat 21.30 da; “LONCA İş Sohbetleri” konuğu, Yıldız Teknik Üniversitesi YTÜ Mekatronik Mühendisliği Bölümü Prof. Dr. Ahmet KOYUN olacağını (hocamla bu 3. Haftadır seminer-sohbet formatında yayın yapmaktayız.)

19 Haziran 2020 Cuma, Saat 21.30 da; “LONCA İş Sohbetleri” konuğu, Avrupa Birliği Bakan yardımcısı, Siyasetçi, İktisatçı, Sigortacılıkta Duayen ve otorite olarak kabul edilmiş olan Alaattin BÜYÜKKAYA olacağını duyurdu.

 

Gördüğü ilgiden ve sohbet tekliflerinden memnun olduğunu belirten Eşref KÜÇÜKATEŞ planlanmış programlarla CANLI YAYIN LONCA İş Sohbetlerine devam edeceklerini söyledi.

 

Eşref KÜÇÜKATEŞ; “LONCA İş Sohbetleri’nde ilginç konu ve söylemlerin canlı yayında tamamen doğaçlama ve kurgulanmadan dinleyenlerle paylaşılması çok önemli. Bu sohbetler ev, işyeri, ofis ortamındaki aile samimiyetini ortaya koyması ve dinleyenlere yaşatması hedefledikleri sadık dinleyici ve takipçi kitlesinin oluşmasında büyük rol oynuyor. Amacımız, sanal dünyanın yapay ve faydası olmayan, boşa zaman harcatan unsurların yerini alarak faydalı ve ilgi çeken gündemdeki konu ve özelliklede ekonomiyle ilgili yeni normale hep birlikte hazırlanmak” dedi.

SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZ

Youtube kanalı adresi:  Esnaf Bülteni  https://www.youtube.com/channel/UChOlqBxRr41NSO17BAYtw5Q/videos

Instagram adresi: esnaf dergisi bülteni  @esnaf_dergisi  https://www.instagram.com/esnaf_dergisi/    

https://www.instagram.com/esnaf_dergisi/channel/

Facebook adresi: Esnaf Bülteni Dergisi  @esnafdergisi  https://www.facebook.com/esnafdergisi/

Twitter adresi: Esnaf Bülteni Dergisi  @esnaf_gazetesi

https://twitter.com/esnaf_gazetesi

  Bu haber 57061 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Röportaj HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı