HABER AKIŞI

Abdulalim Erdoğan: “FTR MEDİKAL ile sağlığınızı korumak elinizde”

 Tarih: 31-07-2022 15:51:28
FTR MEDİKAL Yönetim Kurulu Başkanı Abdulalim Erdoğan; “Sağlık sorunları olanlara verdiğimiz hizmetlerle kendini kanıtlamış bir firmayız. Fakat hedefimiz sağlıklı toplum oluşmasına katkı sunmak amacıyla, henüz herhangi bir sağlık problemi ortaya çıkmamış kişilere, özellikle iş dünyasında spor yapmaya vakti olamayanlarla, kas ve kemiklerinin yıllık bakımını yaptıramayanların sağlıklı yaşamlarını sürdürmelerini sağlayacak ürün ve uzman kadromuzla hizmet vermek”

FTR MEDİKAL “Özellikle iş adamı ve iş kadınlarının hem ürünlerimizle hem de çok kısa zamanlarını alacak fiziki uygulama ve uzman desteğine dayalı uygulamalarla sağlıklarını koruyarak performans kaybına uğramadan verimleri düşmeden çalışmalarına kaliteli bir yaşam süreci içinde devam etmelerini sağlar”

FTR MEDİKAL 1998 yılından itibaren teknolojik ürünler ve bilişim alanında hizmet vermeye başladı. 2003 yılı itibariyle Güney Kore menşeili birçok ürünü sağlık sorunu yaşayanların hizmetine sunmuştur. 

Güney Kore’nin sektördeki lider firması MIGUN INSTRUMENT MEDICAL’den Türkiye mümessilliği alan firmamız her geçen yıl daha çok müşterisine hizmet vermektedir.

Binlerce müşterinin satış sonrası hizmetini kusursuz veren firmamız Satış sonrası hizmet yeterlilik belgesi alarak kalitesini taçlandırmıştır. Geleceğe umutla bakıp yatırımlarını her geçen yıl arttırmayı ve güveninize sadık kalmayı ilke edinip inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarımızla yenilenen teknolojiyi her zaman hizmetinize sunmayı taahhüt ederiz.

Firmamız son 5 senedir e-ticaret sektöründeki gelişmeleri yakinen takip edip, günceli yakalayabilmiştir.

Özellikle fizyoterapistlerin kullanımına uygun ürünlerin ve ekipmanların gerek yerli üretimini yaptırıp, gerekse ithalatında bulunarak ftr medikal sahasında kısa sürede söz sahibi olmuştur. 

Alanında  uzman kadromuzla, güçlü teknik ve teknolojik alt yapımızla, binlerce çeşit ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz. 

ftrmedikal.com 

Abdulalim ERDOĞAN 

FTR MEDİKAL Yönetim Kurulu Başkanı

UTEP Teşkilatlanmadan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

UTEP Ticaret Komisyon Üyesi

  Bu haber 7634 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Şirket - Kurumsal HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Yukarı